Armáda sníva: tlmočíme do snových kníh Nostradamusa a Vangu

Armáda je vždy dôležitým obdobím v živote človeka, najmä človeka.Dokáže definovať celý váš život alebo vás prinútiť k niečomu dôležitému.Armáda rozvíja a rozhoduje o osude.Čo nám však môže snívať o armáde?Tu nájdete, o čom armáda sníva v rôznych knihách snov.

Čo sníva armáda v snovej knihe Nostradamusa

Podľa knihy snovArmáda Nostradamus je symbolom nevyhnutnosti, sily, ktorej nemôžete odolať,

 • Ak ste vo sne videli, že ste slúžili v armáde, upozorňuje vás na to, že sa čoskoro objavia ťažkosti v podnikaní, stretnete autoritatívnu krutú osobu.
 • Ak ste videli armádu ako celok, znamená to, že čoskoro budete takmer zotročení a pravdepodobne si to ani nevšimnete, takže buďte opatrní.
 • Keby ste boli vo sne vyslaní na vojenskú službu, čoskoro príde za tebou nejaký konflikt, ktorý sa bude dlho tiahnuť a bude vám trvať veľa energie.
 • Ak ste snívali o tom, ako bojujete s nepriateľskou armádou, budete musieť urobiť zodpovedné rozhodnutie bez ohľadu na to, ako to odmietnete a utečiete.Keby bola nepriateľská armádaporazený, ukazuje, že na dosiahnutie vašich cieľov nebudete nič pohŕdať.
 • Ak ste vo sne ste boli veliteľom celej armády, potom ste v skutočnosti pripravení dokázať sebe i svetu okolo seba, že ste sa ešte nevyčerpali, že stále máte silu a schopnosti.

O čom armáda sníva v knihe snov Dmitrija a Nadezhdy Zima

Snívajúca armáda pre vás predpovedá vážne ťažkosti a prekážky, ale nemali by ste pred nimi utekať, pretoženapriek tomu vás predbehnú, ale nemusíte sa ani báť.Zhromaždite všetky svoje silné stránky a prekonajte ich. Potom budete cítiť úľavu a sebavedomie.

Dream Army 21. storočia

 • Ak ste videli sen vo sne, je to varovanie, že je čas premýšľať o vašej budúcnosti, pretože inak riskujetenie v najlepšej pozícii.
 • Ak ste snívali o tom, ako sledujete pohyby vojenskej techniky, čoskoro budete očakávať niekoľko drobných problémov a problémov, ktoré vás však môžu ponoriť do hlbokej depresie.Snažte sa brať problém tak vážne a nezabudnite, že za každým čiernym pruhom je biely pruh.
 • Ak ste videli pochodujúcu armádu, pripravte sa na veľkú zmenu.
 • Keby ste boli vo sne doprovodený do armády, dostanete od očakávaných dlho očakávanú správu alebo list.
 • Slúžiť vo armáde vo sne je priaznivým znakom, ktorý vám prinesie radostné udalosti a veľa šťastia.

Armáda podľa knihy Wangi Dream Book

Podľa knihy Wangi Dream Book, ak vás vezmú do armády, objaví sa váš životalebo sa už objavila osoba, ktorá sa vás snaží ovplyvniť a nemôžete odolať.Doteraz je lepšie nasledovať okolnosti a nakoniec zhromaždiť svoje sily, aby sa nakoniec odrazili.

Odgako, ak ste snívali, že niekto z vašich priateľov bol povolaný do služby, znamená to, že naňho už čakajú ťažkosti a porušenia, problémy v jeho osobnom živote a vaša pomoc by mu neublížila.

​​

Armáda podľa erotického Dreambooku Danilova

 • Sen o tom, ako slúžite v armáde, ukazuje váš rozhodujúci postoj v milostnom vzťahu.
 • Ak ste bojovali a boli ste na strane víťaznej armády, tí, ktorí predtým podcenili, uvidíte, čo skutočne ste, a začnú hľadať vašu polohu.
 • Ak ste videli svojho milovaného v armáde vo sne, sľubuje vám to prekonať nádeje a je to výzva na vážne premýšľanie o vašej vlastnej budúcnosti.

Armáda podľa ezoterickej knihy snov

Ak je armáda vo sne:

 • Bola to kampaň, čo znamená, že existuje veľké riziko, ževaše negatívne emócie ťa zničia.
 • Bol v bitke - čoskoro vypukne veľký škandál s niekým z vašich blízkych, ktorého začnete.
 • Bol som proti vám, potom ste pravdepodobne vyprovokovaní škandálom a je vo vašom najlepšom záujme nepodľahnúť tejto provokácii.

Armáda podľa všeobecnej knihy snov

 • Armáda sníva o veľkej strate, ale tomu sa dá vyhnúť, ak budete postupovať podľa toho, čo je vám drahé.
 • Ak ste vo sne videli, že ste v službe, naznačuje to vaša nespokojnosťživot, túžba po zmene, možno čoskoro zmeníte zamestnanie.
 • Ak ste odleteli alebo ste boli eskortovaní do armády, čakajte na správy od detí, príjemné listy.
 • Ak ste snívali o vojenskom vybavení, čoskoro narazíte na veľa vzrušenia a úzkosti, ale nepribližujte sa ich k srdcu, inak by mohlo dôjsť k nervovému zrúteniu.
 • Ak ste vo sne boli oblečení vo vojenskej uniforme a pozdravení, na vás čakajú menšie hádky a problémy, začnete prejavovať zbytočne ambície vo vzťahu k blízkym.

Podľa iných snov:

Podľa židovskej knihy snovarmáda sníva o ohni.

Podľa snov fenyk nejakej dôležitej spoločenskej udalosti alebo hnutiu, na ktorých sa budete aktívne podieľať.

Podľa knihy snov Novej éry , armáda vo sne je ukazovateľom toho, že väčšina vašich ťažkostí sa vynára.

Podľa čínskej knihy snovarmáda na čele s vládcom naznačuje zmenu reputácie.

Podľa starej perzskej snovej knihy Gaflisihoje nepriateľská armáda vždy v ťažkostiach a pokojne má šťastie.

Podľa snovej knihy Martyn Zadekiarmáda sníva o zbavení majetku nespokojnosť.

Podľa zbierky tulákov , ak ste vrhnutí do armády, je to sen nudiť, zaťažujúci úradné povinnosti.Ak ste videli armádu, očakávajte zúčtovanie a útok.

Podľa knihy snov Rómovje vidieť vo sne vojenská alebo pochodová pechota pozitívnym znamením, ktoré predstiera vaše víťazstvo.Bitka je však sen.

kniha snov pre ľudí z mája, júna, júla, augusta , ak ste snívali o vojenskom pochode pri prehliadke, budete hrdí na svoje činy.

Podľa knihy snov z narodenín v septembri, októbri, decembri , akýkoľvek sen o armáde sníva o zbytočných hádkach.

Podľa snovej knihy narodenín január, február, marec, aprílvás zahraničná armáda vo sne varuje pred prázdnymi klebetami okolo vašej osoby.