Čo hovoria ľudové znaky o akné

Populárne príznaky o akné sú praktické.Napríklad akné na kňazovi je znakom jasnej prírody, náchylnej k nespravodlivosti a dobrodružstvu.Akné na krku znamená vážnu nerovnováhu medzi požadovaným a skutočným.Akné na líci môže znamenať protichodné pocity ľudí voči vám.

Tradične ľudia pripisujú akné drobným kozmetickým nedostatkom a nevenujú veľkú pozornosť.Dievčatá zakrývajú akné kozmetikou, moderné prostriedky dokážu skryť akékoľvek chyby.Avšak hlboké akné spôsobené metabolickými problémami, zlou funkciou čreva, zápalovými procesmi, infekciou, oslabenou imunitou pri nachladnutí, môže spôsobiť veľa problémov.Prekvapivo, akné erupcie stránky môžu povedať veľa o osobe.

Hlavné príznaky akné

 • Veľká pupienok znamená možnosť búrlivého, ale krátkodobého vzťahu.
 • Na nos - niekto sa zamiloval alebo je sympatický.Slabé pohodlie, ale lepšie ako nič.Zápal na nose naznačuje vášeň prírody.
 • Na obočí, pod vlasovou čiarou, na páse šťastia.Ak ste nenašli príčinu zápalu, bude hľadanie správneho riešenia pracovných problémov úspešné.Nájdete originálne nápady a budete ich môcť používať.
 • Na brade - obťažujúcim ženích pre dievča.Môžu existovať hádky, problémy vo vzťahoch.Zápal pod bradou pre človeka znamená záblesk hnevu.U tehotných žien to naznačuje bolestivý zápal bradys najväčšou pravdepodobnosťou sa narodí chlapec.
 • Na čele - z tvrdohlavosti a absurdnosti.Akné v tomto prípade znamená závidieť.Budete mať úspech, ak prestanete skrývať svoju skutočnú povahu.Čelo sa považuje za pásmo črevného vplyvu.Musíte zmeniť svoju stravu.
 • Akné na lícach znamená problémy v rodine, nedostatok porozumenia.Číňania spájajú pokožku tváre s ochorením pľúc.Choďte viac, dýchajte čerstvý vzduch.
 • Na chrámoch - sklamanie, najmä u ľudí, zmena plánov a životných usmernení.Toto je oblasť žlčníka a pečene.
 • Na krku - vnútorné konflikty, nedôvera.
 • Na pleci je stretnutie so zaujímavou osobou.
 • Na ušiach - klebety a klebety.Na pravom uchu - o vás, na ľavej strane sa hovorí niečo dobré - sú nahnevaní.Za uchom, pod ušným boltcom - tajné plány.
 • Akné na chrbte znamenajú neskúsených, ktorí sa vás snažia presvedčiť, že vaše plány sa nedajú zrealizovať. Pripravte zlyhania na zvláštny účel informovania, že vás varovali.
 • Znaky sú platné, ak sa pupienky neobťažujú neustále.Na čistej a dobre upravenej pokožke osoby, ktorá monitoruje výživu, je vzhľad pupienku udalosťou.Ak je koža od prírody špinavá alebo mastná, zápal bude konštantný, nebude sa musieť počítať, ale liečiť a maskovať.

Čo robiť s akné podľa znakov

Podľa označení by sa akné malo umývať svätenou vodou, striebornou vodou alebo odvarom harmančeka.Po umytí si utrite tvár čistou utierkou, ktorá sa nedostalaoči nepriateľovi.Lepšie utajte uterák, najmä na tvár.Nie je možné sledovať čistotu uterákov v rodine.

Malé pupienky na nohách a rukách spôsobujú silné svrbenie - zvyčajne ide o huby.Mykóza sa vyvíja pomaly, ale môže viesť k vážnemu poškodeniu kože a nechtov.Svoju ľavú ruku samozrejme samozrejme poškriabate - za peniaze, za právo - za stretnutia, nohy - na cestu a dobrodružstvo.Je však lepšie kúpiť široko pôsobiacu antimykotickú masť.Pri liečení ľudových liekov sa mykóza rozmazávala brezovým dechtom.

Bolestným bodom pre väčšinu dospievajúcich je to, či sex dokáže vyliečiť akné, pretože existuje také znamenie.Ani nie.Z akné dospievajúcich v ťažkej forme, izoretinolu a liekov s touto účinnou látkou pomáhajú.Mať akné je šialený podnik.Sex je dobrý sám o sebe.

Záver

Akné z červenej bolesti kdekoľvek znamená pochybnosti.Napríklad - na pápeža - pochybné dobrodružstvá, na nose - zvláštna láska.Ak pupienok má hnisavú hlavu, rýchlo prechádza bez stopy - vaše obavy a pocity nemajú základ.

Hlboké akné, ktoré dlho nezmizne a znovu a znovu sa zapáli, môže zanechať jazvy - naliehavo dobrého dermatológa.Podľa príznakov také akné znamená hlboké, ale zásadne nesprávne myšlienky.Vyvodzujete absolútne logické závery na základe nesprávnych predpokladov.