Cigarety vo sne - nuansy a vlastnosti snov

Mnoho ľudí je závislých od nikotínu.Niektorí veria, že sa upokojuje, dáva sebavedomie, prispieva k všeobecnej mobilizácii síl.Iní sú presvedčení, že fajčenie je zlý zvyk, ktorý môže viesť k rakovine.O čom cigarety snívajú, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte očakávať od cigariet vo sne
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Evgeni Tsvetkov

Všeobecná interpretácia

Cigarety sú symbolom falošných radostí, ilúzie snívača o správnosti jeho životného štýlu.Fajčenie vo sne znamená zapojiť sa do niečoho, predvídať rýchle zisky, nezabudnuteľné emočné lásky, pobaviť sa imaginárnym úspechom, sebestačnosťou a finančným zabezpečením.Táto zjavná nezávislosť a pocit úplnej sebarealizácie je iba mýtus o skutočnom úspechu.Čoskoro môže dôjsť k úplnému sklamaniu a morálnej devastácii.

Nie všetky sny s touto symbolikou nesú výlučne negatívne správy.Fajčiť v snoch - v skutočnosti sa nechajte uniesť nejakou zaujímavou vecou, ​​ktorá môže priniesť veľa pozitívnych okamihov a dojmov do života snívateľa.Tento projekt môže významne zmeniť staré návyky, zbaviť sa stereotypov, odhaliť osobnosť spiaceho človeka.

Vydávanie cigaretového snu vo sne nie je pre budúcnosť dobré.Skôr to hovorídokončenie životného štádia, ktoré zanechá hlboké stopy vo vašej pamäti a duši.Budeme musieť bohužiaľ niečo ľutovať, nezabudnite s túžbou.Zbavte sa pocitov osamelosti, zmätku a neistoty v budúcnosti, pomôže vám nový vzrušujúci cieľ.Čím skôr budete nalákať na nový nápad, tým rýchlejšie sa zbavíte minulosti.

Čo iné možno očakávať od cigariet vo sne

 • horký a hustý cigaretový dym - pri ťažkej únave a chorobe;
 • fajčiari nefajčiarov - objavte nové talenty, ktoré vám poskytnú šancu na vaše potenciálne príležitosti;
 • vidieť balíček - potrebovať odpočinok alebo naliehavé riešenie zložitej situácie;
 • cigareta vyšla - na príjemné dojmy rozhovoru so starými priateľmi;
 • vydali popolník - počuli zlé správy.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Cigarety v snoch človeka sú znakom mužskosti.Cigareta je falický symbol, ktorý odráža postoj snívača k sexu.Fajčiť vo sne znamená pre mladého muža žiť aktívny sexuálny život, byť úplne spokojný s činmi partnera v posteli.Takýto sen zároveň hovorí o silnej sexuálnej energii spáča, jeho temperamente a láske k hraniu rolí.

Žena priťahuje cigaretu - v skutočnosti uprednostňuje orálny sex.Miluje dodávať človeku príjemný hmatový pocit, nemá v tesnej blízkosti prísny rámec a zásady, vyznačuje sa úplnou emancipáciou a otvorenosťou všetkému novému.Dreamer dáva prednosťexperimentovať, ale niekedy stojí za to sa opýtať na názory partnera, aby nebol v hlúpej a nepríjemnej situácii.

Mladý muž ponúkajúci fajčenie otvorením nového balenia cigariet - v skutočnosti sa usiluje o nový sexuálny zážitok súčasne s niekoľkými partnermi.Takáto fantázia sa ľahko splní, ak ste úprimní s dievčatami, s ktorými sympatizujete.

Ak mladá dáma uvidela cigaretovú zadok, obáva sa, že bude sklamaná veľkosťou mužstva svojho nového obdivovateľa.Predchádzajúca zlá skúsenosť zrejme pomáha snívateľovi oddialiť okamih prvého sexuálneho kontaktu s priateľom.

Mať vo sne sen o nikotíne - nespokojný s blízkym vzťahom s druhou polovicou.Vezmite poslednú cigaretu z balenia - ochlaďte ju svojmu partnerovi.Možno ste už dlho neboli spojení ničím a existuje len zvyk a pripútanosť k sebe navzájom.Vysvetlite a rozptýlite sa v čase - to je istý krok k novým výbuchom vašej sexuálnej aktivity.

Prázdne cigaretové balenie odráža sexuálnu impotenciu dieťaťa.Je to isté znamenie, že váš šialený životný štýl môže viesť k chorobám v oblasti genitálií alebo impotencii.

Gustov Miller

Cigarety vo sne - znamenie zlého zdravia, nálady, celkového stavu snívačky.Negatívny výklad čaká na tých, ktorí v skutočnosti nemajú tento zlý zvyk.Mali by ste teda od vás očakávať úplne nezvyčajné emócie, činy, ktoré potom bude ťažké vysvetliť ostatným.Mohlo by to byťspojené s prechodným životným obdobím, zmenami súvisiacimi s vekom alebo zložitou situáciou.Potom sa môže zmeniť váš svetonázor, hodnoty, prístup k milovaným.Známy pre vás bude nudný a priemerný, budete chcieť nové pocity a chute.

Fajčenie veľkého počtu cigariet vo sne znamená, že v skutočnosti bude dôvod, ktorý vás bude veľmi nervózny.Cigaretový dym predstavuje váš klam.Je pravdepodobné, že v blízkej budúcnosti vás niekto veľmi sklame zo svojho správania alebo konania.Nemali by sme však robiť rýchle závery a robiť spontánne rozhodnutia.Máte čas dať všetko na svoje miesto, premýšľať o svojom skutočnom osude, pochopiť svoje pocity a túžby.

Dlhé nafúknutie cigarety naznačuje, že je potrebné prerušiť život.Fajčenie bez oddychu - je príliš ponorené do každodenných povinností a práce.Vaša pracovná záťaž vám neprináša morálnu spokojnosť a slušnú materiálnu odmenu.To ovplyvňuje celkový zdravotný stav, náladu.V týchto chvíľach sa neprestávaj do príbuzných, snaž sa zmeniť priebeh svojho života, urobiť ho zaujímavejším a sľubnejším.

Evgeny Tsvetkov

Otvoriť nové balenie cigariet vo sne znamená vydať sa na cestu, ktorá sľubuje mnoho negatívnych udalostí.Nepriaznivý pozemok pre tých, ktorí veľa pracujú, venuje málo času odpočinku a komunikácii s rodinou.Títo ľudia sú ohrození prepracovaním, stresom a stresompredĺžená depresia.

Tomu sa dá predísť prepracovaním denného rozvrhu.Denné športy, správna výživa a aktívna zábava s blízkymi sú istým krokom k oživeniu minulej obratnosti a optimizmu.

Vzrušenie a úzkosť čakajú na tých, ktorí snívali o tom, že si nohami vytiahnu zadky z cigariet.Nebude pre vás ľahké zbaviť sa toho, čo vás obťažuje a spôsobuje nepohodlie.Možno vám niektorá osoba alebo situácia prináša veľa problémov, ale pri rýchlom a správnom rozhodnutí ste v rozpakoch.Vždy môžete nájsť východisko z okolností.Teraz vám každá rozhodná akcia ušetrí zbytočné starosti.