Čo môže znamenať sviatok - interpretácia triumfu podľa kníh snov

Prázdniny vo sne sa zvyčajne používajú ako pozadie pre niektoré dôležité udalosti.V detských snoch je sviatok dôležitý sám o sebe a ako východiskový bod - narodeniny, nový rok, májový deň, novemberové sviatky - to všetko pomáha deťom pri orientácii v ročných obdobiach a nejakým spôsobom sa spája s realitou.

Vystrihnutie snehových vločiek znamená skoro nový rok, darčeky, vianočný stromček.Červené gule a jar - májový deň.Pre dospelých sú dôležité svadby, firemné večierky a prípadne aj narodeniny.Prázdniny vo sne dospelých sú depersonalizované, pokiaľ nejde o karneval v Benátkach alebo o nejaký exotický rituál na ostrovoch Borneo.Poďme zistiť, aké sú sviatky pre dospelých.

Deti snívajú o čakaní na sviatky, dary chutného jedla, sladkostí, špeciálnych pochúťok.Tieto jednoduché sny nebudeme teraz zvažovať.Jediné, čo by som chcel pripomenúť rodičom, je nezabezpečovať dovolenku pre deti každý deň.V tomto prípade sa dovolenka stane bežným každodenným dňom bez akejkoľvek radosti, bez ohľadu na vynaložené úsilie a prostriedky.

Hlavné významy

  • Vidieť dovolenku vo sne znamená vidieť neobvyklý deň, nejakú významnú udalosť, prestávku od každodennej reality.Ľudia sa smejú a objímajú, správajú sa ako bláznivé, sociálne normy správania sa rozpadajú.Pravdepodobne ste zmätení v skutočnom živote.Svet sa ukázal byť trochu odlišný od toho, čo ste sa vo svojom detstve učili.Myseľ a trpezlivosť nie sú vždy odmenené, tvrdá práca je odmenená, princ si vyberie žobrácky chudobné dievča, nie najschopnejšie z nich uspejeosoba a tak ďalej.Môžete robiť zlé skutky a naplno si užívať život bez náznaku utrpenia a výčitiek svedomia.Šok reality a priepustnosť možno vyjadriť vo forme dovolenky vo sne.
  • Ak sa nachádzate v službe dovolenky - dodajte nápoje, miešajte koktaily alebo zametajte konfety - pozri význam spánku pri interpretácii čistenia a práce čašníka.V takomto sne neuvidíte žiadne neobvyklé emócie, nezažijete vzrušenie, nebuďte prekvapení oblečenie.Sen o dobrej reštaurácii sa bude líšiť podľa umývačky riadu, ktorá do nej vstupuje každý deň, ale od zadných dverí a od dievčaťa, ktoré sa tam chce iba dostať, ale od predných dverí.Jedno a to isté miesto, to isté sprevádzanie môže znamenať neprístupnú dovolenku, sen alebo vyčerpávajúcu, tvrdú a špinavú každodennú prácu.Takéto momenty sa musia brať do úvahy pri interpretácii snov.Dovolenka pre jednu osobu nesmie byť sviatok pre inú osobu.Rovnaké obrázky, rovnaké slová majú rôzne významy, napríklad pre futbalového fanúšika alebo policajného dôstojníka v kordóne.
  • Maškaráda, karneval znamená zmenu spoločenskej úlohy, falošných cieľov a nie skutočných vzťahov.Má zmysel vážne sa pozerať na ľudí v okolí.
  • Z dôvodu mnohých zložitých výkladov je logické vnímať dovolenku vo sne ako zmenu pravidiel, reality, zmeny pohľadu.Nie vždy sviatok - je to zábava.

Interpretácie autoritatívnych kníh snov

  • Takmer všetky knihy snov spájajú dovolenku vo sne s hádkou, búrlivým procesom,škandál.Možno sa vedomie snaží skrývať skutočný význam medzi zábavnými postavami a zmierňovať nevyhnutné nepríjemné fakty.Búrlivé emócie spojené so škandálom sa môžu týkať aj zábavy.Škandál sa spája so snahou vrátiť nepolapiteľnú realitu, nájsť spoločné body v rôznych pravdách a pohľadoch na svet.
  • Miller Dream Book varuje, že dovolenka vo sne bude porušením zmyslu pre realitu v bežnom živote.Rozhodnete sa zariadiť malú osobnú dovolenku pre seba, pri ktorej máte dovolené trochu viac ako ostatní ľudia.Pokúste sa obmedziť tento impulz, aby ste nevyprovokovali rozvoj psychózy.Štiepenie vedomia je klinický príznak mnohých komplexných stavov a je lepšie sa pokúsiť zostať na pokraji sami.
  • Snívaná kniha Wangiho varuje pred nedostatočným porozumením s ostatnými ľuďmi.Príliš sa zaujímate o svoje vlastné potešenia a riskujete stratu podpory.
  • Freudova kniha snov interpretuje triumf ako hľadanie vhodného partnera, čas párenia tancov a neobmedzený sex.Okrem zábavy, Freud sľubuje hádky a násilné zúčtovanie.
  • V anglickej knihe snov sa odporúča, aby ste si dovolenku vo sne alebo v živote brali ako postriekanie ega.Pravidlá pre dovolenku sú iné ako pre celý život.To, čo môže byť na dovolenke, môže byť v bežnom živote neprijateľné.
  • Výnimkou zo všeobecného pruhu porúch je tradičný sviatok so sviatkom.Žiadne zlomy v skutočnosti, žiadne posunutie vzorcov správania, všetko je v poriadku, pokojné, milé.Taký sen, s tradičným, trochu nudným, alesviatok pre príbuzných a blízkych priateľov - pre dobrú rodinu, prosperitu, sýtost, peniaze.Ak je na stole veľa chutných jedál - celý rok bude plný a radostný.Bojuje s malými rodinnými hádkami.Dámy snívajú o kavalíroch snov a naopak.

Záver

Vidieť dovolenku vo sne znamená opustiť obvyklú koľaj.Čo si vyberieš?Keď už pôjdete ďalej, už s novými vedomosťami a slepým okom odhaľujete pravdu, začnete hľadať nové spôsoby a poprieť staré spojenia, využijete to, čo už máte pre odpaľovaciu podložku?V každom prípade je ťažké zvládnuť bez konfliktov, hádok, rozdelení.

Budete musieť znovu objaviť svoje miesto vo svete a zvoliť si novú úlohu.Nie vždy nové znalosti prispievajú k rastu kariéry.Schopnosť hrať proti pravidlám sa zďaleka neocení.Buďte opatrní, opatrní, nehovorte o porozumení podstaty vecí.Ten, kto rozumie viac alebo dokonca stanovuje pravidlá, môže byť vždy nablízku.