Banán vo sne: interpretácia spánku v knihách snov Freuda, Millera, Loffa

Banány vo sne sú symbolom maskulinity, moci a vodcovstva.Rôzne interpretačné knihy pomôžu lepšie pochopiť, o čom sníva banán.Kniha snov od Freuda alebo Millera, Wangiho alebo Loffa otvára záclonu tajomstva a umožňuje vám zistiť, čo videný obraz predstavuje.

Všeobecná interpretácia spánku: analyzujeme podrobnosti

Banány vo sne môžu byť príťažlivé pre nepredvídateľné zmeny v živote, zosobniť silnú mužskosť alebo pôsobiť ako signál na analýzu sexuálnych vzťahov.Predtým, ako otvoríte knihu snov, zvážte niekoľko faktov:

 • skúste si spomenúť na sen v najmenších detailoch;
 • analyzujú vaše vlastné pocity a emócie (čo ste zažili);
 • zhromažďujú všetko, čo vidíte na jednom obrázku, a odvážne otvoríte knihu snov.

Vo sne môže banán predbehnúť rýchly čas s nezaujímavými a odpudivými ľuďmi.Ak chcete vidieť, ako sa toto ovocie hnije alebo kazí - zúčastnite sa na nepríjemnom alebo zdĺhavom podnikaní.Ak jete plod, dajte si pozor na problémy v podnikaní.

Ak má žena zrelý banán, znamená to, žekrásne a zdravé.Ak zástupkyňa veľtrhu polovica kráča po háji s týmito ovocnými stromami - signalizuje to jej úspech medzi ľuďmi.

Všeobecne platí, že banán vo sne nespôsobuje vážne finančné problémy alebo zdravotné problémy.Medzi možné interpretácie patria stretnutia, nové emócie alebo sklamanie v kolegoch.

Ako Millerova kniha interpretuje banány vo sne?

Podľa Millera je vidieť banana začať pracovať na nezaujímavej a málo platenej práci.

Medzi inými vysvetleniami sa dá nájsť.

 1. Nákup ovocia - komunikácia s nepríjemným partnerom.
 2. Pozrite sa na veľkú skupinu - očakávajte problémy v podnikaní v dôsledku nespoľahlivosti kolegov.
 3. Jesť vynikajúci banán - dosiahnuť spokojnosť s prácou, ale nespoliehať sa na zaslúženú mzdu.

Obrátime sa na Freuda

Psychoanalytik Sigmund Freud hovorí, že banány sú výlučne mužské.V jeho vysnívanej knihe tento plod predstavuje falus.Väčšina predpovedí je zameraná na polovicu ženy.

 1. Jesť plod - pociťujúce absolútne uspokojenie zo sexuálnych vzťahov.
 2. Lúpanie banánov je túžba zbaviť človeka sily.
 3. Nezrelé ovocie (tlmočenie pre mužov).Cítite nespokojnosť a plachosť, nie ste si istí svojou silou.
 4. Jesť veľa ovocia znamená viesť nevyspytateľný sexuálny život.
 5. ​​
 6. Vidieť hnilobu ovocia je znakom bezprostredných zdravotných problémov (najmä v prípade genitourinárneho systému).

Ak je žena vo snevýber banánov z palmy je znakom túžby založiť si svoje vlastné vedenie, ovládnuť život a spať.Freud interpretuje taký sen ako znak prejavu feminizmu.

Čo hovorí Wang?

Wang venuje väčšiu pozornosť psychologickému aspektu stavu osoby, ktorá vidí taký sen.Banán symbolizuje prítomnosť milovaného človeka v skutočnom živote, ktorému môžete veriť.Zhnité ovocie naznačuje, že strácate čas zbytočným podnikaním.

Háj s množstvom ovocia - úspech v milostnom vzťahu.Odtrhávanie voňavého a zrelého ovocia vo sne zo stromu je znakom zlepšenia pohody v živote.Ak jete banány - očakávajte zradu od partnera.

Kniha interpretácie Loffa

David Loff je psychoanalytik, ktorý venuje pozornosť vzťahu medzi skutočnými emóciami a obrazom spánku.Interpretácia snov vedca je moderný tlmočník snov, ktorý je založený na mnohých vedeckých štúdiách.

Aký je podľa Loffa dôvod pre banány?

 1. Jesť ovocie - váš sexuálny vzťah s druhou polovicou je v perfektnom poriadku.
 2. Trhanie banánov z palmy je túžbou ukázať sa ostatným priaznivejším smerom.
 3. Vidieť šupky z banánov, ktoré zažívajú sexuálnu nespokojnosť.

Čo hovorí východná múdrosť?

Kniha východného sna, banán, ktorý vidíte, zaobchádza zvlášť.Veľké a zrelé ovocie bez červí diery a hniloby sú znakom dobrého zdravia a dlhovekosti.Jedzte banány alebo ich šírte na stôl -získať rýchly príjem alebo miesto v podnikaní.

Ak zbierate ovocie v koši, v budúcnosti môžete očakávať priaznivý vývoj v oblasti podnikania a materiálnu prosperitu.Rozkazené ovocie je znakom zbytočných problémov a straty času.

Domáce interpretácie: vysnívaná kniha Dmitrija a Nadezhdy Zima

Kniha interpretácií tohto páru spisovateľov je založená na analýze skrytých osobnostných znakov.Ak žena sníva o zrelom ovocí, potom je to znak pripravenosti na dlhý milostný vzťah.Zrelé ovocie je tiež symbolom dobrého zdravia a veselej povahy.

Hnité, zelené banány naznačujú začiatok depresie alebo pocit nespokojnosti.Celý banánový háj vo sne povedie k nebývalému úspechu s opačným pohlavím.Ak má človek banán, je to zlé znamenie, pretože čoskoro bude mať úspešnejšieho súpera.

Zopakovali ste sprisahanie od slávneho sovietskeho filmu a pošmykli ste sa na šupku?Očakávajte rivalitu a zdravú konkurenciu.Tento sen tiež varuje pred absurditou neopodstatnenej žiarlivosti.

Aby som to zhrnul

Takže vo sne je banán znakom bezprostredných zmien v živote, nových stretnutí alebo prehodnotenia životných ambícií.Pamätajte, že ani hnijúce ovocie nie je symbolom niečoho hrozného.Hnijúci banán vás varuje pred možnými bezprostrednými problémami a dáva vám možnosť psychologicky sa na ne pripraviť.

Obráťte sa na knihy snov, pozrite si sny a buďte pripravení na akékoľvek problémy alebo radosti.Zdravé a živé sny!