Amulety pre domácich majstrov - 5 osvedčených obradov

Kúzla sú určené na ochranu osoby pred ťažkosťami a nebezpečenstvami, vždy sa vyrábajú na individuálne použitie.Amulety vyrobené pre milovanie rúk s najväčšou láskou majú najväčšiu moc, ale amulet môžete vytvoriť aj pre seba.Ako prinútiť takého asistenta, aby to urobil sám?Zvážte niekoľko efektívnych obradov.

Ochranná bábika

Pomocné bábiky k nám prišli zo starovekého Ruska, keď každá žena vedela, ako vyrobiť amulety z najjednoduchších.materiálov.Bábiku sprevádzali ženu od narodenia po smrť.Mnoho starších Slovanov ich požiadalo, aby ich pochovali spolu s strážnou bábikou.

V akejkoľvek nešťastí alebo ťažkej situácii žena zatriasla bábikou a odsúdila ju:

Bábiky boli vyrobené z najrôznejších materiálov.Kúzelnú bábiku je možné nahradiť zvyčajným slaným droždím.Hnetú múku vo svätej vode a vo štvrtok soľ.Tvár bola natretá repou alebo mrkvovou šťavou (líca, pery), namiesto očí boli uhlie.Keď bábika vyschla, obliekli si šaty.

Pri miešaní cesta by sa malo čítať:

Bábika bola uložená vo svojej miestnosti.Pamätajte, že amulet by nemal spadnúť do nesprávnych rúk.Chráňte bábiku pred zvedavými očami.

Negatívny absorbér

Komunikácia v spoločnosti nie jevždy to ide hladko a kedykoľvek sa môžeme stretnúť so závistivým pohľadom alebo dokonca so zlovestnou túžbou.Môžete sa chrániť pred negatívnymi energiami pomocou špeciálneho absorbéra, ktorý neutralizuje čierne mentálne a astrálne blesky.

Tento ochranný vak sa vyrába v aktívnych bodoch roka - v rovnodennostiach a slnovratoch:

 • 22. decembra;
 • 21. marca;
 • 22. júna;
 • 21. septembra.

Ako vyrobiť negatívny absorbér?Musíte si ušiť malú tašku z plátna, ktorá bude zviazaná šnúrkou.Ak nie je k dispozícii žiadne plátno, môžete ho šiť z gázy zloženej v dvoch vrstvách.

Popol nasledujúcich rastlín funguje ako záporný absorbér:

 • dubové listy;
 • breza breza;
 • ihličia;
 • smrekové ihly;
 • šišky;
 • palina.
 • ​​

Dubové listy sa musia skladovať počas celého roka, pretože absorbér sa musí aktualizovať každé tri mesiace.

Pripravené prísady spálte na kovovej miske, ochladte a nalejte do vrecka.kravatu zaväzujte a vždy noste so sebou - v taške, vo vrecku.Po 3 mesiacoch je amulet zakopaný vlastnými rukami do zeme a vyrobený nový, ale v presne vymedzených dňoch.Ingrediencie je potrebné spáliť v suchu, takže všetko najskôr vysušte.

Detský amulet pre soľ

Tento ochranný amulet by mal vždy nosiť dieťa.Môže byť vložená do aktovky alebo všitá do podšívky vrchného ošatenia.

Za rastúceho mesiaca kúpte nové balenie soli bez toho, aby ste museli meniť.Budete len potrebovaťhrsť tohto balenia, zvyšok soli musí byť zmytý v umývadle alebo ponechaný na iné amulety - nemôžete ho jesť.

V nedeľu ráno dajte ikony, zapálte kostolnú sviečku.Položte fotografiu dieťaťa na stôl pokrytý čistým obrusom a posypte soľou okolo neho - v smere hodinových ručičiek.Potom povedzte trikrát:

Nechajte sviečku dohorieť.Soľ zozbierajte v vopred zošitom plátennom vrecku (nie je vyrobené zo syntetických materiálov), zviažte ju stuhou a dajte ju dieťaťu.

Dodatok.Na stôl môžete umiestniť nielen obraz Panny Márie a Spasiteľa, ale aj ikonu mena dieťaťa.Pred obradom si prečítajte všetky modlitby a potom pokračujte v činnosti.Po obradoch čítali aj modlitby a boli pokrstení.Plávajúci sviečok je tiež vložený do vrecka soli.Ak máte kvartérnu soľ, je najlepšie s ňou vykonať obrad.

Hračky amulety

Mama by mala vedieť, že akákoľvek hračka naplnená materskou silou lásky sa môže stať talizmanom pre dieťa.Úprimné prianie šťastia dieťaťu, sila myslenia na ochranu vytvára silnú zbraň obrany z obyčajnej hračky.

Rattle je krásny amulet od zlých duchov, ktorý sa bojí akýchkoľvek hlasných alebo ostrých zvukov.Hračka vo forme medvedíka sa už dlho považuje za silný ochranný symbol, ak o tom matka premýšľa.

Kolotoč farebných hračiek, ktoré sú zavesené na postieľke novorodenca, sa môže tiež stať talizmanom.Ak to chcete urobiť, musíte zasvätiť karusel prvkom a zavesiť na postieľku.Vykonáva sa zasvätenietakto:

 • posypeme svätou vodou a čítame nášho Otca;
 • držia každú hračku za kostolnú sviečku - modlitbou;
 • posypané štvrtkovou soľou modlitbou;
 • sú fumigované kadidlom, tiež modlitbou.

Pri chôdzi v detskom kočíku by vždy mala byť kúzelná hračka.Nezabudnite zakryť priezor kočíka tylom.Toto nie je prežitok z minulosti - malá sieťka rozptyľuje negatívnu energiu a chráni dieťa pred zlým okom.

Fľaša ochrany

Fľaše na čarodejnice sú jedným z najstarších zachovaných ochranných artefaktov.Namiesto malých fliaš sa niekedy odoberajú hlinené hrnce s vekom.Ako vyrobiť kúzlo na fľašu vlastnými rukami?Uvádzajú sa ochranné predmety - rozbité sklo, kovové predmety, soľ, rastliny.Ingrediencie sa môžu naliať silným soľným roztokom alebo vínom.

Šitie predmetov rozptyľujúcich zlo, najmä kovové výrobky - klince, ihly, kancelárske gombíky.Niekedy môžu byť nahradené hrotmi rastlín.

Soľ má čistiace vlastnosti, bylinné zložky absorbujú negatívnu energiu.Obilniny sa niekedy vkladajú do fľaše, aby do domu privádzali energiu pohody.

Po umiestnení prísad sa fľaša pevne uzavrie vekom, niekedy zapečateným voskom zo sviečky - sviečku vložte do krku a na svetlo.Vosk steká po stenách a uzatvára veko.

Vo fľaši je umiestnené ochranné kúzlo napísané na papieri.Ak sa fľaša naplní tekutinou, kúzlo sa môže spáliť avložte popol do fľaše - to tiež funguje.

Čo by mohlo byť obranné kúzlo?Môžete to formulovať sami, vzhľadom na účel fľaše.Môžete jednoducho povedať, že fľaša chráni každého, kto žije v dome, pred akýmkoľvek zlom, alebo môžete pridať ochranu pred zlodejmi a ohňom.Podľa vlastného uváženia.

Keď plníte fľašu ingredienciami, musíte si farebne predstaviť, ako chránia dom pred nežiaducimi účinkami.Z toho, čo presne by ste mali myslieť dopredu.

Sklenená fľaša môže byť ozdobená dekoratívnym prvkom a umiestnená do kuchyne alebo haly.Chráni pred negativitou pri príchode hostí alebo cudzincov.