Amulety na prilákanie peňazí a veľa šťastia

Dokonca aj veľmi pragmatickí ľudia niekedy veria, že určité objekty majú mystickú schopnosť oživiť šťastie a finančné prostriedky.V mnohých životných situáciách závisí výsledok viac od momentálneho šťastia ako od úsilia, ktoré vyvíjame, a preto sa človek snaží nájsť svoju šťastnú magickú vec.V tomto článku zvážte najúčinnejšie amulety na prilákanie peňazí a veľa šťastia.

Obsah
 1. Aké sú rozdiely medzi talismanom a amuletom
 2. Prepletanie vlastností talizmana a amuletu
 3. Východné amulety pre šťastie a bohatstvo
 4. Kúzla runy
 5. amulet do-it-yourself
Aké sú rozdiely medzi talismanom a amuletom

Vo väčšine prípadov sa amulet dedí .a pôsobí ako zdroj ochrannej energie.Jeho účinok sa prejavuje v ochrane jeho majiteľa pred rôznymi nešťastiami, chorobami a nebezpečenstvami.

Amulet vám v skutočnosti nemôže nezávisle poskytnúť významný finančný zisk alebo úspech.Berie viac na desiatu cestu zlyhania a umožňuje sa poistiť proti pravdepodobným stratám.

Talismany naopak aktívne oživujúsvojho majiteľa rôzne pozitívne udalosti, zrýchľujú proces napĺňania túžob.Najlepšie zo všetkého je, keď sa talizmany vyrábajú vlastnými rukami z prírodných materiálov.

Prelínanie vlastností talizmana a amuletu

Najobľúbenejšie odrody amuletov , ktoré priťahujú šťastie a prosperitu, sú:

 • podkova;
 • nemenná minca;
 • prívesok s prírodnými kameňmi v prostredí.

Tieto položky, ktoré vykonávajú vlastnosti amuletu, jednoducho odpudzujú negatív od svojho vlastníka.Ak chcete, aby začali aktívne priťahovať peniaze a úspech do vášho života, mali by sa podniknúť ďalšie kroky.

Napríklad napríklad v magických rituáloch veľmi veľa psychikov používa špeciálne éterické oleje, ktoré môžu zvýšiť hlavný účinok položky.

Nasledovné možnosti možno klasifikovať ako „finančné“ oleje:

 • borievka;
 • bergamot;
 • céder;
 • borovica.

Olej z jazmínu, santalového dreva, levandule a pačuli pomôže zabezpečiť, že budete mať vždy veľa šťastia a šťastia.Všetko, čo musíte urobiť, je dať jeden z éterických olejov na ochranný amulet a očakávať skorý výsledok.K tejto manipulácii (konkrétne „aromaterapii“) vo vzťahu k amuletu by sa malo pristupovať raz mesačne.To sa deje v rastúcej fáze mesiaca.

Východné amulety pre šťastie a bohatstvo

Podľa čínskej doktríny feng shui je jedným z najmocnejších amuletov, ktoré priťahujú peniaze, ropucha trojnohá,v ústach, v ktorých je umiestnená minca.Ropucha sama o sebe sedí na kopci zlata.Umiestnite kúzelnú postavu do najatraktívnejšej miestnosti domu a otočte ju prvou tvárou do miestnosti.

Z tých amuletov, ktoré so sebou vždy nosia,Túto možnosť môžete použiť s tromi čínskymi mincami prepojenými červenou stuhou.Ľahko sa zmestia do vašej peňaženky a nebudú sa zamieňať s inými mincami.

V prípade Feng Shui sú údaje o zvieratách považované za zvlášť úspešné:

 • Tygr - predstavuje zosobnenie silnej fyzickej ochrany, dáva v podnikaní veľa šťastia;
 • ​​
 • Rhino - chráni svojho majiteľa pred krádežou, priťahuje šťastie k životu;
 • mačka so zdvihnutou nohou - prispieva k napĺňaniu túžob, dáva rodinné šťastie.

Pri vchode do bytu musí byť umiestnený šťastný talizman.

Runová mágia

Runy používali starí Škandinávci, ale svoju popularitu nestratili dodnes.Na použitie amuletov, na ktorých sú kresliace runové symboly, môže osoba, ktorá má absolútne akúkoľvek vieru.

Ak nepochybne veríte v silu a silu run, potom akcia amuletu nebude trvať dlho.

Najslávnejšou receptúrou, ktorá priťahuje bohatstvo a šťastie, je kombináciarun Dagaz, Fehu, Uruz a Otala , ktoré sú vyznačené v riadku.Existuje možnosť, keď sú postavy napísané jednoducho na papier alebo kožu a nosia sa spolu s nimi alebo sa kreslia priamo do peňaženky.

Amulet vyrábame vlastnými rukami

Ponúkame vám ďalšiu verziu amuletu, aby ste pritiahli peniaze a veľa šťastia, ktoré sa vytvára vlastnou rukou.

Na tento účel sa odoberie červená niť a mince ľubovoľnej nominálnej hodnoty.Mince by mali byť zviazané červenou niťou tak, aby bola tvarovanása podobal malej loptičke.Koniec závitu je pevný.

Pri vykonávaní magických akcií je nevyhnutné vizualizovať tak presne a podrobne, ako sa kúpate v luxusnom a hojnom množstve.Mali by ste cítiť radosť a ľahkosť.Takáto meditácia nabije amulet vašou osobnou energiou a pomôže ho aktivovať silnejšie.

Po výrobe je mince všitá do odevov, ktoré nosíte najčastejšie (najlepšie ak je súčasťou horného šatníka).

Vytvorte si vrecko pre svoj amulet v mieste oblečenia umiestnenom v solárnom plexe.Tu sa nachádza manipura čakry , ktorá je zodpovedná za kariérny rast a finančný blahobyt.Amulet stimuluje čakru k aktívnejšej práci a vaše financie sa začnú zvyšovať.

Malo by sa však poznamenať, že amulet môže pomôcť iba ľuďom, ktorí sú účelní, aktívni, pripravení vyskúšať a vyvinúť úsilie na obohatenie.Lazy ľudia a homáre nemôžu počítať s pomocou zhora.

Keďže viete, aké účinné amulety existujú na prilákanie peňazí a veľa šťastia, budete môcť vo svojom živote urobiť priaznivé zmeny a naplniť svoju peňaženku „tvrdou mincou“.Nezabudnite úprimne veriť v účinnosť opísaných metód a skúste podrobne predstaviť prijatie požadovaných.