Choroba vo sne - podľa kníh snov je to známka budúcich pokusov v skutočnosti

Ani jeden človek nie je s touto chorobou v skutočnosti spokojný, ale sen o vlastnej chorobe by mal upozorniť aj zdravého človeka.Ak chcete zistiť, prečo je bolestivý stav sníva, pomôže vám kniha snov, ktorá interpretuje nepriaznivú udalosť ako varovanie.Snílek by sa mal starať o seba a nie o zdravie, ale o stav duše a vnútorného sveta.

Zovšeobecnené interpretácie spiaceho skriptu

Rovnako ako osud,ľudia si nemôžu zvoliť smer spánku.Kompetentné použitie snímok snov však pomôže zvládnuť skutočný život.Správna interpretácia spánku pomôže kontrolovať udalosti, to je jedna z metód formovania vlastnej reality.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať obrázkom nepríjemných snov, ktoré naznačujú a upozorňujú na dôležité veci.Preto sú hrozné sny považované za dôležitejšie ako radostné sny, ktoré jednoducho prenášajú informácie.

Vidieť chorobu nielen v skutočnosti, ale aj vo sne, sa považuje za nepríjemný test.Okrem toho sa podľa scenára nočných snov môžu udalosti vyvíjať oveľa rýchlejšie ako v skutočnosti.Takéto ilúzie by ste sa nemali báť, ale pozor nie je na mieste.Interpretácia významu spánku podľa mnohých snov kníh závisí od zdravotného stavurojko v reálnom živote.

 • Ak zdravý človek prekoná chorobu vo sne, je to pre spiaceho muža signál o blížiacom sa pokušení v skutočnosti.Kontemplátor ospalej nočnej mory je dôležitý, aby sa s týmto problémom vysporiadal, inak bude jeho život zničený.
 • Ak chorý sníval o chorobe, sľubuje mu fantasmagória radosť.Skutočný život prinesie víťazstvo nad touto chorobou bez ohľadu na to, aké ťažké je.

Okrem toho choroba vo sne predzvesťou nočnej mory objavuje intríg okolo jeho osoby (klebety a klebety).Ilúzia jednej ženy s vážnym ochorením informuje o výhodách jej súčasného voľného postavenia.Ak sa problém týka duševných porúch, dáma, ktorá má rada muža, nebude úspešná.Vízia s chorobou príbuzných - na vážne problémy, ktoré môžu zničiť harmóniu rodiny.

Možnosti vysvetlenia snov z kníh snov

Tajomná kniha snov Maya je známa svojou špecifickou interpretáciou snov.Pre ľahšie dekódovanie sa obsah zdroja zmenil na moderné porozumenie.Interpretácia Mayského sna Interpretácia obsahuje dve interpretácie videnia nočnej mory.

 • Variant dobrého vysvetlenia.Cudzinecova choroba hovorí snívcovi o človeku v jeho prostredí, ktorý pomôže vyriešiť problémy.Ak chcete upevniť pozitívnu správu, mali by ste hlavu zabaliť do fialovej pásky alebo nití, neodstráňte ju pred opustením domu.
 • Variant zlej interpretácie.Ochorenie kontemplatívneho spánku alebo jeho príbuznívaruje pred očakávaním nočnej mory v skutočnosti - problémy pri práci, kolaps plánov, narušenie vzťahov.Sviečky (štyri) pomôžu neutralizovať negatívne nočné phantasmagoria.Keď ich umiestnite okolo seba, musíte v každom spáliť niekoľko vlasov.

Interpretácia snu o Loffovi

Známy psychológ poukázal na zhodu symbolov a scenárov snov so životnou skúsenosťou a charakterom snívača, pričom zohľadnil skutočné udalosti.Človek, ktorý náhodou videl liečiteľnú chorobu vo sne, možno nazvať dobročinným, dokonca ľahko zraniteľným.Ak je vinníkom choroby pohlavne prenosná infekcia alebo AIDS, mal by ju spáč venovať svojmu správaniu.

Podľa známeho výskumníka choroba v nočnom scenári odráža hlboko skryté obavy.V snoch je nočná mora odrazom emočného vnímania medziľudských vzťahov.

Dream Book of Wangi

 • Vidiaci nepovažoval symboliku videnia za tragickú.Vo svetle biblického paralelu je choroba trestom pre človeka za jeho hriechy, ktorý je poslaný na očistenie.Je čas prehodnotiť životné hodnoty.
 • Nevyliečiteľná choroba samotného snívačky symbolizuje jeho zlé skutky, za ktoré sa sám odsudzuje.
 • Ak je choroba vo sne veľmi rozšírená, v skutočnosti je predzvesťou katastrofy alebo environmentálnej katastrofy.

Choroba príbuzného je znakom toho, že musíte podporovať blízkeho.Ospalý obraz so smrteľným následkom z choroby inej osoby sľubuje kontemplatorovi nočnej moryniekoľko nešťastí.A na druhej strane, odkiaľ neočakáva.

Miller Dream Book

Psychoanalytici často spájajú patológiu s ochranou mysle pred nerozumnosťou nevedomia (podvedomia).Ak si to jedinec dokáže uvedomiť, zvíťazí nad chorobou, a preto:

 • ilúzia s vlastnými nerozhodami sníva o nepríjemných rozhovoroch, ak je týfusová horúčka - neubližuje opatrnosť nepriateľov;
 • Ak je chorobou vo sne gangréna, budúcnosť nesľubuje nič dobré, ale ak je to žltačka, vyriešia sa ťažké problémy;
 • Ochorenie besnoty vo sne sníva v skutočnosti sľuby nepriateľov, uštipnutie besného zvieraťa je klam zo strany najlepšieho priateľa;
 • Scenár infekcie malomocenstva je znakom skutočnej patológie, v dôsledku ktorej bude snílek ponechaný bez peňazí a prostredie sa od neho odvráti.

Prečo rodičia snívajú o chorobe?Mama ochorela - toto je varovanie pred malými zdravotnými problémami snílek, ktoré môže ľahko prekonať.Ak je matka v živote skutočne chorá, sen sa nepovažuje za predpoveď.Je inšpirovaný obavami o osud milovaného človeka.Nočná ilúzia s chorým otcom naznačuje, že sníva, že je čas, aby sa zbavil obsedantných úzkosti a strachu z blízkej osoby.

Dream of Freud

Nočná fantázmagória s chorobou zriedkavo predstavuje ochorenie v skutočnosti a interpretácia sna otcom psychoanalýzy je založená na otázkach sexuality: [[PDN 61]

 • , videnie človeka s vlastnou chorobou varuje pred možným poklesom sexuálnej túžby v roku 2006skutočný život, dokonca impotencia;
 • sen o vlastnej chorobe pre ženu prejavuje jej myšlienky na mrazivosť kvôli nespokojnosti s pohlavím;
 • ospalý obraz z návštevy chorého naznačuje, že snílek nemá žiadne sexuálne problémy.

Aký je sen o detskej chorobe?Na rozlúštenie nepokojného obrazu sú dôležité všetky jeho detaily, najmä vek detí.Ak sú deti malé, phantasmagoria sa môže považovať za dobré znamenie dobrého zdravia.Ak sú dospelí potomkovia chorí v nočnom scenári a choroba je nebezpečná, obraz sľubuje dedičom výskyt vážnych problémov.

Čo mám robiť, keď sa zobudím po nočnej moru?Vypočujte si rady vysnívanej knihy s prihliadnutím na skutočnú životnú situáciu.Ak je čas zmeniť svoj život, konajte rozhodne.