Čo bije jedlo v dome

Všeobecne sa uznáva, že keď sa jedlo rozbije, do domu príde šťastie.Ale je to tak?Dôvody, prečo šálky alebo taniere bijú, môžu byť bežné - nepohodlné umiestnenie predmetov na polici, vykĺznutie z mokrých rúk alebo jednoducho nemotornosť osoby.

V našom dome sa často niečo zlomí, väčšinou v mojich rukách, a zdá sa mi, že nejde o nehodu.Aby som sa ubezpečil, rozhodol som sa o tomto znamení dozvedieť viac.V tomto článku vám poviem, o čo jedlá jedia a aké udalosti by sa mali očakávať v blízkej budúcnosti.

Našťastie?

Mnoho ľudí verí, že jedlá sú našťastie rozbité, ale aby to bola pravda, musíme úprimne veriť v toto znamenie.Existuje tiež presvedčenie, že sklo alebo doska bije vinou koláčika, a preto varuje pred hroziacimi zmenami, ktoré nie sú vždy pozitívne.Aby sa minimalizovali negatívne následky, malo by sa hneď po incidente uviesť táto veta: „Tam, kde riady bijú, žijú dokonale.“

S cieľom nevyvolávať katastrofu po rozbití akéhokoľvek riadu by sme ju nemali v žiadnom prípade ľutovať ani vyjadriť nespokojnosť, aj keď táto vec bola veľmi drahá.Napríklad, ak niekto z člena rodiny omylom upustí obľúbenú vázu, nemusíte na neho kričať a viniť to, čo sa stalo, pretožeTýmto spôsobom nie je možné priviesť do domu šťastie, ale neustále hádky a škandály.

Ak sú jedlá rozbité veľmi často az neznámych dôvodov, je to pravdepodobne zlomyslný koláčik.Napríklad, ak bol pohár na stole, muž prešiel okolo a nezdálo sa, že by ho zavesil, ale stále padal.Aby si šotek zastavil svoje žarty, môže byť požiadaný o to, rovnako ako ho upokojia sušienky a mlieko, ktoré musí zostať na stole na noc.Jemnosť by sa mala vložiť do vázy a do misky naliať mlieko.

Pri rozbití riadu môže šotek vyjadriť svoju nespokojnosť so skutočnosťou, že kuchyňa je špinavá.Existuje iba jeden spôsob, ako napraviť situáciu - umývať taniere, šálky a príbory včas, a nikdy ich nenechávať v dreze alebo na stole v noci.

Aké subjekty bijú?

Aby sa správne interpretoval znak toho, s čím pokrmy v dome zápasia, je dôležité zvážiť nielen to, ako často sa to stáva, ale aj to, ktoré predmety sú poškodené.

 • Rozbitá šálka je priaznivá známka.Symbolizuje zisk a šťastie.Malo by sa však poznamenať, že ak bol objekt počas pádu čiastočne poškodený alebo ak sa na ňom vytvorila prasklina, nemalo by sa očakávať nič dobré.Taký incident je najčastejšie predzvesťou nejakého zlyhania.Poškodenú šálku je potrebné okamžite zlikvidovať.
 • Ak platne často bijú, potom je šotek s niečím spokojný.Možno sa majitelia správajú nevhodne, prisahajú alebo sú jednoducho dievky.Ak doska pri páde praskla,potom to indikuje blížiace sa problémy.Toto označenie nadobúda pozitívny význam iba vtedy, keď je predmet zlomený v rukách slobodného dievčaťa alebo v novomanželskom dome.Ak sa jedlá rozbijú príliš často, určite musíte upokojiť šotek a nechajte dobroty na noc.
 • Poháre, poháre a poháre sa usilujú o zisk, prosperitu a posilnenie milostných a rodinných väzieb.Preto musí svadba, podľa tradície, nevesta a ženích rozbiť svoje okuliare.
 • Ak váza náhodou spadne a spadne, nasledujúcich 6 rokov bude mať vinník šťastie všade.Ak k incidentu došlo s nezosobášeným dievčaťom alebo slobodným mužom, čakajú na predčasné manželstvo.Keď sa váza zlomí v rukách jedného z manželov - mali by sa pripraviť na vzhľad detí.

Na presnejšiu interpretáciu označenia je dôležité venovať pozornosť farbe rozbitých jedál.Čím jasnejšia je, tým priaznivejšie je označenie.

Tlmočenie podľa dní v týždni

S ktorými pokrmy v dome zápasia a s akými udalosťami sa stretnú.tlmočník do dní v týždni oznámi:

 • pondelok - k dobrým správam;
 • Utorok - na príjemné stretnutie;
 • Streda - za účelom dosiahnutia zisku alebo úspešnej transakcie;
 • Štvrtok - pre hostí;
 • Piatok - uznanie sympatie tajného obdivovateľa;
 • Sobota alebo nedeľa - úspech v podnikaní.

Malo by sa poznamenať, že znamenia sa nevzťahujú na prípady, keď sa jedlá bijú úmyselne, napríklad v hneve alebo v nádeji, že si ustanovia svoj život.Okrem toho taký činmôžu priniesť do domu biedu a chudobu.Napriek tomu je celkom možné neutralizovať negatív potom, čo bola doska alebo šálka rozbitá v emóciách.Všetky metly musíte zametať metlou, najväčšiu z nich hádzať ľavým ramenom a potom všetko hodiť do koša.

​​

Výsledky

 • Jedlá sa spravidla porazia našťastie, niekedy však existujú výnimky.
 • Ak sa šálky a taniere rozbijú príliš často, pravdepodobne ide o nemravné sušienky.
 • Prasknuté alebo rozbité náradie sa nesmie skladovať - ​​to priťahuje negativitu a chudobu.