Čo je to démonizmus a ako sa chrániť pred démonizáciou

Madness - mýtus, ktorý k nám prišiel od stredoveku alebo od reality?S lekárskym vzdelaním som nikdy neveril v démonov usadených v ľudskom tele, pretožeVedela, že tento jav má vedecké vysvetlenie a často je spojená s prítomnosťou duševných porúch.Ale keď som cvičil v neuropsychiatrickom lekárni, narazil som na osobu, ktorá má démona, znaky tohto javu sa zreteľne líšia od symptómov duševnej choroby.V tomto článku vám poviem, ako rozpoznať posadnutú osobu a chrániť sa pred takýmto osudom.

príznaky démonického

V mnohých náboženstvách existujú také pojmy ako „démonizmus“ alebo „posadnutosť“, ktoré určujú stav človeka, v ktorom je podriadený jednej alebo viacerým iným svetským bytostiam.Spravidla sú to démoni, démoni alebo duchovia.Parazitujú v ľudskom tele a spôsobujú fyzické a duševné poškodenie.Posadnutí ľudia sa správajú nevhodne a niekedy sú veľmi čudní, čo často pripomína duševnú poruchu.

Podľa predstaviteľov duchovenstva je vlastníctvo démonov tvrdou realitou, nie stredovekou fikciou.Okolo veľa démonských ľudí, ale pretože zlí duchovia nechcú byťvidel, šikovne sa skrýva v tele svojej obete.Duchovní hovoria, že démona v človeku môžu byť rozpoznané očami.Jeho chladný a prenikavý pohľad ho robí nepríjemným.

Ľudia, v ktorých sa usadil démon, netolerujú všetko, čo súvisí s náboženstvom.Môžu mať široké horizonty, mať iné záľuby, brať do úvahy názor niekoho iného a zaobchádzať s ostatnými s porozumením.Ale stojí za to začať rozhovor o Bohu a o tom, čo s ním súvisí, o tom, ako sa okamžite osobne menia, a niet stopy po ich zdvorilosti a úcte.Démon nedokáže skryť svoju prítomnosť, keď počuje niečo o jeho večném protivníkovi.Okrem toho nemôžu byť v kostole ani vedľa kňaza.

Okrem vyššie uvedeného možno démonické vlastníctvo rozoznať podľa týchto znakov:

 • agresívne správanie, prisahanie kamarátov;
 • rozhovory podivným hlasom, nie neobvykle od tretej strany, ako aj v neznámym jazyku;
 • epileptické záchvaty, kŕče;
 • zápach síry pochádza z človeka;
 • schopnosť telekinézy, levitácie, čítania myšlienok;
 • myšlienky na vraždu alebo samovraždu;
 • nedostatok empatie, ľútosti a hanby.

Závislosti a závislosti na démonických ľuďoch

Démoni v ľuďoch sa často vydávajú ako nezdravé závislosti arôzne závislosti, ktoré zahŕňajú:

 1. smilstvo, neochvejná vášeň a cudzoložstvo.Podľa cirkvi sú sexuálne vzťahy mimo manželstva neprijateľné a verí sa, že temné sily tlačia ľudí k nemu.Posadnutí sa správajú slušne a svedomite.Nie sú schopní obmedziť svoju príťažlivosť k opačnému pohlaviu a niekedy k predstaviteľom svojho pohlavia, takže často menia sexuálnych partnerov.Keď sú manželia, podvádzajú svojich manželov.
 2. Prítomnosť zlých návykov.Frenzovaní ľudia sú často závislí od alkoholu alebo drog.Démon v ľudskom tele spôsobuje, že používa alkohol a drogy, aby urýchlil proces deštrukcie osobnosti a podrobil nielen jeho telo, ale aj jeho myseľ.Posadnutí ľudia v zmenenom stave sa správajú agresívne a nevhodne a po vytriezvení si už nič nepamätajú.
 3. Gluttony alebo gluttony.Nepríjemná chuť do jedla a neustále myšlienky na jedlo môžu naznačovať prítomnosť démona u človeka.Každé jedlo takýchto osobností vyzerá ako veľká hostina pre spoločnosť 3 ľudí.Okrem toho vždy a všade žuvajú - doma, v práci, v doprave, na ulici alebo na večierku.
 4. Envy.Úspechy normálnych ľudí iných ľudí motivujú k sebazlepšovaniu a dosahovaniu vlastných výšok.Zatiaľ čo posadnutí ľudia pri pohľade na víťazstvo a šťastie iných ľudí ich začínajú ublížiť vo všetkých smeroch.Pocit závisti ich úplne absorbuje a núti ich páchať nepredstaviteľné činy.

Šialenstvo alebo mentálne postihnutie?

Napriek skutočnosti, že znaky posedlosti a duševných porúch majú určité podobnosti, je celkom možné rozlíšiť posadnutú osobu od pacienta.Muž v telektorého démon žije, sa správa agresívne voči ostatným.Týmto spôsobom sa samozrejme môžu prejaviť aj niektoré duševné poruchy, preto by ste mali vziať do úvahy tie prípady, keď sa osoba neustále správa škodlivo, bez ohľadu na situáciu.

​​

Aby sa odlíšili psychotickí ľudia od posadnutých, možno vykonať niekoľko špeciálnych testov, vďaka ktorým sa určite prejavia nečisté sily:

 • hovoriť o náboženstve alebo sa začať modliť;
 • umiestniť ikonu pred osobu alebo kadidlo;
 • naliať svätú vodu do nápoja a dať údajne posadnutej osobe drink.

Existuje ďalšia jednoduchá, ale zároveň účinná metóda zisťovania démonov, ale na elimináciu náhody by sa mala používať iba v spojení s inými metódami.Pred osobu umiestnite 2 poháre, z ktorých jedna bude mať čistú vodu a druhá bude svätá.Démoni okamžite pocítia nebezpečenstvo av žiadnom prípade nedosiahnu pohár požehnanej vody.

Napriek tomu, že duchovenstvo verí v démonizmus, tvrdia, že dnes je väčšina údajne posadnutých ľudí skutočne duševne chorá.A niektorí jednotlivci dokonca predstierajú, že sú posadnutí, aby pritiahli pozornosť druhých.

Charakteristické choroby

Démonické entity sa môžu prejavovať nielen agresívnym ľudským správaním, ale aj formoufyzické ochorenia:

 • celková slabosť;
 • únava;
 • kŕče a kŕče;
 • bolesti hlavy;
 • nevoľná nauzea;
 • 68) nadmerná riedkosť alebo obezita;
 • chvenie končatín;
 • horúčka alebo horúčka;
 • mumifikácia častí tela.

Samozrejme, nemali by ste vnímať všetky alarmujúce príznaky tak, ako sa prejavujú, musíte sa najskôr poradiť s lekárom, aby ste zistili príčinu vášho zlého zdravia.Ak sa prítomnosť akejkoľvek choroby nepotvrdí, démon sa s najväčšou pravdepodobnosťou zmocnil osoby a snaží sa všetkými možnými spôsobmi poškodiť jeho zdravie.

Kňaz hovorí aj o takýchto prípadoch, keď démon uchopí myseľ rodiča a presvedčí ho vo všetkých ohľadoch posadnutosti dieťaťa.Výsledkom je, že namiesto toho, aby šli do nemocnice, sa snažia všetkými možnými spôsobmi vylúčiť nečistotu zo svojho potomstva, čo často vedie k jeho smrti.Spravidla takíto ľudia kategoricky odmietajú tradičnú medicínu a tvrdia o jej veľkej nedôvere.

Ako sa chrániť pred démonmi

Podľa kňazov sa ľudia sami začínajú ohrozovaťviesť zlý životný štýl.Démon môže vstúpiť do človeka spolu s hriechom, napríklad alkoholom, drogami, cudzoložstvom, cynizmom, vraždou.Hriešnici nemajú silného strážneho anjela a sú tiež zbavení Božej milosti, takže pre démonické bytosti nie je ťažké podrobiť svoje telo a myseľ.

Aby sa človek chránil pred zlými duchmi, musí sa pravidelne držať kresťanskej morálky, pravidelne sa riadiť biblickými prikázaniami.navštevovať cirkev, prijímať spoločenstvo, vyznávať hriechy, čítať modlitby, pôst.Démoni sa bojia priblížiť veriacim, pretožeje pod ochranou Boha.Navyše nikdy nie je neskoro začať spravodlivý život a prekonať vaše závislosti skôr, ako sa vás démon pokúsi zmocniť.