Cisársky amulet šťastia a bohatstva

Cisársky amulet zo staroveku priniesol majiteľom úspech a materiálny blahobyt . Toto nie je nejaká fikcia alebo legenda.Ak sacisársky amulet nachádza na človeku, nikdy nebude chudobný .Jeho dlhy sa krátia a prichádza pravý čas šťastia, ktoré mu prináša absolútne bezstarostný život. Amulet je vyrobený pre konkrétnu osobu.

Obsah
 1. História amuletu
 2. ) Tajné
 3. Činnosť cisárskeho amuletu
 4. Pravidlá
 5. Produkcia

Príbeh amuletu

Už v roku 1689 sa pomerne mladý modlil pomerne mladý kráľ v kostole Najsvätejšej Trojice . Peter sa obával rôznych streleckých predstavení.a zlo z nevlastnej sestry Sophie.Diakon cirkvi, ktorý videl jeho mučenie , z neho urobil amulet cisárskej mincea modlil sa celú noc.A ráno predložil tento amulet mladému kráľovi s nasledujúcim prejavom: „Od toho dňa sa staneš neporaziteľným, úspech pôjde s tebou a bohatstvo neopustí!Nech je s tebou Boh! “A princezná Sophia a jej stúpenci čoskoro stratili a Peter I. som sa stal najväčším carom v histórii Ruska, ako aj prvým cisárom.

Od tej doby rástla rímska dynastia, jej vláda trvala až do roku 1917. Rovnaký amulet bol daný každému novému cisárovi dynastie, pretože viera v jeho liečivú silu prešla z generácie na generáciu .Tradične sa vyrábala v kláštore Najsvätejšej Trojice z cisárskych mincí.Rodina kráľovnadaný kláštor, ktorý sa v priebehu času nazýval vavrín, rôzne krajiny a dary.

Po revolučných procesoch sa kňazom Trojice Sergeje Lávry podarilo utiecť do zahraničia.Bolševici zosmiešňovali svätyne kláštora a tajomstvo amuletu, ako všetci verili, bolo navždy stratené.Ale po nejakej dobe ožil vavrín, a teraz obyvatelia Ruska prichádzajú zo všetkých častí štátu, aby sa klaňali pred svätyňami. A tajomstvo tohto úžasného amuletu sa zachováva do súčasnosti.

Tajné

Amulet založený na osobitnom rituáli je vyrobený pre konkrétnu osobu a jej meno.Samotný rituál je založený na sile modlitieb a ľudských predkov.Základom, z ktorého sa tento talisman vyrába, je cisárska minca .Sú to objekty cisárskeho času s najrôznejšou nominálnou hodnotou, ktoré sa razili od času Petra I. až do roku 1916.Takéto predmety sa získavajú zo starých darov od starovekých cirkví. Mince podľa druhu ťažby sú veľmi čisté. Samotný rituál sa uskutočňuje za úsvitu a sám o sebe nemá žiadne triky.

Pôsobenie cisárskeho amuletu

Ak sa takýto amulet vyrobí správne, určite pritiahne len tie najpozitívnejšie energie a toky peňazí, ktoré predtým prešli svojou stranou k svojmu vlastníkovi.Naznačujú to aj teplé recenzie tých ľudí, ktorí už používajú takú úžasnú vec.Pomáha:

 • získať nové zaujímavé dielo;
 • vyliezť na kariérny rebrík;
 • uspeli vpodnikania;
 • ustanovujú finančný život;
 • splácajú dlhy.

Pravidlá

Na vernú a kvalitnú prevádzku amuletu je potrebné dodržiavať niektorépravidlá manipulácie s ním :

  )
 1. Amulet je veľmi osobná vec, a preto je zakázané ho dať každému , a preto je lepšie ho čo najviac skryť pred zvedavými očami.
 2. Tieto vecinie je možné darovať ani darovať niekomu- stratia svoje vlastníctvo.Osobitný prípad predstavujú iba veci, ktoré boli zdedené, hoci pri zmene vlastníka potrebujú určité spracovanie.
 3. S amuletom sa musí zaobchádzať veľmi opatrne a s rešpektom .Skladujte na miestach, kde je vždy čistý a krásny.Určite tomu veríte v jeho úžasných vlastnostiach.
 4. Takýto asistent častovyžaduje opätovné nabitie .Preto by mal byť najmenej raz týždenne vytiahnutý a hovoriť s ním a napĺňať svoju vlastnú energiu.
 5. Malo by sa to riešiť v najdôležitejších okamihoch života , pri prijímaní významných rozhodnutí, a to aj v okamihoch úplného šťastia a radosti.
 6. Najlepšou možnosťou je nosiť okolo krku amulet.

Výroba

Taký amulet si môžete vyrobiť vlastnou rukou, pamätajte však na niektoré dôležitémomenty:

 • Ak chcete vytvoriť talizman, mali by ste zvoliť špeciálny deň. Ak je hlavným cieľom získavať peniaze, najlepší deň bude streda.Ak si niekto želá úspech v kariére, najlepší čas je nedeľa.
 • Mala by sa vytvoriť veľmi teplá atmosféra, v ktorej sa takýto talisman objaví. Je potrebné zapáliť sviečky, zapnúť upokojujúcu hudbu.Mentálne jasné, všetky problémy a premýšľať o dobrej, že človek chce dostať z tejto témy.Nemôžete rozptyľovať iné veci, musíte zavrieť oči a vidieť živé obrázky svojho šťastia.
 • Ak sa minca nosí okolo krku, mal by sa v nej urobiť malý otvor. Tomu sa však možno vyhnúť. Mince môžu byť zviazané červenou niťou alebo vložené do malého vrecka.
 • Za splnu v noci sa minca musí umiestniť na kúsok červenej látky na parapet pod jasným svetlom mesiaca. A zo spodnej časti môjho srdca žiadam vesmír (alebo Boha) o všetko, po čom túži človek najviac.
 • Potom by sa mal amulet zabaliť do tejto tkaniny a dať pod vankúš. Energia vlastníka a objektu sa teda bude môcť zjednotiť.
 • Nemôžete hovoriť o amulete cudzincom, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom chváli svojimi právomocami. Závisť môže zničiť takúto energiu.
 • V procese vytvárania amuletu prechádza časť ľudskej sily na amulet. Môže sa to však pripraviť čoskoro.Ak to chcete urobiť, musíte ochutnať kúsok horkej čokolády alebo silného čaju, ísť na prechádzku do vzduchu alebo urobiť niečo veľmi milé pre seba.

Je však najlepšiezveriť takú dôležitú záležitosť výroby amuletu osobitne vyškolenej osobe. Skutočne silný amulet môže vytvoriť iba človek s veľmi čistou a silnou vierou.Hlavná vec je veriť v úžasnú moccisársky amulet - a potom to človek nikdy nebude potrebovať a jeho život pôjde len k lepšiemu.