Amulet Dreamcatcher: význam, fotografie, recenzie

V dnešnom svete rastie povedomie ľudí o rôznych kúzlach.Preto bude veľmi ťažké nájsť osobu, ktorá by vo svojom živote nikdy nepočula a nevedela o takom talismanovi, ako je amulet lapača snov.Odvtedy získala obrovskú popularitu nielen medzi obyvateľmi Ameriky, ale aj na celej planéte.

V súčasnosti bude veľmi ťažké presne určiť,kde a kedy bol vytvorený prvý lapač snov .Je to taký staroveký amulet, že už teraz je ťažké spoľahlivo skúmať a študovať celú históriu jeho výskytu.O vzniku tohto amuletu existuje veľké množstvo legiend.Mnoho ľudí verí, že lapač snov prišiel k ľudstvu od starovekej civilizácieIndov z Ameriky. Aj keď je to tak, takéto vyhlásenie nie je ani zďaleka úplné.Lapač snov, alebo, ako ho nazývajú pascou za snívajúcimi duchmi, prišiel k ľuďom z úžasných praktík nielen domorodých obyvateľov Nového sveta, ale aj obyvateľov severného domorodého obyvateľstva a obyvateľov Sibíri.

Podľa svojichvonkajších znakovje amulet veľmi podobný ako sito - okrúhly rám s vláknami natiahnutými na ňom, ktoré sú vzájomne prepletené v rôznych vzoroch. Každý vzorec môže mať navyše svoj vlastný špecifický význam .

Funkcie a význam lapača snov

Väčšina vedcov sa preto domnieva, že úžasný lapač snov pochádzal zo starovekého územiaSevernej Ameriky .Ale v skutočnosti bol tento druh amuletu známy severným národom, ako aj mnohým Ázijcom.Jeho ochranné funkcieamulet má pôvod v presvedčení, že negatívne strašidelné sny sú jednoducho zapletené do siete amuletov a už nemôžu ublížiť spiacemu človeku.

Ľudia pripisujú zlu úplné zlyhanie pri počítaní makových semien a neschopnosť vystúpiť z webu .Tak či onak, takýto mechanizmus funguje dobre: ​​diabol nie je schopný prejsť hranicou, ktorá bola posiata makom, a zlé sny sa rýchlo zaplietnu do siete pascí nití za snami.

Vedci samozrejme nedokážu poskytnúť fotografie preukazujúce takéto javy: koniec koncov nemôžete fotografovať počas spánku.Týmto vyhláseniam sa dá ľuďom dôverovať alebo nedôverovať.Skutočným dôkazom môže byť tichý sen, ktorý starostlivo uchováva lapač snov, ako aj prah domu chránený makom.

Prečo sa môžu zlé sny zaplietnuť do siete takého talismana? Predpokladá sa, že pozitívna energia sa pohybuje s cieľavedomým a zameraným lúčom, zatiaľ čo negatívna energia nemá jasnú štruktúru a pripomína temný mrak.Toto je kvalita negatívnej energie, ktorú Dreamcatcher používa vo svojej práci.

S cieľom skutočne študovať rozmazané štruktúry negatívnej energie môžete zvážiť fotografie vodných kryštálov, ktoré sa dajú ľahko nájsť na sieti.Na takýchto fotografiách je veľmi jednoduché všimnúť si mriežku vodných kryštálov vo forme snehových vločiek.Voda získava takúto štruktúru po prečítaní modlitby.Ale fotografia vody po kliatbe môžedemonštrujú veľmi nejasnú štruktúru kryštalickej mriežky, ktorá má chaotickú štruktúru.Chaos negatívnej energie, ktorý je na týchto fotografiách viditeľný, veľmi dobre ukazuje svoje vlastné črty.

Bolo to presne také, čo boli známe ľudským predkom vrátaneIndov z Ameriky , ktorí pôvodne prišli s lapačom snov.Keďže sa v tom čase mohli dozvedieť niečo o negatívnej energii bez fotografických dôkazov, dodnes zostáva záhadou.Viera v slová mudrcov bola určite neuveriteľne silná.

Hlavné rozdiely medzi talismanmi rôznych kultúr

Amulet má lapač snov takýchto odrôd, ktorých význam je veľmi závislý od významu, ktorý všetky národnosti investovali do takéhoto talismanu.Tu sú lendvaja z nich :

  • Dreamcatcher indiánov zo Severnej Ameriky má schopnosť prilákať „zlých“ a „dobrých“ duchov snov .Poje schopný preosiať „zlo“ , zapadne do siete vzorov a zomrie pri východe slnka a „dobrý“, pozná správnu cestu, jemne sa pohybuje po perí, zostupuje k človeku a dáva teplé sny.
  • Všetky ostatné znalosti majú medzi hlavnými sibírskymi obyvateľmi lapač snov .Je to úžasný predmet šamanskej sily a slúži na prácu pri praktických činnostiach.Liehoviny, ktoré obstarávajú túto sieť, sa nedajú rozdeliť na „dobré“ a „zlé“. Cez deň sa starajú o pavučinu, zotrvávajú na klkov a v noci pomaly chodia po čipke k spiacej osobe a nesú rôzne obrázky.To robí sny veľmi živými a niekedy dosť tvrdými, v snach môže šaman bojovať aj s duchmi.Je dôležité, aby vyhral víťaza.Obrazy, ktoré sa zdajú šamanovi vo snoch, sú najčastejšie nepríjemné, ale pomáhajú si uvedomiť si - to je tajomstvo šamana.Ale bez správnej prípravy môže nesprávne použitie amuletu vyvolať alarmujúce následky.

Keď kruh získava dôležitý význam- symbol, ktorý symbolizuje večnosť , a týmto spôsobom je kruh vnímaný pri praktikovaní šamanov, porovnáme sa s ovcami snovtiež so slnečnou cestou na oblohe.,

Použitie amuletu

Aby bol sen veľmi príjemný, mali by ste vedieť , kam umiestniť lovca .Zvyčajne je položený na hlavu, aby mohol amulet ľahko točiť a chytiť duchov, ktorí lietajú okolo neho.Ale amulet môžete umiestniť do stredu miestnosti pod luster, kde sa bude otáčať ako skutočný lokátor.

Pokiaľ ide o otázku očistenia talismanu, vychádzajúci z legiend, zlí duchovia, ktorí padli do pasce, zahynú úplne prvými lúčmi slnka.To znamená, že čistenie lapača snov nie je potrebné.Moderný svet je však ohromený všetkými druhmi „zla“, že niekedy je lepšie jednoducho „vzduchovať“ drahý amulet, ktorý je pre vás drahý. Najlepším spôsobom je zavesiť ho v zime pod bielymi a nadýchanými vločkami snehu a v lete ho udržať pod vetrom vo svetle Slnka alebo Mesiaca.

Budem veľmi rád, ak v komentároch zanecháte svoje pripomienky týkajúce sa lapača snov.