Červené vlákna z Jeruzalema: ako uviazať na zápästí a akú modlitbu si prečítať

Minulý mesiac prišla na ihrisko priateľ (chodíme spolu s deťmi) s červenou niťou na ľavom zápästí.Spočiatku som tomu nevenoval pozornosť, ale vlákno nezmizlo nasledujúci deň alebo týždeň neskôr.Uvedomil som si, že nejde o kreativitu detí, ale o niečo vážnejšie.Som zvedavý, spýtal som sa.Ukázalo sa, že som bol „za časmi“ a bez takého talismana som nikde nebol.Ale je to tak?

Čo znamená tento symbol?

Toto je talisman, ktorý by mal nositeľa chrániť pred zlým okom.To znamená, že od závidivých ľudí alebo len od ľudí s „tvrdým“ výrazom, ktorí môžu (úmyselne alebo nie) jinx, vyzerajú „nepodobajú to“, odvádzajú od vás dobrú energiu, narušujú vaše plány a prinášajú do života veľa problémov.

Prečo je vlákno privádzané z Jeruzalema?Existuje Rachelova hrobka - žena, ktorá je považovaná za matku oboch izraelských kmeňov (ktorú ctia judaisti a moslimovia, ako aj kresťania - život Ráchel je opísaný v knihe Genesis).Táto žena symbolizuje spravodlivosť a svetlo;verí sa, že má najsilnejšiu energiu.Pre kabalistov je kočík.

Hrob je svetovo preslávená svätyňa a pútnické miesto.Červené obaly okolo nejvlnené nite.Tu je postup, ako to urobiť:

Potom sú rozrezané - jedná sa o útržky a slúžia ako talismany.Navyše, taký ochranný obrad nebol včera vynájdený - podľa presvedčenia bol vytvorený mudrcami staroveku.

Niť je priviazaná k dospelým aj deťom.V druhom prípade by mal amulet chrániť deti pred Lilith.Je to zlý duch, ktorý sa v noci objavuje v ženskej podobe a unesie novorodencov a deti.Židia tomu veria, ale v Biblii sa Lilith nespomína.Hoci existuje všeobecný názor, že bola prvou Adamovou manželkou, a keď Boh stvoril Evu, zničila život obidvoch a ponúkla Adamovi a Eve plody zakázaného stromu.

Ako uviazať vlákno?

 • Na ľavom zápästí je zvyčajne naviazaná a navlečená niť.Faktom je, že podľa kabalistov vstupuje do tela na tomto konkrétnom mieste všetka negatíva zvonka, a preto musí byť chránená.
 • Musíte zviazať 7 uzlov.Každý znamená určitú duchovnú zmenu, ktorá čoskoro vstúpi do našich životov.
 • Je vhodné, aby niekto, kto nás miluje a u ktorého veríme, priviazal šnúrku.
 • Zatiaľ čo sú uzly pletené, človek sa musí mentálne obrátiť na všetko, čo je dobré a jasné, a žiadať o ochranu nielen pre seba, ale aj pre príbuzných.

Modlitba za veriacich sa často vkladá do vrecka nití.Malo by to pomôcť vytvoriť ešte silnejší „štít“ pred všetkým zlom.Keď ju priväzujete, prečítajte si modlitbu.Jeho text je nasledujúci:

Tiež sa verí, že vlákno nemožno darovať.Stojí za to kúpiť si pre seba (výnimkou je vlákno pre dieťa).

Vlákno sa zlomilo: čo to znamená?

Alebo to nebolo roztrhané, ale neviazané a stratené?

Skvelé!Amulet prevzal negatív, ktorý vám bol zaslaný, to znamená, že vás ochránil.

Môžete si kúpiť a priviazať novú (áno, mnohí sa domnievajú, že takúto niť nemôžete sami vyrobiť alebo ju prepletať, stačí ju kúpiť a priniesla ju zo Svätej zeme - už viete, ako sa tam tento talisman „účtuje“).,

Je to príznak Kabaly? ​​

Čo je Kabala?Mystické učenie judaizmu.

Červenú niť od Jeruzalema vytvárajú judaisti.Navyše: často vidíme varovanie, že skutočné vlákno talismanu by malo vyzerať len určitým spôsobom, pretože by to bolo v rozpore s Kabala:

Navyše, dokonca posvätnéJudaická Davidova hviezda - neprijateľná vec na ozdobenie tejto nite.

Nedá sa však povedať, že iné náboženstvá a kultúry nevytvorili niečo podobné.

 • Áno, Hindi tiež viažu takéto nite a do chrámov.Ale iba v rukách mladých dievčat.Toto nie je taký talisman ako tip pre mladých mužov: tu je mladý slobodný človek, pozri sa!

 • Budhisti tiež nosia niť ako znak ochrany.Aby ste pochopili, že talizman je presne budhistický, môžete vidieť pretkané znamenie Šambaly (fotografia vyššie).Samozrejme to bude skôr módny doplnok.Táto fotografia (nižšie) dokazuje, že v chrámoch sa budhistickí duchovní obliekajú bez doplnkov a viažu dospelých a deti iba „holými“ niťami.

 • Historicitvrdia, že Slovania mali na rukách aj šarlátové nite.Rovnako ako v našich dňoch, aj tento talisman mal byť chránený pred zlým okom (naši predkovia sa veľmi báli poškodenia, takže od nej vytvorili veľa ochranných vierovyznania - mohli si napríklad obliecť košeľu).Niťou navyše bolo priťahovať bohatstvo a majetok pre človeka.

Skutočne nosia hviezdy a dokonca aj mocní tohto sveta také vlákno?

To je pravda.Tu je fotografia hviezd šoubiznisu (nielen nášho, ale aj „importného“), ktorá dokazuje popularitu červenej nite po celom svete.

Navyše!Nie je to tak dávno, čo pozorní diváci videli takého talizmana na ruke hlavy ruského štátu.A to nielen videl, ale dokonca urobil snímku obrazovky výkonu.Neskôr prezident niekoľkokrát „rozsvietil“ takúto niť.Čo môžem povedať, niekedy aj vysokopostavení politici potrebujú talismana!

Iné farby, iné talismany

Existujú ľudia, ktorí nemajú na sebe červenú, ale ružovú alebo žltú niť.To nie je chyba, pomocou tejto farby priťahujú do svojho života šťastie, pokoj alebo lásku.Hlavná vec je zvoliť správnu farbu, ktorú potrebujete!

 • Ružová.Toto je farba, ktorá zvyšuje ženskosť.
 • Fialová.Rozvíja predstavivosť a tvorivé myslenie.
 • Vinous.Farba pomáha s datovaním a vzťahmi.Je vhodný pre podnikateľov a politikov.
 • Oranžová.Farba šťastia.Okrem toho bude takáto niť chrániť pred chorobami.
 • Žltá.Často je to amuletnasadiť psychiku.Toto je znak ochrany osoby, ktorá sa učí niečo nové.Amulet tiež prináša úspech.
 • Modrá.Najlepší priateľ v podnikaní.Pomôže to so šťastím a tiež vám povie, ako obísť súperov.
 • Modrá.Farba je trochu mystická.Takéto vlákno pritiahne do vášho života múdreho mentora, ktorý vám včas poskytne premyslené rady.
 • Deep Green.Upokojuje, uvoľňuje, vypúšťa atmosféru.Napríklad, ľudia priviažu takého talismana skôr, ako prídu „na koberci“ s prísnym šéfom.
 • Biela.Znak čistoty.Toto vlákno noste, ak túžite po osvietení a pokoji.

Ale možno, ak ste kresťan /kresťan, je pre vás dôležitejšia ďalšia vec: ako sa cirkev pozerá na červenú niť, pretože to nie je nič iné ako talisman, talisman a naša viera nezvýhodňuje talismany?Pripravil som pre vás reportážne video, v ktorom vám kňaz povie, či má veriacim nosiť červenú niť a či je to hriech: