Bojoval som s dievčaťom - rysy dekódovania podľa kníh snov

Mávanie rukami, potlačenie všetkého vášho hnevu na súpera je extrémnou fázou emočného zlyhania osoby.Tento model správania hovorí o temperamente a neschopnosti ovládať vlastný hnev.Aký je sen o boji s dievčaťom sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od boja s dievčaťom počassen
 3. autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Evgeni Tsvetkov

Všeobecný výklad

Boj vo sne je symbolom vnútorných rozporov, nezhôd so skutočnosťou okolitej reality.Pre snílek to je znamenie, že ste v konflikte so sebou, príbuznými, priateľmi alebo kolegami, nechce sa zmieriť s navrhovanými okolnosťami alebo podmienkami, ktoré sú pre vás neustále kladené.To dokazuje vašu pozíciu pri obhajobe vášho vlastného štýlu, spôsobu správania, slobody, prejavu vôle a túžby.Ste si istí, že si zaslúžite zváženie a vypočutie podľa vášho názoru.

Pre presnú interpretáciu je dôležité pochopiť, kto sa stalo s mladou dámou.Pre človeka môže takáto vízia naznačovať prejav nestranných vlastností charakteru, ktoré môžu významne ovplyvniť vzťahy s blízkym.Žena môžete ľahko uraziť činom alebo slovom bez premýšľania o následkoch.Následné pokánie nebude rozptyľovať sklamanie jej milenca.

Ďalšia interpretácia odráža emocionálnu farbu láskyspojenie muža so ženou.V stave eufórie ste pripravení na akékoľvek sexuálne predstavy svojich milovaných, dokonca aj tých najpodivnejších a najtvrdších.Prvky masochizmu v sexe nadchnú vášho spoločníka.

Pre ženu prejaviť fyzickú agresiu vo sne voči dievčaťu znamená bojovať proti silnému konkurentovi alebo rivalovi.Podnikateľka by mala chvíľu počkať na implementáciu nových projektov, kým nevyriešite súčasné problémy.Inak to výrazne spomalí vašu činnosť a ovplyvní finančnú situáciu spoločnosti.

Mladý študent bude bojovať so spolužiakom - bude si musieť uplatniť svoje práva v oblasti, ktorá je pre vás teraz najdôležitejšia.Ak sa to týka osobného života, stojí za to premýšľať o zmene obrazu alebo ísť do telocvične.Váš dokonalý vzhľad bude môcť zatieniť fanúšikov a nebudete musieť preukázať svoju nadradenosť nad rovesníkmi.

Vyhrať boj so slabším pohlavím znamená preukázať svoje stanovisko, ovplyvniť rozhodovanie a presvedčiť masy pravdivosti ich argumentov.Je to dobrá príležitosť pre tých, ktorí sa chcú presadiť, preukázať svoje vodcovské vlastnosti, dosiahnuť úctu a uznanie.

Sledovanie tých, ktorí sa navzájom bijú a snažia sa oddeliť chuligány, je pochybné dobrodružstvo, do ktorého vás môžu vaši priatelia zapojiť.Neuspokojte sa s firmou, ktorá sľubuje veľké a rýchle peniaze.Vaša účasť v priebehu rokov pokazí vašu povesť a zhorší vašu neistú finančnú situáciu.

Čo ešteočakávať od boja s dievčaťom vo sne

 • priechodnú hádku - k nevýznamným výdavkom peňazí;
 • vážnym bojom je očakávať konflikt, ktorý si vyžaduje silný charakter a vytrvalosť;
 • zapojiť sa do sporov iných ľudí - investovať finančné zdroje do neziskového projektu a utrpieť veľké straty;
 • aby zvíťazil na bojisku - aby vyriešil ťažkú ​​situáciu, stabilizoval finančnú situáciu;
 • trpieť počas fistov - spánok varuje pred zhoršením zdravotného stavu.Dôvodom bude ich vlastná nedbanlivosť a ľahkomyseľnosť;
 • sa usilujú oddeľovať tých, ktorí už viac bojujú - za ušlý zisk alebo príležitosť ukázať sa z najlepšej stránky;
 • Muž, ktorý bije bývalú ženu vo sne - v skutočnosti odpúšťa jej zradu a zradu.Medzi vami zostanú teplé priateľské vzťahy;
 • dievča, ktoré má vstúpiť do boja s tým, ktorý má jednoznačne vyššiu fyzickú silu - v skutočnosti sa nemusí báť sľúbených ťažkostí a prekážok.Bariéry si môžeme predstaviť naším vedomím a ľahko sa zrútiť s optimistickým prístupom k výsledku;
 • uraziť vlastnú sestru - byť v konflikte s niekým blízkym.Táto situácia môže výrazne potlačiť vašu morálku a nepriaznivo ovplyvniť kariérne výsledky;
 • niekto ťa vtiahol do pouličnej rvačky - očakáva nepríjemné stretnutie s tými, ktorí túžia po tvojom zlyhaní a ponižovaní;
 • Potlesk medzi kamarátmi vo sne je pokusom ovplyvniť a presvedčiť ostatných, aby sa rozhodli.Buďte neústupní a dôverujtevlastnú intuíciu.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Boj so ženou symbolizuje agresívny sexuálny styk.To znamená, že partneri uprednostňujú tvrdé vyjadrenie svojich pocitov pred vanilkovým sexom.Neváhajte skryť sadomasochistické sklony a ukážte to čo najskôr.Intimita pre vás je akýmsi bojovým umením, do ktorého vstúpite s potešením.

​​

Pre bežné ženy, ktoré nie sú náchylné k sadizmu v sexe, môže byť takýto záznam varovaním.Možno, že vaše budúce zoznámenie sa s príjemným mladým mužom nebude také bezchybné, ako sa zdá na prvý pohľad.Počas tohto obdobia je pre vás ľahké stať sa obeťou sexuálneho násilia.Je lepšie sa na nejaký čas vyhnúť posadnutým priateľom a vytrvalým fanúšikom.

Pozeranie zo strany, ako pár mladých ľudí bojuje a nezúčastňuje sa na ňom - ​​v skutočnosti by bolo vhodnejšie mať oddelené miesto pozorovateľa pre nočné scény nahých ľudí v sexe.Vychutnávate si vyhliadky na styk druhých a prejav ich agresie voči sebe vám prináša najvyššiu mieru orgazmu.

Gustov Miller

Boj s dievčaťom vo sne môže byť odrazom vnútorných obáv a neistôt snívača o opačnom pohlaví.Pri komunikácii s konkrétnou osobou máte nepríjemný pocit a snažíte sa nájsť iný prístup k interakcii.Dôvodom môže byť neschopnosť porozumieť alebo nájsť spoločné záujmy.Na druhú stranu, možno vysnažte sa potrestať túto osobu alebo ju naučiť lekciu.V žiadnom prípade to neprináša morálne potešenie a núti vás trpieť.

V prípade mladých ľudí takéto vízie predpovedajú bezprostredný pokles akumulovaného napätia.Prúdy negatívnej energie sa začnú rozptýliť a ustupujú pozitívnej tvorbe.A ten, kto ako prvý ide do prímeria vo sne, bude predstavený s príjemným prekvapením, keď predstaví snílek nové príležitosti a príjemné vyhliadky.

Evgeny Tsvetkov

Dievča bojujúce vo sne so sebou - mať silnú túžbu byť niekým iným.Ale ak viete o svojom skutočnom osude, takáto vízia naznačuje hospodársku súťaž.Nemôžete uniknúť, aj keď sa zdá, že sa na nej nezúčastňujete.