Chlap sníval o dňoch v týždni - o význame snov

Prečo sníva človek o dňoch v týždni?Vráťme sa k interpretáciám populárnych snov, aby sme dostali odpoveď na túto otázku.

Pondelok

Prvý deň v týždni je plný jasnej slnečnej energie.Sny v tomto období sú veľmi ovplyvnené intuíciou: vaša schopnosť predvídať „zapína sa“ a umožňuje vám vidieť skutočný stav vecí.

Preto si pamätajte, ako sa udalosti vyvíjali vo sne - s najväčšou pravdepodobnosťou sa stanú v skutočnom živote.

Čo to znamená, ak chlap sníva o knihách snov v pondelok:

 • Mladý muž, o ktorom ste snívali, je v láske alebo o vás neustále uvažuje.Chce sa stretnúť, takže by ste mali očakávať pozvanie na romantický rande
 • Ak nie ste vo vzťahu k snívajúcemu človeku, mali by ste sa na neho bližšie pozrieť.Môže sa stať vaším životným partnerom, dať lásku a šťastie.

Utorok

Sny, ktoré sa vyskytli v utorok, zvyčajne ukazujú niečo zlé.Môže to byť varovaním pred nebezpečenstvom, klamstvom alebo zradou.

Čo sa hovorí v knihách snov:

 • Ak ste vo vzťahu s človekom, hádky sa môžu začať kvôli jeho vine.Dozviete sa o podvádzaní alebo klamstve zo strany blízkej osoby
 • Ak nie ste spolu, potom to stojí za todajte si pozor: tento mladý muž o vás nie je vážny.Môže vás použiť na svoje vlastné sebecké účely, takže buďte opatrní
 • Ak ste mali nočnú moru, do ktorej je zapojený človek, môže sa povedať, že v skutočnom živote vás bude prenasledovať posadnutý fanúšik, ktorého pozornosť vás obťažuje a neprináša pozitívne emócie [[PDN 39]

Sekundárne sny môžu tiež naznačovať bezprostredné oddelenie od partnera, jeho nespokojnosť alebo nečestnosť.

Streda

Ak mal ten chlap v stredu sen, neprikladaj mu to príliš veľký význam.Takýto sen je „prázdny“, takže naň môžete jednoducho zabudnúť.

Výnimkou je, že ak ste počas dňa videli sen, ktorý sa týka chlapa, je to priaznivý znak.Takýto sen sľubuje ľahké a príjemné zoznámenie sa s mladým mužom, čo môže viesť k dlhému a šťastnému vzťahu.

Štvrtok

O čom sa rozprávajú knihy snov:

 • Sny vo štvrtok väčšinou nehovoria o budúcnosti, ale hovoria niečo o minulosti.Toto je výsledok vašich emocionálnych zážitkov, ktoré nájdu cestu vo sne.Po analýze pozemku môžete pochopiť, aké chyby sa urobili v minulosti
 • Ak ste zaspali veľmi unavení, sen bude prázdny a nezmyselný, nemali by ste sa pokúsiť rozlúštiť jeho význam
 • Ak by ste dokázali rozoznať tvár mladého mužavo všetkých detailoch to znamená, že vo vašom vzťahu príde v reálnom živote krízové ​​obdobie.Bude veľa okolností, ktoré bude ťažké prekonať.

Niektoré zdroje naznačujú, že od snívajúceho chlapa v skutočnom živote môžete získať pomoc a podporu v nejakej problémovej situácii.Ale iba priateľským spôsobom v tom nie je romantické pozadie.

Piatok

Piatok je čas prorockých snov.Preto je žiaduce si pamätať všetko, čo sa snívalo do najmenších detailov.Dej snu sa pravdepodobne stelesní v reálnom živote.

Niektoré predpovede snov:

 • Ak je obraz človeka veľmi jasný, jasný, môžete si ho veľmi dobre zapamätať,to znamená, že v reálnom živote pre vás táto osoba má silné pocity
 • Ak spolu trávite čas vo sne: bozkávanie, objímanie, chôdza alebo milovanie, potom sa to isté stane v skutočnom živote

Sobota

Saturn, planéta s neuveriteľne silnými negatívnymi energiami, má v sobotu veľký vplyv na sny.Preto môžete snívať o niečom veľmi negatívnom, zvláštnom, až desivom.

Ale nebuďte naštvaní: nočné mory sú iba projekciou vašich obáv, negatívnych emócií, ktoré sa podvedomie snaží uvoľniť prostredníctvom spánku.

Sobotné sny sa preto nenapĺňajú, len pomáhajú pochopiť, že niektoré vnútorné prekážky vám bránia v budovaní vzťahov.V skutočnom živote so snívajúcim človekom môže všetko fungovať celkom dobre.

nedeľa

Ak osoba, o ktorej ste v nedeľu snívali, čoskoro budeteStretnete sa s ním v reálnom živote.V niektorých knihách snov sa uvádzajú aj iné predpovede:

 • Vysnený chlap sa čoskoro pripomenie v skutočnom živote: zavolá, napíše alebo pozve na rande
 • Ak vás vo sne urazil alebo urobil čoniečo zlé, v reálnom živote by ste mali počkať na darček alebo na príjemné prekvapenie
 • Pamätajte si všetko, čo povedal vo sne - čoskoro budete počuť niečo také

Pozrite si video natéma:

Význam snov podľa dní v týždni

Svoje sny môžete interpretovať bez pomoci kníh snov.Na tento účel použite jednoduché pravidlá:

 1. Prorocké sny sa snívajú v pondelok, štvrtok.V nedeľu sa môžu splniť, ale iba vtedy, ak boli jasné a pozitívne
 2. Utorkové sny odrážajú emócie, ktoré prežili počas dňa.Toto je projekcia vašich myšlienok, problémov a pocitov v podvedomí
 3. Sny v stredu sú prázdne, nemali by ste im dať žiadny význam
 4. Piatok je čas, keď sny môžu povedať niečo o budúcich udalostiach osobne.životy
 5. Štvrtok sny vám pomôžu získať radu, ako postupovať.Podvedomie vyvolá odpoveď na vyriešenie závažného problému
 6. Ak ste počas dňa spali, sny nemajú zmysel interpretovať.Nič predpovedať nebudú.
 7. . Shabbatove sny nie sú veľmi významné.Stojí za to ich rozlúštiť, iba ak mali ráno snívku.S vysokou pravdepodobnosťou sa splní

Sen sa nemusí vždy brať doslovne.Správa zašifrovaná v nočnom videní má niekedy skrytý význam, ktorý je dôležité pochopiť.Analyzujte nielen konkrétne obrázky, ale aj svoje emócie, pocity.Pokúste sa načúvať sebe, a potom pochopíte, prečo práve tieto obrazy vznikli vo vašom podvedomí.