Charm Alatyr

Alatyr je posvätný kameň, na ktorom boli vytesané zákony vesmíru bohom Svarogom.Podľa legendy je miesto, kde sa kameň nachádza, považované za raj - bohovia tam odpočívali.Zo slova „alatyr“ vyšlo slovo „oltár“.Amulet Alatyra má dnes veľkú moc na ochranu domu a rodiny.V článku sa zaoberáme možnosťou vytvorenia talismanu a aktiváciou postáv.

Talisman pre celú rodinu

Alatyr je solárny (solárny) symbol a nesie pozitívny náboj energie.Tvar amuletu je osemcípa hviezda v kruhu.Význam symbolu Alatyr-amulet spočíva vo vývoji a pohybe. V starovekom Rusku bol Alatyr považovaný za hlavný amulet a bol vyobrazený na riade a oblečení .

Použitie talismanu si vyžaduje určité ciele:

 • chrániť rodinu pred negativitou a čarodejníctvom;
 • prebudiť duchovnosť v človeku;
 • priťahujú harmonizujúce energie;
 • zvyšujú energiu človeka.

Majiteľ amuletu dostáva silu na splnenie túžob, zdravia a pohody. Vlastnosti symbolu sa však nemôžu použiť na poškodenie ostatných, inak stratí svoju silu.Osoba, ktorá nosí amyet Alatyr, musí zachovávať čistotu myšlienok a zámerov.

Amulet pomáha pri duchovnom vývoji a formovaní, chráni pred negatívnymi myšlienkami a úmyslami .Pokiaľ ide o zdravie -posilňuje imunitný systém.Ak je človek chorý, amulet pomáha vyrovnať sa s touto chorobou rýchlejšie tým, že aktivuje životné zdroje tela.

Symbol dáva svojmu pánovi nebeskú milosť, naplní slnečnú energiu a chráni pred akýmkoľvek zlom .Môžete nosiť amulet pre ženy a mužov, pre staršie a malé deti.Symbol tiež chráni mŕtvych v posmrtnom živote.

Talisman chráni ženy pred chorobami a starnutím a pomáha pri tehotenstve a pri pôrode.Amulet dáva ľuďom silu a sebadôveru pre starších ľudí - dlhovekosť a zdravie.Alatyr chráni malé deti pred zlým pohľadom a zraneniami, pomáha študentom v ich štúdiu.

Druhy amuletov

Existuje niekoľko foriem ochrany pomocou symbolov Alatyra:

 • amulet samotný;
 • alatyrový štít;
 • Alatyr Star.

V ochrannom symbole sa slnečné lúče rozchádzajú rovnomerne v rôznych smeroch, štítom sú lúče nasmerované nahor /nadol a doprava /doľava.Predpokladá sa, že ochranný symbol Alatyra je vhodný na použitie akoukoľvek osobou, pretože odráža univerzálne zákony vesmíru.

Hviezda je dvojica krížov - priama a šikmá.Rovný kríž symbolizuje mužský princíp a šikmý symbol predstavuje ženský princíp.Pripomína čínsku kombináciu jin-jang, jednotu protikladov, harmóniu všeobecne.

Centrálny bod spojenia všetkých lúčov hviezdy symbolizuje skutočný kameň Alatyra.Výsledkom kombinácie ôsmich lúčov a stredového bodu je posvätné číslo deväť, ktoré podľareprezentácie starovekých Slovanov stelesňujú podstatu Všemohúceho.

Číslo deväť obsahuje tri páry trojíc, ktoré symbolizujú podstatu Božieho stvorenia, centrum tvorivej sily.Číslo 8 odráža cyklus hlavných ročných sviatkov Slovanov - kruh riadkov.Obrázok ôsmich tiež symbolizuje kontinuitu a nekonečno znovuzrodení, nemeniteľnosť vesmíru.

Keďže amulet alatyr je kombináciou základných symbolov, zostávajúce slovanské amulety a amulety sa považujú za jeho čiastočný prejav. ​​

Hlavné symboly alatyru sú tieto:

 • počet;
 • 8colcol;
 • kríž;
 • Triglav.

Podľa legendy staroveku obsahuje alatyr všetky vedomosti a múdrosť , a preto tento symbol uctievali a uctievali najmä bojovníci a kúzelníci.Symbol kombinuje vedomie a podvedomie človeka, ktorý je základným kameňom získania pravdy.

Verí sa, že majiteľ alatyru odhaľuje tajné znalosti a proroctvá, nadobúda skutočný význam bytia a svetovej múdrosti.

Používanie amuletu

Čo robiť s amuletom, ako sa nosí?Symbol alatyra môže byť vyrytý nezávisle na strome podobného pohlavia (pre mužov - jaseň, javor a ďalšie; pre ženy - breza, jelša a ďalšie).Pred prácou na talismane musíte byť dobre pripravení: vyčistite miestnosť, telo naparte v kúpeli.

Výroba amuletu je potrebná na východnej strane - otočte sa z východu na tvár. Po vytvorení sa artefakt musí držať na slnkunabíjanie - od východu do západu slnka .Ak je deň zamračený, obrad by sa mal odložiť na priaznivé slnečné počasie.Raz za šesť mesiacov je artefakt nabitý slnečným žiarením.

Ak ste talisman zakúpili v obchode, musí sa podrobiť čisteniu .Za týmto účelom sa artefakt umiestni pod tečúcu vodu na niekoľko hodín.Ideálnou možnosťou je vyčistiť prúd alebo prírodný zdroj.Po vyčistení je artefakt nabitý slnečným žiarením.Počas používania sú kovové výrobky kontaminované.Amulet je vystavený čisteniu piesku, pretože kov je kontaminovaný.

Iné použitia talismanu

V dávnych dobách bol vyšívaný slnečný symbol na odevoch, zdobený súpravami posteľnej bielizne a vyrezávaný na drevených nádobách.Ak si chcete dlhodobo udržiavať harmonický vzťah so svojím partnerom, môžete vyšívať danú postavu na posteľnej bielizni.Takúto súpravu je však potrebné umyť rukami a prírodnými prostriedkami - mydlom na bielizeň.

Ak je artefakt zdeformovaný alebo zlomený, musí sa zlikvidovať. Akákoľvek porucha naznačuje energetický šok, ktorý kúzlo prevzalo samo.Drevený výrobok je ohňom odovzdaný slovami vďačnosti, kovový amulet musí byť pretavený.

Ak nemôžete pracovať s drevom , môžete vytvoriť papierový amulet a prikryť ho voskom .Ak to chcete urobiť, nakreslite znaky na hrubú lepenku alebo list a potom ponorte do roztaveného vosku.Nosenie tohto artefaktu na tele je však nemožné, dá sa vložiťkabelku alebo priehradku vo vrecku.Ak je tanier zdeformovaný, horí sa pri ohni slovami vďačnosti.

Čo znamená strata talismanu? Toto je znamenie, že Alatyr slúžil svojmu času.V tomto prípade sa musíte duševne obrátiť vďačnosťou Všemohúcemu za ochranu a potom získať nový amulet.