Cacholong stone: ako aplikovať magické vlastnosti

Mliečne biely minerál priťahuje svojou jemnou krásou.Tento riečny kamienok nie je vzácnym drahokamom, má však mnoho užitočných a jedinečných vlastností.Cacholong je slovo Kalmyk, čo znamená „riečny kameň“.Zoberme si tému: kameň cacholong - vlastnosti a význam pre ľudí.Na čo sa tento minerál používa? Môže pomôcť pri liečení?

)Opis

Tento kameň patrí do rodiny opálov a vznikol zlúčením opálu s chalcedónom.Minerál sa vyznačuje zvláštnosťou žiarenia: zdá sa, že zvnútra svieti.Prímesou kriedy je vlhkosť náchylná - kacholong môže stratiť svoj pôvodný tvar alebo praskliny.Niektoré vzorky minerálu sa podobajú drahému porcelánu.

V Indii existuje legenda, že kahalong sa objavil na zemi z vemena posvätnej kravy, ktorá žila v kláštoroch vysoko v horách.Ľudia pevne verili, že kvapky mlieka posvätného zvieraťa sa okamžite zmenili na kamienky mliečnobielej farby.Indické ženy použili na zvýšenie materského mlieka cacholong.

V Egypte existovala ďalšia legenda, podľa ktorej sa kocholong spájal s posvätným býkom Apisom, ktorý sa narodil z lúčov mesačného svitu.V Európe biely opál vyrábal dekorácie interiéru, Mongolové krásu porovnávalikameň so svätými okvetnými lístkami lotosu.

Liečivé vlastnosti

V prvom rade sa vlastnosti kacholongu používajú v materstve a detstve.To je veril, že šperky z neho uľahčuje pôrod a upokojuje deti v prvých mesiacoch života.Pre mužov minerál poskytuje vynikajúcu účinnosť až do vysokého veku: na to musíte neustále nosiť prsteň s kacholongom.V modernom svete s existujúcou neplodnosťou v mužskej populácii tieto krúžky pomôžu posilniť životaschopnosť spermií.

Cacholong pomáha telu rýchlo sa zotaviť zo stresu a choroby:

  • dáva silu;
  • posilňuje imunitný systém;
  • podporuje tok vitálnej energie.

Na urýchlenie liečebných procesov musí byť v hlave pacienta nainštalovaná každá postava vyrobená z minerálu.Ak budete trvať na pramenitej vode cacholong, získa liečivé vlastnosti a pomôže vám rýchlejšie sa vysporiadať s touto chorobou.Kamienok so zelenými žilami pomáha pri glaukóme - je potrebné neustále uvažovať o povrchu minerálu.

Magické vlastnosti

Kamienok nesie na Zemi osobitnú misiu - konfrontuje zlo.Tento minerál sa používa iba v bielych magických rituáloch, pretože odhaľuje duchovný potenciál človeka.Cacholong pomáha dosiahnuť osvietenie, používa sa pri meditácii.

Rozjímanie o mineráli vylučuje agresiu a hnev, zasadzuje harmonickú a pokojnú náladu.Existuje presvedčenie, že kocholong zabraňuje zlu vo všetkých prejavoch.Ak dáte štrk na temného čarodejníka, nebude schopný robiť zlo.

Cacholong sa v podnikaní mágie používa aj ako amulet.Môžete si urobiť pečať v kruhu a uzavrieť zmluvy: partneri nikdy nemôžu porušiť svoje sľuby.Pečať z kacholong tiež ochráni podnik pred temnými silami a nedovolí, aby to temná mágia negatívne ovplyvnila.

Pomáha kamienkom a udržiava lásku spárovanú, pokoj a harmóniu v rodine.Za týmto účelom môžete nosiť náramky alebo dať do miestnosti postavu.Cacholong pomáha mladým dievčatám nájsť seriózneho mladého muža na manželstvo.

Znamenia zverokruhu

Kto by mal používať cacholong znakov zverokruhu?Astrológovia odporúčajú nosiť ho Taurus, narodený pod záštitou Venuše.Minerál je tiež vhodný na známky pod záštitou mesiaca.Minerálne Škorpióny a Baran sú kontraindikované - zvyšujú ich negatívne vlastnosti horúcej povahy a agresie.

Minerál pomáha rybám objavovať liečivé vlastnosti.Ak žena dostane ryby s mliečnym bielym opálom, môže sa stať liečiteľkou.Ostatné príznaky zverokruhu cacholong sú neutrálne.