Amulet „Fang of the Wolf“ - význam a kúsok histórie

Amulet „Vlk z vlka“ má silný magický význam.Často sa používa ako talizman alebo talizman.Používajú sa tiež na to, aby priniesli šťastie do života, aby sa stali silnejšími, inteligentnejšími a úspešnejšími.Poďme hovoriť podrobne o tom, kto môže nosiť taký prívesok a aké vlastnosti má.

Prečo vlk?

Na výrobu amuletu nepoužívajú vlčie tesáky.Sú to vlastnosti tohto impozantného zvieraťa, ktoré sa prenášajú na amulet a dodávajú mu silné vlastnosti.Napríklad:

 1. Vlk je symbolom verného súdruha, oddaného priateľa, ktorý je vždy nablízku, bez ohľadu na to.Chráni a podporuje svojho vládcu a pána, pripravený bojovať až do posledného dychu.
 2. Vlk je spájaný s mytologickým stvorením, ktoré spomínali starí Gréci, Cerberus.Je to obrovské zviera, zúrivé a odvážne, ktoré chránilo kráľovstvo mŕtvych pred vonkajšími vplyvmi.
 3. Vlk bol vždy spájaný s nebeskými telesami - mesiacom a slnkom.V škandinávskej mytológii sa verilo, že v okamihu, keď slnko pohltí obrovské zviera, príde koniec sveta.
 4. Starí Slovania idolizovali obraz vlka.Považovali toto zviera za mocného vládcu obdareného magickými silami.Mysleli si, že vlk dokáže prehltnúť mesiac a potom nasleduje zatmenie.
 5. Rovnakí Slovania nosili počas svadobných obradov vlčieho tesáka všetkým hosťom.Verilo sa, že amulety chránia hostí oslavy a novomanželov pred účinkami zlých síl.

Ohrozujúci obraz vlka nesies vami a obrovskou silou, silou.Amulety sa preto často vyrábali pomocou vlčích tesákov.Tieto položky majú neuveriteľnú silu a veľkú silu.Hovorme podrobnejšie o význame týchto talismanov a ich vlastnostiach.

Význam „Fang of the Wolf“:

Tento amulet sa považuje za jeden z najmocnejších a najmocnejších.Verilo sa, že má nasledujúce vlastnosti a účinky:

 • Zvyšuje mužskú silu.Od staroveku amulet nosili muži, aby si udržali potenciu a schopnosť mať deti do vysokého veku.
 • Chráňte rodinu pred cudzoložstvom.Ak žena nosí taký amulet, chráni rodinné krbu pred inváziou súperov, ktorí snívajú o tom, že zobrať svojho manžela z rodiny.Pre lovcov cudzincov sa to stáva neviditeľným.
 • Amulet tým zvyšuje fyzickú príťažlivosť manžela k jeho manželke.Preto ju môžu nosiť ženy, ktoré si želajú získať späť svoju bývalú vášeň vo vzťahu.
 • Ak človek pravidelne nosí amulet Wolfa Fanga, bude rozvíjať také vlastnosti, ako je pripútanie k deťom.Postupne sa z neho stane skutočný rodinný muž a prestane sa pozerať na stranu.
 • Wolffang je tiež mocným magickým atribútom, ktorý pomáha chrániť „bojovníka“ v „bitkách“.Ale ak to starovekí bojovníci nosili pred bitkou, potom v modernej dobe amulet dáva človeku silu a príležitosti na úspech v kariére.Súčasné bojisko je miestom výkonu práce a súpermi sú konkurenti.
 • Vlk fang dáva svojmu majiteľovi pocit slobody anezávislosti.Pomáha zbaviť sa okov, ktoré bránia človeku v živote.Tieto putá môžu byť deštruktívne vzťahy, pocity, z ktorých sa stanú závislými, a určité povinnosti, ktoré vážia.To môžu byť zlé návyky, rôzne závislosti.
 • Amulet pomáha rozvíjať intuíciu.Dokonale dopĺňa charakter osoby, ktorá nemá „šiesty zmysel“.Zvyk pri rozhodovaní sa spoliehať na rozum plus podiel intuície - a úspech je zaručený.
 • Úder vlka dáva odvahu a odvahu.Taký amulet môže byť predložený človeku, ktorý nemá tieto vlastnosti.Vlk, ktorý postupne získava silu, napĺňa svojho majiteľa veľmi silnými a potrebnými mužskými vlastnosťami.
 • Talizman v tvare vlčieho tesáka bol často predložený ľuďom trpiacim akoukoľvek fóbiou.Ak má váš život silný strach, že sa nemôžete zbaviť seba, talisman vám pomôže zotaviť sa.
 • Amulet-amulet „Wolf Fang“ rozvíja aj osobnostné črty, ako je schopnosť sústrediť sa, pozornosť a schopnosť rýchlo nájsť riešenie v najneobvyklejších situáciách.Predstavte si vlka, ktorý čaká na obeť a pripravuje sa na útok - je čo najkoncentrovanejší.Amulet dáva rovnakú zručnosť.
 • Amulet umožňuje jeho majiteľovi veriť v seba samého v akejkoľvek situácii.Pomáha to vždy dosiahnuť vaše ciele bez ohľadu na to, aké ťažké prekážky sa na ceste objavia.

Pozrite si video o amulete vlka Fanga:

Použitie amuletu u ľudí

Starí Slovania používali na tieto účely „vlčieho tesáka“:

 • Ako talizman chrániaci dom pred zlými duchmi.Bol zavesený pri predných dverách.Verilo sa, že amulet bráni vstupu rôznych zlých duchov do domu.
 • Ochrana novorodencov pred zlým okom.Matky viseli na kolíske dieťaťa amulet, ktorý mal dieťa chrániť pred všetkým zlom, ktoré ho mohlo iba prilákať.
 • Keď dieťa začalo rezať prvé zuby, dostal žuť vlčieho tesáka na zmiernenie bolesti a zastavenie nočného plaču.Tiež sa verilo, že tento rituál obdaruje mladých chlapcov odvahou a dievčatá ženskou príťažlivosťou.
 • Verilo sa, že vlčí lup ako magnet priťahuje objekt predstavujúci silu.Preto si slobodné dievčatá nosili „prilákanie“ silného, ​​odvážneho muža.
 • Vydaté ženy nosili amulet, ak chceli otehotnieť, ale neuspeli.Verilo sa, že psie vlky zlepšujú reprodukčné schopnosti tela a priaznivo ovplyvňujú zdravie žien.

Sumarizujeme: vlčie tesáky - univerzálny amulet, ktorý je rovnako vhodný pre mužov aj ženy.