Amulet snov: ako to pomôže a ako si ho vyrobíte sami

V snoch môžu ľudia prežiť minulé udalosti, cestovať po inej realite a dokonca sa spojiť s obyvateľmi iných svetov.Nikto nie je schopný samostatne tvarovať udalosti svojich snov - rovnako ako rieka sa môžu vtiahnuť do priepasti vášní a strašných obrazov, alebo ich naopak môžu povýšiť na vrchol blaženosti.

Keď sa ľudia vo sne stretnú s rôznymi temnými entitami, prebudia sa v studenom pote a cítia strach zo strachu. Amulet snov funguje ako osobitný talizman, ktorý je určený na ochranu ľudí pri nočných cestách.Viac o tom povieme neskôr v článku.

Obsah
 1. Význam amuletu lapača snov
 2. Ako Dream Catcher funguje
 3. Prehľad štruktúry amuletu
 4. Význam Dream Catcher
 5. Ručne vyrábaný amulet
Významom amuletu je lapač snov

Podľa všeobecnej viery talisman pôvodne vznikol v severnej časti Ameriky.Aj keď o ňom už dávno vedeli rôzne ázijské a severné národy.

Ochranný majetok amuletu je založený na presvedčení, že všetky zlé nočné videnie sa zapletú do pavučiny amuletu, takže spiaci človek zabezpečí pokojný a bezpečný nočný odpočinok.

Od pradávna sa medzi ľuďmi verilo, že zlo nedokáže spočítať mak a oslobodiť sa od plodu.Preto čierne entity nemôžu prekročiť prah, ak sú rozptýlenéPoppy.

Žiaľ, nanešťastie neexistuje žiadny objektívny dôkaz o pravdivosti tejto teórie: je nereálne fotografovať počas spánku.Zostáva len spoliehať sa na vieru a recenzie ostatných ľudí, ktorým sa už podarilo využiť silu amuletu.

Ako funguje lapač snov

Pokúsme sa zistiť, ako sa ukáže, ako sa zlé sny zapletú do siete amuletu?Ezoterici tvrdia, že pozitívne toky energie sa podobajú sústredenému sústredenému lúču.Naopak negatívna energia nemá jasnú štruktúru a je veľmi podobná tmavému rozmazanému bodu alebo oblaku.Vplyv tejto lapače snov je na tejto vlastnosti negatívnej energie.

Dnes máte príležitosť zvážiť rozmazanú štruktúru negatívnej energie na fotografiách vodných kryštálov, ktoré vedci vyrobili pomocou špeciálneho zariadenia.Na týchto fotografiách je zreteľne vidieť prítomnosť správnej kryštalickej mriežky vody pripomínajúcej snehovú vločku: táto voda sa stane, keď sa do nej prečítajú posvätné texty modlitieb.A ak ju nadávate kliatbou, uvidíme rozmazanú štruktúru kryštálovej mriežky s chaotickou štruktúrou.

Tieto vedomosti boli známe už veľmi dlho - našim predkom a americkým Indiánom, ktorí na základe nich prišli s ochranným amuletom, ktorý môže dať sladké a pokojné sny.

Prehľad štruktúry amuletu

Výrobný proces amuletu sa začal pridávať jeden po druhom.vŕbové vetvy kruhovo (táto forma nie je náhodná).Posvätný význam kruhu bol známy aj starovekým ľuďom.

Kruh je stelesnením niečoho univerzálneho, svätého a magického.To koreluje s nekonečnou prírodnou energiou a jedinečnosťou nášho vesmíru.

Okrem toho bol tvar kruhu pre našich vzdialených predkov spojený s celistvosťou, jednotou, cyklickosťou, dokonalosťou, mobilitou, nekonečno a úplnosťou.

Význam tetovania lapačom snov

Teraz tento svätý symbol nemôže používať iba domorodý Američan - tetovanie lapača snov je medzi ľuďmi populárne.V tomto prípade sa tetovanie môže výrazne líšiť od pôvodnej verzie amuletu: majster často dodáva niečo od seba alebo klient vyjadruje svoje osobné želania.

Tí, ktorí si zvolia tetovanie typu lapač snov, sa spravidla riadia týmito motívmi:

 • sa chcú chrániť pred negatívnymi energetickými účinkami;
 • sa snaží normalizovať spánok, zbaviť sa nočných morí a nespavosti;
 • sa snažia dosiahnuť súlad s prírodou, ktorú zosobňuje aj tento amulet;
 • demonštrujú svoju lásku a úctu k starodávnym tradíciám.

Na základe toho všetkého môžeme dospieť k záveru, že tetovanie snov sa spája s ochrannými vlastnosťami, slobodou a nadšením pre starovekú kultúru.

​​

Ak chcete, aby tetovanie malo ešte väčší účinok, mali by ste to robiť čo najlepšie.bližšie k oblasti hlavy.Klienti tetovacieho salónu veľmi často používajú na krku a predlaktí starodávny symbol.Ľudia sú upokojení tým, že tento ochranný symbol je na ich tele: vďaka nemu sa psychická pohoda výrazne zlepšuje.

Na miesto tetovania však neexistujú žiadne prísne obmedzenia.Zástupcovia spravodlivého sexu sa väčšinou zastavia na chrbte.Na tak veľkej ploche tvorivosti sa tetovanie ukáže byť veľké a dosť podrobné.

Druhým najobľúbenejším miestom tohto tetovania pre dievčatá je oblasť rebier.Môžu vykonávať kompaktnejší, ale zároveň nemenej zaujímavý dizajn.

Upozorňujeme na veľmi nezvyčajný nápad tetovania - drevený kruh musí byť nahradený podkovou.Podkova samotná má silnú pozitívnu energiu a navyše chráni pred negativitou a navyše prinesie šťastie.

Ručne vyrábaný amulet

Okrúhla základňa vysávača snov je vyrobená z tenkej, nedávno narezanej vetvičky vŕby.Ak to nie je možné získať, použite iný dostatočne pevný a spoľahlivý materiál (voliteľne to môže byť drôt).

Okrem prsteňa sa budete musieť zásobovať niťami, perličkami a perím.

Amulety Dreamcatcher sa môžu vyrábať ako hemisféra - magické vlastnosti nebudú vôbec ovplyvnené.

Talismany tvorené niekoľkými sférami súčasne, ktoré sú navzájom spojené pomocou ichbase.

Prírodné vlákna budú pre prax najvhodnejším materiálom.

Proces vytvárania amuletu prechádza týmito etapami:

 • je potrebné ovinúť kruhovú základňu nití;
 • po dokončení vyznačenej úlohy jeden z koncov závitu upevnite tak, aby sa následne neodvíjal;
 • Najdôležitejšou časťou v súčasnosti je tkanie siete.V tomto prípade je nevyhnutná kontinuita, aby sa niť nerozbila.V tomto procese je potrebné naň navliecť korálky.Umiestnite najväčší a najzreteľnejší v centrálnej časti a zvyšné podľa vlastného uváženia.

Je dôležité, aby všetky bunky na webe boli približne rovnakej veľkosti.V strednej časti väzby je ponechaná diera, cez ktorú môžu prenikať dobré sny.Nie je potrebné pridávať perie k amuletu, ale dodáva talizmu jas a mení ho aj na krásny dekoratívny prvok.

Nezabudnite, že nálada pána hrá obrovskú úlohu.Takže, ak je človek v procese práce prekonaný zlými myšlienkami - myšlienka nebude úspešná.Talisman nebude fungovať alebo môže byť naplnený negatívnou energiou a jeho činnosť sa stane práve naopak.Preto je nesmierne dôležité mať iba dobré myšlienky, vizualizovať pozitívne obrazy a udalosti budúcnosti.Príjemná hudba navyše pomôže dostať sa do požadovaného emocionálneho stavu.Potom, čo je správne nakonfigurovaný amulet, vysnívač snov vydá iba pozitívne vibrácie a bude verne slúžiť svojmu pánovi.

Na záver odporúčame pozerať na zaujímavé video:

Marissa