Čo je vysnívaným snom?

Prečítajte si interpretáciu kníh snov a zistite, o čom výťah sníva.Zhromaždil som predpovede najlepších autorov, ktoré používam, keď chcem zistiť, čo ma v blízkej budúcnosti čaká.

Interpretácia snov 20. storočia

Autori tejto knihy snov tvrdia, že kľúče našej podvedomia o tom, ako konať v blízkej budúcnosti, sú zakódované v snoch.

Tu sú uvedené ich predpovede:

 1. Obrázok výťahu je spojený so stavom vašich záležitostí a možnosťami, ktoré môžete použiť na implementáciu.ich ciele.Preto nezabudnite, ako vyzerala kabína, čo v nej bolo, čo hovorili ľudia okolo vás vo sne.
 2. Ak ste vo sne ľahko zostúpili alebo ste si vzali výťah, potom veci, ktoré sú pre vás veľmi dôležité, budú ľahké, bez akýchkoľvek problémov a úsilia z vašej strany.Samotný vesmír vám pomôže vo vašom úsilí, choďte na to.
 3. Čím väčší, priestrannejší výťah, tým vyšší je počet poschodí, na ktoré ste vyliezli, tým väčší úspech dosiahnete v skutočnom živote.Máte veľký potenciál a osud vám pošle veľa príležitostí, nenechajte si ujsť.
 4. Ak ste vo sne šli dolu výťahom, potom jednoduchý a, zdá sa vám, nepodstatné veci si budú vyžadovať zvýšenú pozornosť.Pred strávením zaslúženého odpočinku musíte stráviť veľa času.
 5. Ak bol zostup náhly a neočakávaný, je to nepriaznivý znak.Zlyháte v niektorých dôležitých záležitostiach pre vás.Léziam sa dá predísť, ak ste pozorní na malé veci a nedovolíte, aby sa chorí priatelia správali.
 6. Zaseknutie vo výťahu je zlé znamenie.Nesprávne konanie alebo chyby spáchané v minulosti spôsobia stratu.Alebo svoje schopnosti príliš preceňujete.Premýšľajte o tom, možno stojí za to trochu znížiť bar vašich cieľov.

Intímna kniha snov

Predpovede tejto knihy snov odhalia tajomstvá budúcich udalostí vo vašom sexuálnom živote.

Tu sú jeho interpretácie:

 • Ak človek sníva, že dvere výťahu sa otvárajú bez prestávky, potom sa zavrú, je tovzrušujúce a príjemné znamenie.Čoskoro bude mať skvelý čas s niekoľkými ženami naraz a bude schopný realizovať svoje najdivokejšie sexuálne fantázie.
 • Jazda vo výťahovom vozidle je pocit, ktorý ste nikdy predtým nezažili.Možno sa môžete rozhodnúť pre sexuálny experiment, napríklad vyskúšať tie typy sexu, ktoré sa predtým považovali za niečo neobvyklé.

Ezoterická kniha snov

Pri výklade tejto knihy snov výťah symbolizuje váš stav mysle.

Tu sú výklady:

 1. Zoberte výťah a zažite emocionálny výťah.Pridá sa energia a v krátkom čase môžete urobiť veľa toho, čo ste plánovali.Zároveň sa budú robiť ľahko aj nemilované veci bez námahy a napätia.
 2. Drivedole - dôjde k návratu a bude sa vám zdať, že ste späť v minulosti.Plody práce sa za pár rokov zrušia a vy musíte znova dosiahnuť svoje ciele od nuly.Snažte sa neznepokojiť a nezabudnite, že akýkoľvek problém môže byť bodom rastu a rozvoja.
 3. Vľavo alebo vpravo - v blízkej budúcnosti sa nestanú zlé ani dobré zmeny v živote.Niekoľko rokov zostanete na rovnakej úrovni duchovného rozvoja.Dôvodom je skutočnosť, že sa viac zaujímate o materiálne, fyzické záležitosti a zabudnete „starať“ o svoj vnútorný stav.
 4. Jazda vo výťahu s ľuďmi alebo s niektorými predmetmi je odrazom situácie, ktorá sa stane vo vašom duchovnom vývoji.Musíte analyzovať súčasný stav vecí a pochopiť, kto vám bráni v rozvoji a kto pomáha.
 5. Porucha alebo zničenie výťahu - na „duchovný pád“.Možno sa vám podarí vyvinúť zlé návyky alebo začnete ničiť svoj vlastný život svojimi činmi.Zastavte sa a premýšľajte o tom, čo vás v súčasnej fáze degraduje.
 6. ​​
Miller's Dream Book

Toto je moja obľúbená kniha snov s psychologickými interpretáciami, ktoré mi pomáhajú lepšie porozumieť sebe.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Vezmite výťah - máte všetky príležitosti na závratný rast svojej kariéry a príjmu.,Ak začnete využívať a využívať tieto príležitosti, môžete sa stať skutočne bohatým človekom.
 2. Choď dolu - niektoz blízkeho kruhu vás oklame, kvôli čomu utrpí finančná situácia.Začne sa séria neúspechov a ťažkostí, s ktorými sa človek musí vyrovnať, obetovať osobný život, spánok a voľný čas.
 3. Zastavte sa počas jazdy na pol ceste - varí sa nebezpečná situácia, ktorá by vás mohla vážne zraniť.Analyzujte všetko, čo sa teraz vo vašom živote deje, aby ste odvrátili katastrofu, možno veľkú.
 4. Ak opustíte výťah, dôjde k malej obťažnosti, ktorá nebude mať vážne následky, ale do značnej miery zhorší vašu náladu.Pokúste sa myslieť pozitívne a nenechajte sa prehĺtať negatívnymi emóciami.
 5. Vstúpte do výťahu - máte chorého priaznivca, ktorý sa chystá na útok.Je nepravdepodobné, že by vám mohol spôsobiť vážne škody, ale stále stojí za to sa chrániť.Zamyslite sa nad tým, kto najviac žiarli vo vašom prostredí, a vyhnite sa problémom.
 6. Byť v kabíne medzi neznámymi mužmi - vo svojom osobnom živote čakaj veľa šťastia.Ak ste slobodní, môžete sa čoskoro stretnúť s mužom svojich snov.Ak je vo vzťahu - získajte nečakanú radosť, nejaké prekvapenie od partnera.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Prognózy výťahov nemožno jednoznačne nazvať zlými alebo dobrými.Veľa záleží na tom, akým spôsobom ste sa pohybovali - nahor alebo nadol.
 • Napríklad ísť hore - na šťastie a šťastie, ktoré vás bude sprevádzať na vašej životnej ceste.Na problémy a problémy, ktorým musíme čeliťčoskoro riešiť.
 • Prečítajte si všetky interpretácie snov a vyberte si pre seba ten najvhodnejší.Sledujte, aká predpoveď spôsobí emocionálnu reakciu - bude to ten, kto bude pravdivý.