Čarodejnica snívala: čo to znamená pre rôzne knihy snov

Čarodejnice sa vždy báli a vyhýbali sa, zdalo sa ľuďom čudné a počas inkvizície, ako viete, boli dokonca spálené.Nie sú však vždy zlí, ale skôr tí, ktorí vedia a môžu urobiť viac, ako je priemerný človek.A aké myšlienky robia, dobré alebo zlé, záleží na tom, aké myšlienky vlastnia.

Preto je veľmi dôležité pamätať si, na ktorej strane bola čarodejnica z tvojho sna.Okrem toho sú dôležité detaily, ako sú jej šaty, čo povedala, čo urobila, vzbudili vo vás strach alebo úctu, emocionálnu farbu spánku všeobecne.A knihy snov vám pomôžu pochopiť, prečo sa čarodejnica sníva.

Podľa Millerovej knihy snov

 • Chcete alebo sa budete usilovať o zábavu a relaxáciu, zapojiť sa do hlučných spoločností, hľadať dobrodružstvo, ale nemali by ste to preháňať,pretože v tomto prípade na vás čaká poníženie a hanba.
 • Ak na vás čarodejnice zaútočili v dave, neočakáva sa tu ani nič dobré.V blízkej budúcnosti sa neodporúča uzatvárať žiadne väčšie transakcie ani nákupy, pretože v obchodnom pláne nemáte najlepší čas.Nie všetko je hladké a v rodine - nepokoje, drobné sťažnosti a hádkybude vás prenasledovať.Nemusíte sa však rozčuľovať, pretože sen je len náznak a to, čo nakoniec bude závisieť len od vás.

Podľa Grishinovej snovej knihy

 • Mladá čarodejnica sníva o prekvapení, ktoré vás predbehne.Povaha tohto prekvapenia závisí od toho, či si táto žena želala alebo dobre.Takýto sen tiež naznačuje, že ste na seba príliš zameraní a nevšimnete si, čo sa deje okolo.
 • Ak ste sa s ňou stretli v lese, pokračujte v ceste, po ktorej idete teraz, je najvernejší, ale stále nejestvuje cesta späť.
 • Čaká vás veľmi dôležité rozhodnutie, od ktorého závisí váš budúci osud, či ste sa vo sne stretli s čarodejnicou na križovatke alebo na križovatke.
 • Ak bola stará a chátrala, potom je niektorá časť vás pripravená vzdať sa zlu.Nevzdávajte sa toho, pretože aj napriek pokušeniu ste sami dokonale pochopení, že to nepovedie k ničomu dobrému, ako pre vás, tak pre ľudí okolo vás.Sen má rovnakú interpretáciu, v ktorej niečo pripravila.
 • Ak by čarodejnice zbierali bylinky, nezaujíma vás bitka o dobro a zlo, ste v absolútnej neutrálnosti a máte dobré aj nie veľmi dobré vlastnosti ako každá iná osoba.

Podľa snovej knihy Dmitrija a Nadezhdy Zima

Vo vás zúri vášne a túžby, bičuje od vás impulzivita.Avšak buďte opatrní, pretože je to nebezpečné.Neoprávnené rozhodnutie, ktoré, ako si myslíte, povedie k dobrému výsledku, môže viesť k dosť poľutovaniahodnému výsledku.Dajte si pozor na podozrivé pokušenia a všetko bude v poriadku.

Podľa snovej knihy Davida Loffa

Podobné sny, v ktorých má snílek alebo iná osoba mystické schopnosti,sú celkom bežné.A dôležité je, ako sa tieto sily používajú na pomoc ľuďom alebo proti nim.

​​
 • Ak ich vlastníte a smerujete proti iným, znamená to, že:

a) Na požiadanie máte pocit, že máte pred sebou výhodu svojich konkurentov a chcete ich dohnať.ich, vyrovnávacie sily.

b) Chceš všetkým ukázať, aký si silný, aby si získal obdiv alebo strach zo svojich súperov.

c) Všetok hnev voči iným ľuďom, ktorých držíte v sebe.Chápete však, že jedného dňa vybuchnete, a to nebude mať najlepšie následky, a tak uvoľnite svoje emócie postupne a nezhromažďujte ich.

d) Máte prianie upútať pozornosť jedného z vašich priateľov, aj keď ste vo sne obrátili moc proti cudzincovi, inšpirovali ste ho záujmom a prejavili mu lásku.

 • Boli vo sne nasmerované sily proti vám?Zdá sa vám, že sa niekto snaží zasahovať do vás, ovplyvňovať vás, oslabovať, šíriť klebety o vás a zariadiť sprisahanie.

Z knihy snov od A do Z

 • Videli ste vo sne čarodejnicu?Čoskoro sa budete baviť v prírode obklopenej bezstarostnou spoločnosťou, ale pre vás to skončí iba silným kocovinou a nedostatkom peňazí, dokonca len na nákup potravín.
 • Ak ste boli vo sne, potom sa v skutočnosti ocitnete v situácii, keďbolestne chýba čas, nič sa nestane a nie je nikto, kto by požiadal o pomoc.

Podľa knihy snov Fedorovskej

 • Ak ste videli čarodejnicu alebo ste sa jej stali, riskujete fatálnu chybu, ktorá úplne zmení váš život, a niek lepšiemu.
 • Ak ste ju však zabili alebo sa len dostali do boja, vaše podnikanie pôjde do kopca, všetko sa začne ukazovať lepšie ako predtým a v zásade budete mať vo všetkom šťastie.

Podľa ezoterickej knihy snov

Ocitnete sa v vzrušujúcom, ale o nič menej nebezpečnom dobrodružstve,ktorý zostane vo vašej pamäti po celý život a prinesie nové zážitky.Ak ste sa však pri pohľade na čarodejnicu báli, toto dobrodružstvo bude mať smutný výsledok, ale naučí vás potrebnú lekciu v živote.

Podľa knihy o erotickom sne

Vo sne sen čarodejnica označuje zvieracie inštinkty, túžbu ukázať sa svetu a oslobodiť sa od pút uvalených spoločnosťou.Ale tiež má sen, varuje vás pred impulzívnymi činmi.V blízkej budúcnosti bude pre vás lepšie neukazovať iniciatívu, nehľadať a dokonca sa vyhnúť náhodným známym, nesnažiť sa upevňovať väzby.

Podľa knihy snov pre celú rodinu

 • Počkajte na nepríjemné správy, pravdepodobne sa vás niekto snaží zabrániť, komplikuje vám život, ale ak ste silní v duchu,potom vydrží všetky tieto útoky.
 • Ak čarodejnica vykonala na vás čarovný rituál, je to znamenie, že si nie ste istí v seba a svoje silné stránky, z ktorých sa môžete rozhodnúť prijaťpomoc od vplyvnej, ale nespoľahlivej osoby, ktorá vám neprináša požadované výsledky.
 • Vyzerala čarodejnica ako váš partner?V budúcnosti sa váš vzťah ochladí, ale čoskoro sa rozšíri s obnovenou energiou.