Baba Yaga snívala - význam spánku v rôznych detailoch

V našich snoch sa môže objaviť čokoľvek, až po ľudové postavy.Obrázky rozprávkových postáv vyryté v našej pamäti od útleho detstva majú svoj symbolický význam a môžu pomôcť pri predpovedaní budúcich udalostí.Výklad snu pomôže pochopiť, o čom sníva Baba Yaga - nejednoznačná postava zo sveta starých ruských rozprávok.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia akcií
 3. Interpretácia scény
 4. Spring Dream Book
 5. Dream Book Prozorov
 6. ) Millerova kniha snov
Všeobecná interpretácia

Baba Yaga vo sne môže symbolizovať potlačené túžby a emócie spiaceho človeka.Môže to byť túžba vylúčiť konkurenta alebo zamilovať sa do človeka v skutočnom živote.Ak bola táto čarodejnica vo vašom sne v stúpe - v skutočnosti vám chýba moc nad ľuďmi a chcete ju získať, avšak v období po takomto sne by ste v tomto smere nemali podniknúť žiadne kroky.

Ak ste mali nezvyčajné nočné videnie, v ktorom vy sami stojíte v stúpi Baba Yaga, budete musieť v skutočnom živote splniť úlohu, ktorú môžete urobiť iba vy.Z tohto dôvodu vám nikto nemôže pomôcť.

Sen, v ktorom sa Baba Yana objavil na metle, naznačuje, že v skutočnom živote budete musieť okamžite urobiť dôležité rozhodnutie, aby ste dosiahli svoj cieľ.,Nepripravujte sa na ťažkú ​​voľbu - vypríde jasná myšlienka, ktorá všetko objasní a zjednoduší.Tento prehľad vám pomôže vyhnúť sa dlhým pochybnostiam a v budúcnosti vás ušetrí od zbytočných vecí.Tlmočenie sa týka najmä tých, ktorí pracujú v podnikateľskej sfére.

Sen, v ktorom Baba Yaga letí na spiacej osobe na svojej metle, naznačuje, že v skutočnom živote vesmír zasiela snívkam známky snívania.Je potrebné venovať pozornosť neobvyklým udalostiam, ktoré sa vyskytnú okolo, aby sme im porozumeli.

Interpretácia opatrení

Správna interpretácia snov závisí aj od toho, čo spala osoba a predmet spánku, Baba Yaga.

 • Ak sediaca na metle letí vysoko do neba, v skutočnom živote dostanete príjemné správy týkajúce sa vašej práce.Možno, že sa posuniete nahor po kariérnom rebríku;
 • Byť na svojom mieste - ísť na predtým neznáme miesto;
 • Lietanie na metle - v skutočnom živote objavte nadprirodzené schopnosti;
 • Zabiť ju znamená zbaviť sa zaťažujúcich okolností;
 • Byť priateľom s ňou je varovaním, ktoré si vyžaduje opatrnosť pri styku s obchodnými partnermi;
 • Obávať sa o ňu sú nepríjemné alebo nepríjemné okolnosti.

Snom, v ktorom táto čarodejnica ušla pred vami, je priaznivým znamením.V skutočnosti predstavuje víťazstvo nad nebezpečnými ľuďmi.Ak vás Baba Yaga vo vašom sne porazila - pripravte sa na zložitý test v skutočnosti.

Interpretácia scény

Ak ste mali taký nezvyčajný sen,ktoré ste sa vy a Baba Yaga dostali do rozprávky, - v reálnom živote sa okolo vás vytvára neštandardná situácia.Ak ste s ňou chodili po uliciach svojho mesta, očakávajte nových sľubných obchodných partnerov.

Keby táto snová postava bola v lese - v skutočnosti by si mal svoje myšlienky usporiadať a znovu získať svoju chladnú myseľ.Pred prijatím opatrení zvážte stanovenie priorít.Nespechajte, pretože teraz je dosť času na uvažovanie.

Mimoriadne nepriaznivým znakom je sen, v ktorom spiaci človek videl na cintoríne Babu Yaga.Takýto sen varuje snívateľa smrteľného nebezpečenstva, ktoré mu alebo jeho blízkym hrozí.

Jarná kniha snov

Podľa interpretácie tejto knihy snov je Baba Yaga nepriaznivým symbolom.Zosobňuje zlé úmysly ľudí okolo seba a vyúsťuje do škodlivých činov.

Tento symbol je tiež predzvesťou klamstva - premýšľajte o tom, či vám vaše deti klamú.Tí, ktorí vidia tento obraz, tiež riskujú, že sa stanú rukojemníkmi obsedantných myšlienok, obáv a fóbií, ktoré po dlhú dobu zbavia roja pokoja.Ak vás takýto stav zajme, nezabudnite, že všetky obavy sú neopodstatnené a pravdepodobne spôsobené únavou nervového systému.

Tento obrázok má iný, pozitívnejší význam.Ak ste sa prebudili v dobrej nálade - sen s Babou Yagou predznamenáva riešenie zdĺhavej ťažkej situácie.

Rozhovor snov v Prozorove

Podľa tohtoKniha snov, sen Baba Yaga, varuje, že snívatelia môžu byť vtiahnutí do riskantného dobrodružstva, ktorého najmenšími dôsledkami sú peňažné straty.

Byť vo sne o Babe Yaga - úprimnosť a úprimnosť spiaceho človeka povedie ku konfliktnej situácii.Utekajúc z tohto charakteru - k zhoršovaniu vzťahov s okolitými ľuďmi.

Miller Dream Book

Táto kniha snov poskytuje priaznivú interpretáciu obrazu Baba Yaga.Podľa neho spiaca osoba, ktorá náhodou videla túto čarodejnicu vo svojej nočnej vízii a získala pozitívne emócie z tohto sna, pôjde na skutočné dobrodružstvo v hlučnej priateľskej spoločnosti v skutočnom živote.