Cherry snil: ako interpretovať populárne knihy snov

V rôznych knihách snov existujú rôzne interpretácie toho, o čom čerešne snívajú.Sen o čerešňovom sadu je dobrý.Ak snívate o plodoch, musíte venovať pozornosť ich farbe, tvaru a čerstvosti.

Všeobecná hodnota

Čerešňová vetva vo snezosobňuje dievča pripravené na manželstvo.Bobule sa považujú za symbol panenstva, symbolizujú aj prísľub, ktorý sa nesplní.Všetko záleží na chuti.

Čerešne - z výsledku vašej práce budete radi, všetky priania sa rýchlo splnia.Kyslé ovocie - smútok, smútok.Možno sa nádeje zhroutia, začatá práca zlyhá, sľuby zostanú nenaplnené.

Čerešňa vo sne - čaká sa priaznivá doba.Ste priateľskí k ľuďom, všetci vás milujú.Vďaka tomu všetky vaše záväzky povedú k úspechu.

Keď sníva o kvitnúcom stromu, znamená to, že čoskoro sa stane veľká láska.Zamilujete sa a vaša príťažlivosť bude vzájomná.Ak už na strome vzniklo ovocie, vzniknú nové vzťahy, vzniknú nové pocity.

Sušené bobule znamenajú chladné pocity.Ak si vo sne sami nasekáte čerešňu - nečakajte na pokračovanie vzťahu, láska zmizne.

Sen, v ktorom je na strome len pár čerešní, hovorí o vašej štiplavosti.Myslíš iba na peniaze, zabudneš na tých, ktorí sú blízko teba.Je potrebné venovať pozornosť nielen sebe, ale aj ľuďom vo vašom okolí, aby sme si všimli všetko nové, čo sa deje vo svete, aby sa zlepšili.

Polievanie čerešní je dobrý sen.Všetky vaše triedy uspejú.Môžete zlepšiť svoju finančnú situáciu, zvýšiť príjem z predaja a čo je najdôležitejšie - všetko dosiahnuť sami.

Vyliezť na strom vo sne - niekto ťa neberie vážne.Chcú vás oklamať, nahradiť.Ak je v skutočnosti nevesta, môže odísť, pretože sa bude zaujímať iba o peniaze.

Zrelé čerešne

Slnečné zrelé čerešne vo sne - dajte si pozor na náhodných známych, milencov.Všetko môže skončiť nie vo váš prospech.

Na šťastie a prosperitu bude čakať ten, kto sníva zrelé bobule.Nebudete mať žiadne starosti, o čom ste snívali, sa splní, nájdete prácu, nájdete ju.

Vo sne sme videli čerešňu spolu s inými plodmi - pred láskou a šťastím, spokojnosťou.Zrelé bobule trhajú ostatných - strata majetku, peňazí, prípadne veľká čiastka.Zlé časy prídu.

Ak vo sne vypadla z vašich rúk šálka bobúľ a boli rozptýlené, počkajte na radikálnu zmenu.Stretnete osobu, ktorá vám pomôže, vyrieši veľa problémov.Nezabudnite však na seba, ďalší úspech bude závisieť iba od vás.

Zelená, hnilá čerešňa

Chutíte čerešňu vo sne podľa chuti?Ak je horká, budete v nebezpečenstveťažkosti.Nájdite si čas, premýšľajte nad všetkými svojimi rozhodnutiami.

Zelené bobule - splatenie dlhu, vrátenie ukradnutej veci.Hnilé čerešne - závisť.Chcú vás diskreditovať.Pripravte sa, bude trvať dlho, kým sa pustíme do spravodlivosti.

Farba čerešní

 1. Zelená - šťastie, pomoc od priateľov a známych.
 2. Čierna - podvod, zrada, lož milovanej osoby.Vyjadrite svoj názor priamo.
 3. Červená - láska, čestnosť, dôvera.

Kniha snov Gustava Millera

Ak uprednostňujete knihu snov Gustava Millera, potom:

 • sny čerešní - ste čestní aláskavo sa vďaka týmto vlastnostiam stanete slávnym;
 • jedia bobule - získajte to, o čom ste snívali: nová vec, láska;
 • nezrelé bobule - pred nami čaká šťastie.

Dream Book Z. Freuda

Sníval som o čerešni posiate snehovo bielymi kvetmi - nájdete veľa lásky.Veľa zrelých bobúľ na strome - vznik nového partnera, rýchly rozvoj sexuálnych vzťahov.Budete so všetkým spokojní.

Sušené čerešne symbolizujú smútok.Zabudnite na minulé vzťahy, nové pocity dopredu.

Kniha snov slečny Hasseovej

Podľa knihy snov slečny Hasseovej:

 • čerešňové kvety symbolizujú šťastie, nečakané zvraty osudu;
 • bobule na strome - kúpa domu;
 • trhanie čerešní je radosť;
 • sú višne - nesnívajte o fajke, hodnotte svoje schopnosti;
 • čerešňový kvet - šťastie vo vašom okolí.

Tlmočenie snov pre celú rodinu

Sny, kde vidíš záhradu ajesť rôzne zrelé čerešne, príjemné.Budete úspešní, populárni.Aby sme to dosiahli, stanú sa humánnejšími, nezištnejšími a správajú k ľuďom láskavejšie.Takýto sen môže znamenať lukratívnu zmluvu alebo stretnutie so zaujímavou osobou.

Ezoterická kniha snov

Cherry sníva - starajte sa o svoje tráviace orgány, môžete byť otrávení.Čerešne na varenie - o druhých vážne premýšľate.To nebude viesť k ničomu dobrému, bude to len komplikovať záležitosti.

Kniha snov

Ak ste v zime videli čerešne vo sne, budete sklamaní, vzťahy vo vašej rodine a so svojou blízkou sa zhoršia.Nástup lásky sprostredkujú sny, v ktorých niekto trhá čerešňu.

Veľký, šťavnatý bobule je nový priateľ, milenec.Láska zostane nerozdelená, ak budete jesť bobule s chamtivosťou.

Varené ovocie alebo čerešňový džem - nevhodné správanie pri prebudení.Zmena vzťahov s partnerom sa musíte správať inak, inak existuje riziko, že budete sami.

Pitie čerešňového kompotu - bavte sa: choďte do parku, na jazdy, choďte na piknik, párty.Šťava vyliata na oblečenie znamená nezaslúženú obvinenie z protiprávneho konania.

Formovať s radosťou knedle s čerešňami, získavať výrobky na zalievanie úst - získať nádej na splnenie sna.Ak vás celý proces modelovania obťažuje, cesto vyjde pokrivené a škaredé, čakajte na problémy.Váš plán sa nemusí splniť alebo sa v ceste vyskytnú prekážky, ktoré bude ťažké prekonať.