Amulet Veles - aplikácia magických a liečivých vlastností

Staroveké slovanské kúzla našli v modernom svete oživenie.Mnoho ľudí sa obracia k viere svojich predkov pri hľadaní pravdy a osudu.Amulet Veles je starobylým symbolom zvlášť uctievaným v slovanskej kultúre.Z vonkajšej strany vyzerá značka Veles ako obrátené písmeno A alebo šípka.Aký význam má tento symbol, čo môže modernému človeku pomôcť?Zoberme si všetko do detailov.

Boh Veles

Podľa legendy bol Veles bratom boha Svaroga a vstúpil do panteónu slovanských božstiev.Oblasťou činnosti Veles bolo sponzorstvo chovu hovädzieho dobytka a poľnohospodárstva.Starí Slovania hľadali ochranu a podporu od Velesa v ich každodennom živote, plnom práce a starostí.Ďalšou oblasťou činnosti božstva bolo starostlivosť o mŕtvu dušu: Veles sprevádzal zosnulého na jeho posmrtnej ceste.

Ďalšou misiou najvyššieho božstva bola ochrana čarodejníkov a čarodejníkov.Vedic božstvo pomohlo čarodejníkom naučiť sa tajomstvá minulosti a budúcnosti, chránené pred ťažkosťami a nešťastiami.A moderní čarodejníci tiež hľadajú podporu hlavného božstva Slovanov, vyšívajú na ich oblečenie symbol Veles.

Veles bol navonok trochu medveďom a mal trochu desivý vzhľad, ale s ľuďmi zaobchádzal opatrne a sympaticky.Niekedy bolo božstvo vyobrazené býkovou hlavou a rohmi.Jedným zo symbolov Velesa bol odtlačok medveďovej labky a ďalších šesť.Štít Veles je šesťcípa hviezda.

Amulet Veles

Čo symbolizuje Veles amulet?Invertovaný symbolPísmená A môžu radikálne zmeniť život a osud človeka, ak sa tento rozhodne urobiť sám.V tomto prípade sa podstata amuletu úplne spojí s podstatou človeka a budú tvoriť jeden celok.Preto je potrebný amulet s ľudským telom neustále.

Znak Veles sa dá porovnať aj so špičkou šípky smerujúcej nadol.Toto symbolizuje smer kozmických síl v jednom bode.Osoba, ktorá si vybrala amulet Veles pre seba, sa vyznačuje svojím odhodlaním, vytrvalosťou pri dosahovaní zamýšľaného a pokoja.

Zmeny, ktoré nastanú v ľudskom živote, sú nasledujúceho charakteru:

  • šťastie v práci a podnikaní;
  • aktivácia peňažného kanála;
  • ochrana pred zničením a bankrotom;
  • ochrana pred činmi nepriateľov a konkurentov;
  • objav paranormálnych schopností.

Kto môže používať kúzlo Veles?Je vhodný pre podnikateľov a psychikov, ako aj pre tých, ktorí chcú získať duchovné sebapoznanie a pochopiť tajomstvá bytia.Amulet bude chrániť ľudí, ktorých profesia je spojená s rizikom útoku alebo klamania.

Amulet Veles ochráni aj tých, ktorí sa zaoberajú poľnohospodárstvom a chovom zvierat.Značka chráni hovädzí dobytok pred zlým okom, poskytuje veľký potomok a úrodu mlieka.

Ak zavesíte amulet nad predné dvere, bude to chrániť dom pred nezvanými hosťami a votrelcami.Amulet prinesie majiteľom v dome bohatstvo, pretože druhým významom symbolu je pohár.

Ak vložíte amulet do aktovky študentovi, zachráni ho pred problémami počasštudovať.Súdruhovia a učitelia nebudú dieťa uraziť a znalosti budú asimilované bez väčších ťažkostí.

Pretože symbol Velesu prináša do vonkajšieho sveta harmóniu a poriadok, nepodporuje tých, ktorí vytvárajú zlo.Škodlivý človek nemôže nikomu ublížiť - Veles zabalí všetko navždy.

Vytvorenie talizmanu

Symbol Veles si môžete kúpiť v ezoterickom obchode alebo si ho môžete urobiť sami.Najlepším materiálom na výrobu bude drevo:

  • popol;
  • javor;
  • breza;
  • dub.

Najskôr sa z dreva vyreže kruh a potom sa naň použije symbol.Veľkosť amuletu sa dá určiť nezávisle.Pri použití vyrobeného amuletu však existuje jedna podmienka - nemôže byť vytvorená pre seba.Predpokladá sa, že amulet pri prezentácii odhaľuje svoje vlastnosti.

Talisman môže byť vyrobený pre príbuznú alebo blízku osobu.Žena môže vyšívať symbol na oblečenie alebo uterák, pliesť vzor na zimný šál alebo pletený klobúk.Na ruku si môžete zviazať náramok so symbolom Veles, vyrobiť šperky.Ak chcete symbol pliesť alebo vyšívať, používajte iba prírodné vlákna a priadzu.Dôležitým pravidlom vyšívaných amuletov je neprítomnosť uzlov vo vzore - narúša tok energie.

Keď je amulet Veles pripravený, je potrebné ho zasvätiť a nabiť.K tomu potrebujete pramenitú vodu a voskovú sviečku.Dajte amulet na čistý ľanový obrus, zapálte sviečku a nalaďte ceremoniál.Môžete si prečítať chválu Velesvstúpiť do prúdu božstva.

Potom nasypte amulet pramenitou vodou a povedzte:

Môžete vysloviť svoje slová a požiadať Velesa o osobitnú pomoc vo vašich záležitostiach.Urob to trikrát.Po nabití je amulet odovzdaný milovanému človeku a hovoria, že ho na jeden deň nevyberie.Počas tejto doby sa vibrácie talismanu prispôsobujú ľudským vibráciám.Je vhodné, aby sa amulet nikdy nerozlúčil.

Tí, ktorí sú pokrstení v kresťanskom náboženstve, si musia dávať pozor na slovanské symboly a kúzla, aby medzi oboma náboženstvami nedošlo ku konfrontácii.