Boa vo sne - vlastnosti interpretácie podľa rôznych snov

Stretnutie s hadom na púšti nie je neobvyklé, zvyčajne sa iba snaží vyhnúť stretnutiu osoby a plaziť sa do kríkov.Ale čo keď sa ukáže, že tento predátor je veľmi veľký a bude agresívny.Čo sníva o boa constrictor, zistíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo iného očakávať od boa vo sne
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Evgeny Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Vo sne predstavuje boa moc a autoritu.V kresťanských tradíciách vždy myslel diabla, ktorý pokúšal Evu v Edenovej záhrade.Môže zosobniť tak mužské, ako aj ženské princípy a má veľmi mnohostranný význam.Had bol vždy symbolom múdrosti, mazaný.Stočený python je symbolom večnosti a cyklického života.

Bol to sen sledovať boa zvierať starú pokožku - to je znakom mladosti, obnovy, znovuzrodenia, duchovného a fyzického rastu.Pre snívača je takáto vízia začiatkom života od nuly, zabúdajúc na minulé chyby, zášť, protivenstvo.Berúc iba bohaté skúsenosti a intuíciu sa človek môže bezpečne pohybovať, počítať dlhou a dlhou cestou, plnou zaujímavých udalostí a radostných okamihov.

Ako zviera, ktoré je schopné zabiť osobu, predstavuje boa zničenie a tragický súbor okolností.Dokáže identifikovať slepú hnev, cynizmus, krutosť a márnosť.Pozitívnu interpretáciu možno očakávať od nocipozemok, na ktorom had pokojne ležal na kameni, stočený.To ukazuje snívateľovi jeho vnútornú silu, jeho akumulovanú energiu v priebehu rokov, potenciál, ktorý ste schopní odhaliť iba vďaka neštandardnej situácii.Po tom, ako ste sa dostali do stavu stresu alebo ovplyvnenia, môžete byť skutočne prekvapení svojimi schopnosťami a talentom.

Sledujte stopu nebezpečného tvora v džungli - snažte sa vykonávať zložité úlohy podliehajúce ich obvyklému miestu.Osobný priestor, ktorý vás obklopuje, vám poskytuje sebadôveru a silu.Veľký význam má aj podpora blízkych.

Boa je jasná a vzdorná a predstavuje sen pre tých, ktorí nie sú zvyknutí obmedzovať sa vo svojom živote, dokonca ani v malých veciach.Vaša túžba po nadmernej spotrebe a obohatení môže nepriaznivo ovplyvniť budúcnosť.Pre vás teraz viac ako len moderovanie všetkého.To sa môže týkať zdravia, kultúry potravín, fyziologických potrieb, pohlavia, vzťahov s ľuďmi.Vo všetkom by malo byť umiernenie.Duchovný rast, osvietenie pomôže lepšie pochopiť realitu toho, čo sa deje, získať vnútornú slobodu a stabilitu.

Čo iné možno očakávať od boa vo sne

 • had visiaci na vetve - na neočakávané nové povinnosti, ktoré nie súporovnajte svoje predchádzajúce zručnosti;
 • dravec stlačil svoje telo a ruky - je pravdepodobné, že stratí kontrolu nad tými, ktorí vás poslúchali;
 • zabiť stvorenie - vráťte silu do vlastných rúk;
 • sledujte, ako python uškrtí svoju obeť - na tlakvedúci úradník alebo oprávnená osoba.Obdobie, keď nemáte na výber: poslúchať alebo vzdorovať;
 • ti prišli na pomoc a zachránili ťa pred vrahom - okolnosti budú v tvojom prospech, čo ti umožní pozitívne ovplyvniť tvoju budúcnosť;
 • cítiť strach a necitlivosť pri pohľade na popínavé zviera boa - byť veľmi nerozhodným a plachým človekom.Svoje práva nemôžete hájiť, aj keď máte veľké výhody.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Boa constrictor je výrazný falický symbol, ktorý znamená oplodnenie mužskej sily.a energiu.Pre snílek to znamená, že ste na vrchole svojej činnosti a vždy prejavujete záujem o opačné pohlavie.

Neočakávané stretnutie s Pythonom sľubuje náhodné zoznámenie, ktoré sľubuje nezabudnuteľný sex a orgazmus.Pri pohľade na tohto potenciálneho partnera vaše predpoklady o vysokej povahe milenca nezlyhajú.Bude v posteli dosť náročný a vytrvalý, takže by ste si mali zachrániť svoju silu pred bitkami o lásku.

Anaconda po vyhodení zo starej pokožky naznačuje, že rojko rastie svoj sexuálny potenciál.Ste vo fáze, v ktorej je pravdepodobná koncepcia budúcich potomkov.Zároveň budú mať deti ostrú myseľ, vynikajúce zdravie a prehľad.

Žena, ktorá uvažuje nad umierajúcim hadom, je znakom toho, že váš manžel má problémy v intímnej oblasti.Jeho sexuálna impotencia ohrozuje impotenciu, ktorá určite ovplyvníváš vzťah.Mali by sa podniknúť kroky skôr, ako sa očakávajú najhoršie následky.

Mladá dáma sa môže cítiť ako veľký python, ktorý jej stláča krk - mať milého a vplyvného milenca, ktorý je zvyknutý ovládať a ovládať svoju vášeň.Nie ste spokojní s týmto prístupom k sebe, zdá sa však, že s tým nie ste schopní sa rozlúčiť.

Gustov Miller

Boa predstavuje nečistú silu, ktorá ohrozuje najnegatívnejší výsledok udalostí.Dravec, ktorý zaútočí a stlačí mu krk vo sne, sa stane znamením zvratu v osude.Tu sa buď dostanete z ťažkej situácie, alebo vás úplne prehltne, iba možnosť získať späť.

​​

Zničenie útočiaceho hada je znakom dobrých vyhliadok.Vaše víťazstvo nad ťažkosťami je miesto, kde bude.Nie ste jedným z tých ľudí, ktorí sú zvyknutí vzdať sa, keď ste objavili jasnú výhodu nepriateľa.Dobrá príležitosť, aby ste si dokázali, že dokážete viac.V budúcnosti zvýšite latku pre svoje ciele bez strachu z nepokojov a problémov.

Sníval som o pozorovaní zeleného pythonu plávajúceho v rieke, ktorý trpí závislosťou od alkoholu.Vaša zbabelosť a slabá postava môžu nájsť spôsob, ako sa vysporiadať s ťažkými životnými podmienkami v alkoholických nápojoch.Ale takéto odlúčenie od existujúcich naliehavých vecí len skomplikuje vašu existenciu.

Žltá farba dravého cicavca vo sne naznačuje zdravotné problémy.Ak by niekto mal dojem, že sa v hustej džungli skrýval, mal by sa vyhnúť vážnemu ochoreniu alebo chronickej exacerbácii.

Evgeni Tsvetkov

Myslel som si, že boa constrictor sa bude báť v múroch svojho domu - človek by mal očakávať špinavý trik a zradu od najbližších a príbuzných.Nešírte svoje plány a budúce vyhliadky, povedzte ostatným nápady.Počkajte na úspešnú implementáciu a implementáciu úloh.

Pred uhynutím vás python bit - očakávate dôsledky nedávnych vážnych udalostí.Finančná situácia sa môže zmeniť alebo sa môže zhoršiť zdravie.Mali by ste byť pripravení na skutočnosť, že musíte venovať veľa času a úsilia obnoveniu predchádzajúcej morálnej alebo fyzickej kondície.