Čo môže znamenať stratu a hľadanie hodnôt vo sne

Strata vo sne je jedným z najrozšírenejších pozemkov a týka sa hlavných pozemkov, ktorými sa človek stáva - protest a útek, roztrhnutie, strata, návrat domov, znovuzískanie.Zvážte, prečo strata vedúcich kníh o snoch.

Obsah
 1. Kľúčové hodnoty
 2. Strata detí alebo detí
 3. Strata dopravy
 4. Batožina, peňaženka, vybavenie
 5. Telefón
 6. Šperky
 7. Strata odevov a chôdza nahá
 8. Iné straty
 9. Záver

Hlavné významy

Celkovo nezáleží na tom, čo presne ste stratili vo sne, pretože v každom prípade ste stratili časť seba ateraz sa potulujú, zmätení, rozhliadajú sa po rôznych tajných miestach.

V niektorých prípadoch si samotný snívateľ nepamätá, čo presne sa stalo stratou, a pevne dúfa, že nájde na stretnutí požadovaný bod.Obdobie hľadania a straty je jedným z najchmurnejších v rozvoji osobnosti.Budete čeliť všetkým svojim detským obavám.

Upozorňujeme, že nočné mory sa v tomto období rozrástli a posilnili, dobre sa najedli a získali nové masky.Zásoba na valeriána.So všetkou komplexnosťou a nepredvídateľnosťou pozemkov je to nevyhnutná súčasť, ktorá sa má stať človekom.Stratíte staré sny, neveriacich priateľov, stratíte staré známe spôsoby komunikácie a dosahovania cieľov, zastavíte zbytočné vzťahy.

Keďže pojem straty je široký, kombinovali sme interpretácie snov od autorasémantické významy.

Strata detí alebo detí

Ak ste stratili dieťa alebo deti, sen znamená rozpadnúť sa s zastaralým vzťahom.Možno, že niekto v páre bol trochu pod tlakom s požiadavkou uzavrieť spojenie so vznikom novej ľudskej jednotky a zavedením rodinných hodnôt.Dokonca aj zdravý a bezdetný človek v tomto prípade vyvinie nočnú moru spojenú s výskytom detí.

Rojko je často mazaný a nevadí mu stratiť novorodencov alebo malé deti v priestore spánku, ale potom sa chytí a začne ich hľadať s nepochopiteľnou túžbou, zistí, bude sklamaný, pozoruje premenu detí na niečo malé a nevýznamné.

Po takomto sne sa ľudia, najmä ženy, prebudia v studenom pote, trasúcimi sa rukami a bežia k psychológovi alebo psychoterapeutovi.Toto je správne rozhodnutie.Ale aby ste sa na tom nebáli, odhalíme hlavné tajomstvo - deti v takom sne nie sú úplne deti a nikdy neboli deťmi.Sú to myšlienky, emócie, vzťahy, pocity, ktoré sú srdcu drahé.Starostlivo ste ich kultivovali a ochraňovali najrôznejšie nádeje.

Neboli však vôbec užitočné, a to je urážlivé.Chceli by ste si ju zachovať, možno dokonca rásť, ale dokonale chápete, že je to nemožné, že sú chybné, lstivé a často dokonca mŕtve.Strata takýchto strašidelných detí vo sne je najbežnejšou udalosťou.Neboj sa, nie si monštrum.Vaše vedomie vie úplne dobre, že stratené deti nie sú vôbec deťmi.

Strata pri doprave

Strata snu o automobile, motocykli, mopede, akejkoľvek preprave znamená, že strácate zvyčajný spôsob, ako sa presťahovať do svojho sna.Ste v pasci a panike.Doprava je dôležitá.Možno sen naznačuje, že by ste mali zmeniť transport na nový, zmeniť rytmus a rýchlosť pohybu.

Batožina, peňaženka, výstroj

V živote musíte cestovať bez akýchkoľvek represívnych nákladov.V reálnom živote znamená spánok stratu významného majetku.Fyzické straty budú s najväčšou pravdepodobnosťou sprevádzané stratami v podnikoch, v peniazoch, v aktívach.Znamená to len, že sa váš podnikateľský nápad vyčerpal.Je naliehavé zamyslieť sa nad novým.Alebo, a to je najlepšia možnosť, skúste na chvíľu odísť do dôchodku, plánujte a minimalizujte straty.

Telefón

Strata komunikačných prostriedkov alebo zaznamenaných čísel a adries v pamäti zariadenia znamená narušenie starých autorít, neochotu komunikovať.V skutočnom živote sú postihnuté deti v dospievaní.Stratia svoje telefóny, zatiaľ čo dosť drahé zariadenia, s vesmírnou rýchlosťou.a úprimne sa čudujem, prečo je všetko stratené a v akej radosti sú rodičia nahnevaní.Keď si uvedomíte neochotu komunikovať, ušetríte svoj skutočný telefón pred smutným osudom straty.

Šperky

Strata šperkov a šperkov vo sne znamená, že vás už nejakú dobu oklamali zúfalí lichotníci.Teraz je kúzlo rozptýlené.Nie, nie si najchytrejší, nie najkrajší a nie najtalentovanejší človek na planéte.Krmivo audržať vás nie je najväčšia česť, ktorú môže mať živá bytosť.Klenot zo spánku ste, samozrejme, vy.Ale teraz na tom nezáleží, pretože diamanty boli rozptýlené a boli zmetené iným odpadom.

​​

Stratte oblečenie a choďte nahí

Dlho ste sa chceli predstaviť svetu bez ozdôb.Budete mať vynikajúcu príležitosť sa dokázať.Možno dostanete vlastný projekt, samostatnú úlohu.Nebuďte prekvapení, ak nespôsobíte očakávané potešenie.Môže sa však ukázať, že ste z ťažkej situácie ako víťaz.

Iné straty

 • Stratiť niečo vo vode.Situácia, keď niečo spadnete do vody a teraz ho nemôžete nájsť vo sne, sa zvyčajne spája so zradou a ležiacimi priateľmi.
 • Niečo odletelo s náporom vetra - rozlúčilo sa snami a nádejami.Niekedy - s najlepšími snami, dúfam v ľudskú úprimnosť, vernosť, oddanosť, úprimnosť.Bohužiaľ.Budete musieť v sebe pestovať nové nádeje.Horkosť sklamania je šokujúca, ale toto je všeobecný obraz, ktorý sa nevyhnutne podobá pádu, keď sa človek naučí chodiť.
 • Strata drobných peňazí, ich hádzanie, rozptyľovanie je pohŕdanie.Veľké - na neplánované výdavky.
 • Okuliare, šošovky - vynechali ste nepríjemnú chybu.
 • Kľúčmi sú schopnosť ovládať život človeka, neschopnosť vrátiť sa na svoje miesto.

Záver

Ťažké obdobie, v ktorom musíte vidieť straty vo sne, nie je navždy.Všetko sa zmení, budete môcť nájsťčo potrebujete a pokračujte v ceste.Obdobie je skutočne ťažké, ale fascinujúce.

Keď si uvedomíte, že strata vo sne nie je úplne reálna a pravdepodobnejšie súvisí so stratou ilúzií, svet by sa mal stať zaujímavejším.Pri prechode cez túto fázu sa často vyskytujú zlomy, pokusy o rozlúčku so všetkými, vymazanie najbližších ľudí, rodičov, bratov a sestier zo života.Postupom času sa obnovia dôležité vzťahy.

Ľudia s jemnou intuíciou, ktorí si uvedomujú potrebu zmeny, začnú násilne vyhadzovať všetko, čo si myslia, že dokážu bez svojho života urobiť.Majte kontrolu nad sebou a nepropadajte panike.Všetko bude určite v poriadku.