Čo je dobré a čo zlé lietať vo sne v rôznych knihách snov

Lietanie vo sne je jedným z najkrajších a najpríjemnejších snov, ktoré sa vracajú do detstva.Pocit lietania je spojený so špeciálnou produkciou hormónov, tvorbou organizmov, prácou štítnej žľazy a pankreasu.Pre dospelých nie je lietanie vo sne príliš charakteristické.

Je to istý znak zmeny hormonálnej rovnováhy - stres, zamilovanie, intenzívny strach, vzrušenie, užívanie liekov, ktoré ovplyvňujú tvorbu hormónov, sedatív.Metabolické zmeny môžu byť spojené so zmenami alebo chorobami endokrinného systému, štítnej žľazy a cukrovky súvisiacimi s vekom.

Lietanie vo sne je určite príjemné, ale ak lietate vo sne, rovnako ako v detstve, je každú noc príležitosť navštíviť lekára a získať vyšetrenie.Zvážte, prečo sen lietať cez knihy snov.

Hlavné významy

  • Hlavným významom voľného letu bez akejkoľvek podpory sú sny, naplnenie túžob, neopatrnosť, radosť, šťastie.Lietanie vo sne je neuveriteľne pekné, dúfate, že svoje ciele dosiahnete úplne bez námahy.Možno sa vám zdá, že k vám prídu a dajú a ponúknu všetko sami, stačí súhlasiť s mimoriadne priaznivými podmienkami.Takéto očakávania sú trochu arogantné a hrozí im vážne sklamanie.
  • To isté platí pre lety s nulovou gravitáciou, keď sa vznášate na strop alebo voľne rastú medzi hviezdami, planétami a satelitmi.Možné sú malé detské a nevyváženosti, ale ak tieto pocity budete mať pod kontrolou, nepovažujte sa za špeciálneho rodákaKryptonove planéty sú v poriadku.
  • Ak snívate o tom, že lietate nadol a riskujete pád do zeme - je to indikátor stresu, silného vzrušenia.Ak sa sen opakuje vo forme nočnej mory, má zmysel navštíviť neurológa.
  • Lietajte pomocou technických prostriedkov, používajte dopravu - neúnavne sa pohybujete smerom k svojmu snu a ste pripravení použiť najkratšie a najúčinnejšie spôsoby na dosiahnutie svojich cieľov.Doprava vo sne je vždy metódou na dosiahnutie cieľov.Ak si vyberiete lietadlo - samozrejme.To, že ciele sú ďaleko premyslené a cesta, aj keď riskantná, je podrobne premyslená.Ak chcete lietať lietadlom, vzducholoďou, vetroňom, závesným klzákom, lietať padákom - uprednostňujete nielen rýchle cesty, ale nemáte v úmysle preniesť kontrolu nad svojím osudom do nesprávnych rúk.
  • Lietanie na metle, lietajúci koberec, drak, čarovný vták - ste v príjemnom fantázii v zajatí.

Tlmočenie úradov

  • Kniha Millerových snov sľubuje šťastie a radosť, bezstarostný čas pre tých šťastných, ktorí sa odvažujú radostne lietať vo svojom spánku bez najmenších technických zariadení.,Ak letíte v zložitej amplitúde, potom sa blížite, potom sa vzdialite od zeme, zvážte prírodu alebo budovy - nájdete zaujímavé fascinujúce práce na realizácii vašich snov.Máte šťastie, že svoju prácu milujete a vidíte v nej svoj osud.
  • Naučiť sa lietať vo sne a prenášať pocity do skutočného sveta - jasne preceňujete svoje schopnosti.
  • Kniha snov pre ženy sľubuje šťastie v láske.Ale nie prílišverte svojim zvýšeným pocitom, vyskúšajte možného partnera bez odpustkov.Hormonálna búrka často spôsobuje, že sa mladé dievčatá klamú a zamilujú do neexistujúceho ideálu.
  • Kniha snov spoločnosti Veles sľubuje radosť, ak lietanie vo sne stojí dobre.Vzdialené lety znamenajú, že vaše ambície sú ďaleko od skutočného miesta pobytu.Možno niekoho milujete v inom meste.
  • Interpretácia snov spoločnosti Loff venuje pozornosť letu, rovnako ako prehľadný sen, keď si snový sám vyberie let vo sne a má úžasné pocity.Loff interpretuje prehľadné sny o lete ako o snahu o neobmedzenú slobodu, vnútornú anarchiu, neochotu dodržiavať vonkajšie požiadavky, idealizmus.

Záver

Lietanie vo sne je vždy oddelením od reality, bez ohľadu na spôsob vykonávania.Podľahnete snom, cítite mimoriadne emocionálne povznesenie, radosť, šťastie.Pokúste sa použiť tento úžasný stav múdro a nestrácajte ho maličkosťami.Buďte opatrní, zdieľajte sny, predstavivosť a skutočný svet.

Existuje veľa hlboko nešťastných ľudí, ktorí sú presvedčení, že v ranom veku skutočne vedeli, ako lietať, ale nakoniec túto zručnosť stratili v dôsledku nesprávneho správania.Celý život týchto ľudí je venovaný tajnému získaniu ich imaginárnej zručnosti s nevyhnutným sklamaním.Vychutnávať si imaginárny let si vyžaduje veľa múdrosti, ale nie prílišvážne.

Vediete sa starodávnym podobenstvom o Daedalusovi a Icarusovi - nemali by ste sa pozerať na hviezdy a kvôli letu si ho nechať uniesť.Sledujte svoj cieľ a dosiahnite ho, ľahko prekonajte všetky prekážky.Ako kúzlo.