Astrologická kniha snov: čo hviezdy rozprávajú vo sne

Astrologická kniha snov hovorí, že rôzne sny pre predstaviteľov rôznych skupín zverokruhových konštelácií sa budú líšiť v ich význame.Preto ak chcete vedieť, čo to alebo ono nočné videnie predstavuje pre vás - určite stojí za to preskúmať všetky tieto nuansy.Odporúčame vám prečítať si nižšie uvedený materiál a získať o tejto otázke veľa cenných informácií.

Najprv však zistime, aké sny sú v zásade.

Čo je sen

Sny a sny, čo to jeAké?Sú to čisto biologické procesy alebo ľudská duša opúšťa telo počas spánku a má schopnosť cestovať cez iné dimenzie?

Majú sny nejaké výhody alebo sú len nepríjemnou prekážkou, ktorá nám bráni v úplnom zotavení našej sily v noci?

Na čo najpresnejšiu odpoveď na túto otázku je potrebné pochopiť mechanizmus nočných vízií, ktorý urobíme ďalej.

Mechanizmus snov

Spánkový proces možno rozdeliť do niekoľkých hlavných zložiek, ktorým by sa mala venovať osobitná pozornosť.

Fyziologický aspekt

Z hľadiska fyziológie je spánok stav pokoja tela, prirodzený cyklický odpočinok, ktorý sa vytvára na základe denných biorytmov a je charakterizovaný znížením intenzity väčšiny fyziologických procesov.Počas spánku nastane najmä:

  • excitabilita v centrálnom nervovom systéme klesá;
  • denné povedomie je vypnuté;
  • svalové relaxácie;
  • je inhibovaný proces srdcovej činnosti a dýchanie;
  • zníženie krvného tlaku atď.
  • ​​

Spravidla dochádza k spánku so zavretými očami, optický nerv v tomto štádiu neprenáša stimulačné signály do mozgu.Okrem toho dochádza k relaxácii ušného svalu, ktorá ovláda sluchové kukly, v dôsledku čoho ucho nedokáže zachytiť príliš silný zvuk.Výsledkom je, že fyziologické funkcie väčšiny orgánov sú úplne minimalizované.

Neuromuskulárny aspekt

Keď už hovoríme o neuromuskulárnej aktivite, treba poznamenať, že v procese spánku, relaxácie a regenerácie nervových buniek mozgovej kôry.

Z tohto dôvodu preto spánok pôsobí ako ochranná inhibícia, ktorá sa šíri cez bunky kôry-neurónov a nakoniec sa začína zachytávať hlbšie.oblasti mozgu.

Chemický aspekt

Chemickému aspektu v procese spánku je pridelená sekundárna úloha.Jeho funkcia je nasledovná: počas bdelosti v mozgu a krvi sa hromadia určité chemikálie vyvolávajúce únavu.A v procese spánku, telo dostane príležitosť oslobodiť sa od nich.

Duchovný aspekt

Postupne sme sa priblížili k najvýznamnejšiemu faktoru pri určovaní snov, pretože hlavnú úlohu hrá duchovný aspekt.Skutočne je to ten, kto predstavuje skutočnú príčinu spánku, zatiaľ čo 3 nasledujúce ukazovatele pred ním sú výlučne dôsledkami jeho prejavu.

Vedecky sa preukázalo, že človek má nielen fyzické, ale aj iné interpenetrujúce (tj tie, ktoré existujú „na jednom mieste“, ale akoby „v rôznych dimenziách“ tela. V tomto štádiu vývoja je centrom ľudského vnímania.Nachádza sa vo fyzickom tele, a preto môžeme ľahko vnímať všetko, s čím fyzické telo komunikuje, pomocou 5 zmyslov, a absolútne nedokáže cítiť jeho „tenké“ škrupiny a skutočnosti, v ktorých pôsobia.

]

Ukazuje sa, že je viditeľná nocPôsobia v dôsledku oddelenia hustých a „tenkých“ tiel, ktorých hlavným účelom je regenerácia a uvedenie do normálneho stavu, v dôsledku čoho dochádza k poklesu fyzickej a neuromuskulárnej aktivity fyzického tela.určité chemické zložky - provokatéri únavy, ktoré pripravujú naše telo na nočný odpočinok.

Je potrebné poznamenať, že každý človek potrebuje na spánok iný čas.Spravidla sa pohybuje od šiestich do deviatich hodín, hoci niektorí ľudia majú pár hodín, zatiaľ čo iní sa necítia odpočívať a zaspávať pol dňa.

Malo by sa tiež poznamenať, že čas potrebný na spánok sa bude zvyšovať alebo znižovať na základe ukazovateľov zdravia, veku a ďalších faktorov.

Charakteristiky snov

Sen funguje ako prechodný stav medzi fázami bdelosti a spánku, pôsobí ako zvláštna cesta duše, ktorá reaguje na dráždivé faktory, ktoré na ňu pôsobia.(vnútorný a vonkajší plán).

Sny sú dôležité pre mozog spolu s bežnou duševnou prácou.Koniec koncov, sny nie sú narušiteľmi spánku, ale naopak, majú schopnosť chrániť sny a eliminovať dráždivé látky, ktoré ich porušujú (hlavne mentálny plán) pomocou obrázkov - halucinácií.

V tomto prípade človek potrebuje sny rovnako ako dýchanie a trávenie.Ak človek z nejakého dôvodu prestane vidieť sny, musí čeliť neuróze, pocitu strachu, úzkosti a vnútorného napätia.

Sen s prítomnosťou snov je osobitný stav tela, v ktorom existuje veľmi intenzívna činnosť mozgu podobná stavu bdelosti, má však niekoľkorôzne organizácie a oveľa viac „klasifikované“.

Ako sa predpokladá, mozog sa v procese spánku nedostane do pasívneho stavu, pretože asi polovica neurónov u spiacich ľudí začína pracovať ešte aktívnejšie ako vo dne.Týka sa to hlavne hlbokých častí mozgu.

Funkcie snov podľa astrologickej knihy snov

Pravdepodobne už viete, že príznaky zverokruhu sú rozdelené podľa elementov.Každá skupina je kombináciou štyroch konštelácií týkajúcich sa jedného z prvkov.

Okrem toho je pre každú zo skupín realistické vyčleniť niektoré znaky, ktoré sú charakteristické výlučne pre nich.Popísať všetky charakteristiky je samozrejme dosť problematické kvôli ich veľkému počtu.Z tohto dôvodu je zvyčajné rozdeliť všetky označenia do nasledujúcich druhov podskupín, aby sa uľahčilo:

  • Šťastné označenia sú symboly, ktoré naznačujú priaznivý účinok na určité rozhodnutia alebo konania.
  • Nepriaznivé signály - objavujú sa ako negatívne symboly, ktoré majú rôzne životné ťažkosti.
  • Zvláštne znamenie - je zvláštne znamenie, ktoré zobrazuje niečo pozitívne výlučne pre konkrétnu súhvezdie zverokruhu a pre ďalšie znamenia zverokruhu má úplne iný význam.
  • Prorocký symbol - pôsobí ako veľmi dôležité znamenie pre určité znamenie zverokruhu, zatiaľ čo pre iné konštelácie nemá osobitný význam.

Teraz pristúpime priamo k interpretácii charakteristík snov pre rôzne znaky zverokruhu podľa jednotlivých prvkov.

Vodný prvok (Ryby, Rakovina, Škorpión)

Tieto príznaky sa právom nazývajú kráľmi nočných snov, pretože ich sny sú splnené s najväčšou pravdepodobnosťou.A ak ich dokážete interpretovať kompetentne, sny vás budú môcť upozorniť na niektoré životné situácie a chrániť vás pred možnými nebezpečenstvami.

Rakovina má pritom často víziu rodinných a milostných vzťahov.

Scorpions - dostávajú vo svojich snoch zlé správy a upozornenia na blížiacu sa negativitu.

Ryby - vo sne prichádzajú informácie, ktoré, žiaľ, nie vždy dokážu správne interpretovať.

Dôležitým bodom je, že zástupcovia vodného prvku by mali venovať väčšiu pozornosť samotnému miestu, v ktorom sa nachádzajú v spánku.

Prvok požiaru (Strelec, Lev a Baran)

Táto trojica má dobrú fantáziu, veľa premýšľa sama.Keď však opakujete nočné sny viackrát - neignorujte to, čo vidíte.Zdôraznite tiež neuveriteľné nočné vízie.

Plus, ktoré nemá malý význam, je vlastné ľudskému správaniu v spánkových podmienkach s prostredím.Hlavná otázka: pravdepodobné prekážky na ceste života, ako aj zásada, podľa ktorej sa realizujú želania.

Nočné sny, v ktorých vykonávate určité akcie, majú jednoznačný význam.Najdôležitejšia vec v tomto prípade je, samozrejme, konečný výsledok akcie.Napríklad, ak ste sa vysporiadali s monštrom - to je skvelé.Hoverla bol dobytý vo sne - tiež krásne, aak z nej naopak spadli, už to nie je veľmi pozitívny signál.Ak vo sne niečo vyvolá strach, upozorní vás na možné nebezpečenstvo.

Antény (Vahy, Vodnári a Blíženci)

O týchto znameních zverokruhu sa veľmi často nesníva prorocké sny.Interpretovať svoje sny je však dosť ťažké vzhľadom na ich mnohorozmerný význam.Vo sne dostávajú predstavitelia vzdušného prvku príliš veľa nepotrebných informácií.

Hlavnou témou prorockých snov v tejto skupine sú sny týkajúce sa milostných vzťahov.Navyše sa zistilo, že nočné sny sa spravidla interpretujú presne naopak.Napríklad, ak ste mali konflikt, znamená to, že máte silné priateľstvo.

Pri tlmočení snov venujte osobitnú pozornosť malým detailom, pretože z nich najčastejšie vyjasňuje význam nočného videnia.

Zemský (Kozorožec, Býk a Panna)

Tieto príznaky často nenájdu nočné videnie.Vo sne často sledujú domy s bytmi, v ktorých hrá dôležitú úlohu prostredie a objekty.

Preto v procese tlmočenia venujte zvýšenú pozornosť stavu miestností, nábytku a iných predmetov.Relevantné bude rozdelenie vecí na „atraktívne“ a „desivé“.

A schopnosť vyskúšať si veci bude tiež významná.Napríklad rozbité predmety - navrhnuté tak, aby vás inšpirovali stavom túžby a smútku.Nedostatok dverí je spojený s nedostatkom východu.Konflikty budú hovoriť o vážnych konfliktochsituácií.A príliš farebné nočné videnie často vyvoláva zvýšené nervové napätie.

Tieto vlastnosti sa líšia astrologickou knihou snov.Na konci témy vám odporúčame pozerať na fascinujúci tematický videozáznam:

Marissa