Čo pes vytie na dvore: kompletný výklad znamienok

Vytie psa spôsobuje pre niektorých ľudí neopísateľnú hrôzu, ktorá je mimo kontroly mysle.Moja priateľka sa doslova zbláznila, keď niekde počula vytie psa.Z tohto dôvodu zmenila svoje bydlisko a presťahovala sa do metropoly, aby nepočula vytie psov.Maternicový hlas a zlovestné vytie sa samozrejme nemôžu dobre hodiť.

Na čo je pes vytie?Na zlé udalosti v ľudskom živote.Ale toto zlé znamenie môže byť zrušené alebo vyhladené pomocou magických sprisahaní, takže by ste sa nemali báť.V tomto článku sa s vami podelím o niekoľko sprisahaní proti vytie psom.

Pes vytie na ulici

V dávnych dobách vytie bolo vysvetľované prítomnosťou zlých duchov:pes upozornil majiteľov na výskyt démonov.Ak sa k vytiehnutým krížencom pripojili ďalší psi, znamená to, že v dedine sa rozbehol nekontrolovaný duch.Naši predkovia boli pozorní na vytie domáceho maznáčika a interpretovali tento znak v súvislosti s nadchádzajúcimi udalosťami.

Ak sa v rodine začala dôležitá udalosť (narodenie dieťaťa, svadba, meniny), mala sa rodina zaistiť: v cirkvi by sa mali robiť amulety, meniť plány alebo ísť na pokánie. Nebolo možné ignorovať výkriky krížencov, pretože pes prvýkrát pocítil prístup nešťastia .

Ak pes vytie, ležíhlavu na predných labkách, snaží sa informovať vlastníka o svojej vlastnej chorobe.Niektorí ľudia sa domnievajú, že sa pes snaží varovať majiteľa pred vlastným zánikom, najmä ak už je vo veku.Ak je pes pre vás drahý, zoberte ho k veterinárovi.Možno bude možné odložiť deň smrti.

Poznámka!Stádo vytie psov na ulici varuje pred bezprostrednou zábavou, ktorej sa zúčastníte.

Pre mladé dievča vytie hromada psov na ulici rýchle manželstvo.Toto je dobrý znak osudu .

Ak sa lodenica pohybuje po zemi a vytie, varuje to pred bezprostrednými zmenami v živote majiteľa.Zmeny budú navyše veľmi vážne, ak nie zásadné.

Osamelý vytý pes však vždy prináša zlé správy. Za najhoršie znamenie sa považuje vytie psa, ktorý kopie nohy jeho labkami.To naznačuje bezprostrednú smrť milovanej osoby alebo drahej osoby.

Ak niekto na záhrade začne vytievať a zhromažďovať ďalších psov v stáde, táto udalosť prináša zlú správu nielen majiteľovi psa, ale celej dedine alebo okresu.

Ak lodenica vytie na dom majiteľa, mala by sa očakávať lúpež.Vymeňte zámky, položte na okná železné tyče - ďalšie preventívne opatrenia nikdy neuškodí.

Ak pes začal vytievať k osobe, ktorá opustila dom, problémy ho čakajú.Mali by ste starostlivo zvážiť svoje plány, priznať sa a prijať dostupné bezpečnostné opatrenia.

Ak sa túlavý pes priviazal na osobu a začal vytie,vždy to indikuje nadchádzajúce ťažkosti alebo problémy.Nehoda, vážne ochorenie, finančný kolaps - pes iba cíti problémy v diaľke.

biely vytý vytý pes však vždy prináša priaznivé správy - neočakávané obohatenie, finančnú odmenu .Faktom je, že psy môžu iba štekať alebo vytie - nevlastnia inú formu komunikácie so zvukmi.Preto by sa s vytie a kňučaním malo zaobchádzať opatrne a vždy by sa mali zohľadniť súvisiace podrobnosti.

Vytečenie psov na novomanželov nie je dobré.Pár bude žiť v škandáloch a čoskoro sa rozdelí.Ak však biely pes vyjde na nevestu, mali by ste očakávať doplnenie v rodine: je to dobré znamenie.

Pes vytie v dome

Ak domáci pes vytie v smere k stene bytu, sused za múrom bude čoskoro mať veľké problémy.Zvlášť nebezpečné je, keď pes vytie na túto stenu niekoľko dní v rade.

Výslov psa v dome môže varovať pred požiarom, ak pes zdvihne tvár nahor.Stojí za to byť v bezpečí a skontrolovať všetky elektrické spotrebiče v dome.Aj susedia môžu mať oheň, ak bývate v bytovom dome.

Ak psík pritlačil hlavu k podlahe a ticho vytie, môže to naznačovať zhoršenie zdravotného stavu jedného z členov domácnosti.Psy jemne zachytávajú pachy a vychádzajú z tela: vôňa choroby je špecifická.

Ak sa pes ponáhľa okolo kolísky dieťaťa, dieťa môže čoskoro ochorieť.Ak k tomu dôjde pri lôžku chorého, je v rovnováhe smrti.

ZlýOmen sa považuje za podivné správanie psa, ktorý vytie na prahu domu a nechce sa hýbať.Toto je varovanie pred zničením alebo vážnym ochorením niekoho z domácnosti.

Veľmi zaujímavé upozornenie na zlé úmysly hosťa: pes sa začína točiť na nohách tejto osoby a jemne vytie.Týmto spôsobom chce upozorniť vlastníkov, že tejto osobe nedôverujú.Napodiv, najlepším priateľom môže byť závisť a chorý.

Ak sa pes schoval v odľahlom rohu alebo pod posteľou a začal odtiaľ vytie, dom bude mať problémy.V cirkvi je potrebné priznať sa, objednať si správy o zdraví všetkých členov rodiny.

​​

Ak si pes natiahol tvár a vytie pred seba, príde ťažké obdobie.Doteraz takéto vytie varovalo pred vojnou alebo prírodnou katastrofou a ľudia sa okamžite zásobili potravinami.

Dlhý vytý pes so zníženou papuľou vždy upozorňuje na smrť:

  • majiteľ;
  • príbuzní;
  • blízki priatelia.

Toto vytie sa nedá zamieňať s iným vytie: je to desivé.

vytie psa suseda

Čo je pes vytie na dvore susedov?Známky, že budú mať problémy.Môže to byť choroba jedného z členov domácnosti alebo finančné ťažkosti.Ak sa pes neuspokojí niekoľko dní v rade, potom by sa malo očakávať veľké nešťastie.Môže to byť požiar alebo iná katastrofa.

Vytie v konkrétny čas dňa

Ľudová tradícia prikladá význam dennému času vvýklad príznakov vytie psov.

Ranné vytievaruje, aby ste boli opatrní.Deň sa ukázal ako mimoriadne nepriaznivý a majiteľ môže očakávať rôzne ťažkosti a prekážky.Najmä musíte byť opatrní pri práci a doma.

Akpopoludnípes vyjie, mali by sme s útokom očakávať rodinné nezhody až do škandálu.Preto by ste mali byť ostražití a nepodľahnúť provokáciám. Je lepšie mlčať, než priniesť veci do konfliktu vo veľkom rozsahu.

Poznámka!Nočné vytie psov na Mesiac - zmena počasia.

Nočné vytiepsov vždy varuje pred nešťastím, najmä ak pes vytie v smere k bráne alebo dverám.Predtým ľudia verili, že pes varuje pred objavom zlých duchov, čo do domu prinieslo nešťastie.Môže sa stať čokoľvek - od ohňa po vraždu.Preto by sa mali prijať preventívne opatrenia a nestrácať ostražitosť.

Pamätajte, že pes varuje pred problémami, ale v žiadnom prípade to nenazýva.Preto by sa za domáce zviera nemalo trestať.Naopak, pes pomáha pochopiť svojím vytí, že nešťastie nie je ďaleko.Musíte si vypočuť varovanie a prijať bezpečnostné opatrenia.

Konšpirácia z nešťastia

Ako neutralizovať hroziace nešťastie, ako zabrániť nešťastiu?

Ak nemôžete zaspať ani po tom, čo ste v noci počuli psie vytie, musíte vankúš otočiť a povedať si: „Na vlastnú hlavu.“Po tejto krátkej akcii rýchlo zaspíte a váš spánok nebude rušivý.

Ak vytie domovpes, musíte mu priniesť pouličnú obuv a dať podrážku hore.Nemusíte nič hovoriť, len stojte naboso na podrážke.Hovoria, že zlí duchovia strácajú svoju orientáciu a nemôžu ublížiť.

Ak pes niekoľko dní v rade vytie, upozornenie na problémy, musí sa urobiť toto.Choďte za prah domu a povedzte: „Problémy, problémy, neprechádzajte touto bránou.Pes vytie, vietor sa opotrebuje. ““Potom budú všetky problémy obchádzať váš dom.

Najlepším spôsobom, ako neutralizovať zlé znamenie, je zapáliť sviečku v kostole na zdravie.Ak pes varuje vytie na zhoršenie pohody pacienta, musíte si v kostole alebo kláštore objednať portréty o zdraví chorých.