Červené vlákno na zápästí: čo to znamená a ako ho správne priviazať

Od pradávna človek hľadal niečo, čo by ho mohlo ochrániť pred nepriaznivým ochorením, chorobami, závisťou a zlým okom iných ľudí.Amulety a kúzla sa stali takou ochranou.Boli to nielen predmety (vlčia labka, medvedí tesák), ale aj kresby na kamenina, červená niť s krížovým stehom na odevoch a uterákoch, figúrky a symboly vyrobené z dreva alebo kameňa, tašky so čarodejnicami, ktoré sa nosili okolo krku.

Slovanské podstatné mená červenej alebo zelenej farby boli považované za magické.Jedná sa o šnúry z nití alebo kože s uzlami, tkané zvláštnym spôsobom, hovorené pre šťastie, peniaze alebo lásku,

Amulety sa domnievajú, že majitelia chránia majiteľa pred zlými duchmi, chránia pred zlom, smrteľnými chorobami a škodami.Jedným z týchto amuletov je stále červená niť na zápästí.

Legendy červenej nite

Červená niť bola priradenámagické vlastnosti rôznych národov.

Prvý, kto získa červenú niť magickým vlastnostiam Židov.Podľa legendy bola hrobka Rachel, predchodkyne židovskej rodiny, zviazaná červenou niťou, ktorá chránila svoje deti pred nebezpečenstvom a zlým pokušením, takže táto červená niť je ochranou pred zlom a blokuje akékoľvek negatívne zvonka.

V starovekom Rusku chrániť dom a rodinu predvšetky druhy ochorení, zviazané červenou niťou k plotu z prútia pred domom.

Cigáni stále pri výbere baróna zviažu na ruku červenú niť, tú istú niť Holy Sarah položenú na ruku prvého cigánskeho baróna.

Medzi národmi Nenetov bohyňa Nevehete uzdravila chorých morom tým, že im uviazala červenú niť na ich ruke.

Japonská legenda hovorí, že z malého prstu, ktorý je priamo spojený so srdcom, „neviditeľná červená niť“, ktorá spája srdcia ľudí, „tečie a nikdy sa nezlomí“.

Kúzlo červenej nite

Aká by mala byť niť - kúzlo

Nite by mali byť vyrobené z vlny a iba červenej.

Červená znamená vitalitu, prosperitu a zdravie.V Číne je to symbol šťastia a šťastia.Indovia považujú farbu života za červenú.

Psychológovia tvrdia, že práve červená farba, ktorá dáva dôveru a pocit bezpečia, uľahčuje prekonávanie problémov.

V magických rituáloch sa červená farba používa na uvedenie tela do stavu aktivity, energetického tónu, ktorý stimuluje fyziologické procesy v tele.Je to červená farba, ktorá vytvára bariéru pre zlé oko a poškodenie.

Vlna nemá tiež malý význam.Srsť je pokrytá prírodným živočíšnym voskom - lanolínom, ktorý podporuje regeneráciu tkanív a stimuluje kapilárny obeh.Okrem toho má vlna určitý poplatok za štatistickú elektrinu, čo je dôležité pre normalizáciu celkového stavu osoby

V dôsledku toho sa hojenie rán urýchli,bolesť kĺbov sa znižuje, zápalové procesy prechádzajú.Niet divu, že za starých čias boli predčasne narodené deti zabalené do ovčieho oblečenia, aby prežili.

Nite prinesené z Jeruzalema majú najväčšiu moc.Tam sú priviazaní k rukám mníchov alebo zbožných sluhov v chrámoch, zatiaľ čo sa určite prečíta špeciálna modlitba.

Ako uviazať červenú niť

Podľa pravidiel Kabaly sa na ľavý zápästie viaže červené vlnené vlákno, pretože ide o ľavú stranu.otvorené pre negatívny vplyv a vlákno zabráni prenikaniu negatívnej energie do ľudského života.Niť je priviazaná k ľavej ruke zlým okom a poškodením.

Červená niť je spojená s pravou rukou na dosiahnutie bohatstva, šťastia vo finančných záležitostiach a šťastia v podnikaní.

Niť si musíte kúpiť sami, bez vyjednávania.Darovaná niť nie je vhodná na ochranu.Ak urobíte a zviažete červenú niť sami, potom bude táto niť zbavená magickej sily, takže ju môžete priviazať k akejkoľvek ruke, či už na krásu alebo na liečebné účely.

Rituál viazania červenej nite

Rituál viazania nite by mal vykonávať milovaný človek, ktorý vás chce dobre, je žiaduce, aby to bola žena.Počas viazania by sa malo urobiť 7 uzlov, pretože 7 je číslo Boha a magické číslo takmer vo všetkých náboženstvách.Uzlovanie je najstarší magický rituál, uzly symbolizujú kontinuitu, nerozlučiteľnosť udalostí.Z čoho sú spojené myšlienky a pocityuzly, záleží na pozitívnej alebo negatívnej spätnej väzbe.

​​

Pri viazaní každého uzla sa prečíta modlitba pozostávajúca zo siedmich riadkov, z každého riadku jeden riadok.

  1. Pane všemohúci, nech je tvoje kráľovstvo oslávené.
  2. Skloňujem hlavu pred tvojou veľkosťou a žiadam o milosrdenstvo.
  3. Ste milí ku všetkým, ktorí k vám prišli s modlitbou.
  4. Uzdravujete chorých a pomáhate tým, ktorí o to požiadajú.
  5. Vaša láska je pravda a nikto okrem vás má odpustenie všetkým ľuďom.
  6. Chráňte svojho sluhu ... (meno), chráňte pred problémami a chráňte pred viditeľnými a neviditeľnými nepriateľmi.
  7. Pretože vy ste Pán všemohúci.

Modlitba by sa mala skončiť viazaním posledného uzla.Ak zostanú dlhé konce nití, nastrihajú sa nožnicami a spália sa.Iba tak sa amulet považuje za nabitý proti zlému oku a bude mať ochrannú silu.

Takmer každá mama si na zápästie už v nemocnici dá amulet s červenou niťou.Je to dôležité, pretože dieťa ešte nie je pokrstené, a tak ho matka chráni pred prejavmi možného zlého oka a negativity.
Taký amulet je dôležitý aj pre chorú osobu.

Je potrebné pripomenúť, že pravoslávna cirkev má ostrý negatívny postoj k akémukoľvek prejavu okultizmu, vrátane kultu kabaly, a nemôžete vstúpiť do cirkvi s takou niťou v ruke.

Ak je červené vlákno roztrhané, potom je to dobré znamenie, potom si toto vlákno vzalo na seba nejakú negativitu určenú pre vás alebo dokonca chorobu.Ak sa vlákno zlomí dosť často, stojí to za topozri sa na ľudí, ktorí ťa obklopujú, je možné, že medzi nimi sú chorí priatelia.

Odkaz na video:

Červené vlákno s amuletmi - prívesky

Aby bol amulet väčší význam, veľaozdobte ho príveskami s ďalšími magickými ochrannými vlastnosťami.

Môže ísť o štvorlístok, kríž, korálik, čísla alebo písmená majiteľa.Táto kombinácia nielen dodáva energiu amuletu, ale stáva sa aj štýlovou dekoráciou, najmä ak sú prívesky vyrobené zo zlata.Ale striebro je považované za najlepší kov, ktorý odstraňuje negatívnu energiu od človeka.

Existujú dobré aj negatívne názory na vplyv amuletu na osud osoby.Je nepravdepodobné, že vylieči chronické choroby, ale jeho pozitívny vplyv na psychický stav človeka je zrejmý.

A keď sa vo vašom usporiadanom a úspešnom živote začnú objavovať ťažkosti v práci, poruchy vo vzťahoch s partnermi alebo priateľmi, neprimerané hádky v rodine, finančné straty, choroby, depresia - to všetko sú znaky korupcie a zlého oka.Potom musíte na ľavý zápästie priviazať magickú červenú niť a veriť, že vám to pomôže, pretože pomohlo tisícom ľudí.