Čo pomáha ikona siedmich záberov a kam ju zavesiť v dome

Keď sa v mojej duši objavia úplné nezhody, keď som nahnevaný, nahnevaný alebo plný úzkosti, ako aj keď je moja rodina a ja v nebezpečenstve, stojím pred ikonou Sedem šípov a hľadám pomoc.Obraz Sedemstrelej Matky Božej mi pomáha obnoviť mier a chrániť sa pred problémami.A v tomto článku vám poviem všetko, čo viem o tomto svätom obraze.

Kam zavesiť ikonu siedmich strelcov v dome

Je veľmi dôležité umiestniť ikonu v dome pomocou „správnej“ energie, aby fungovala maximálne a pomáha vám vo všetkom.Je skvelé, ak máte špeciálny „svätý“ kútik, v ktorom sú ďalšie obrázky svätých, voskových sviečok a iných cirkevných pomôcok.

Odporúčania na umiestnenie a používanie ikony sú nasledujúce:

 1. Nájdite roh vo vašej domácnosti vo východnej zóne.Toto je ideálne miesto, kde energia ikony Seven Arrow Icon bude pracovať na sto percent.
 2. Ďalšou možnosťou umiestnenia je nad prednými dverami.Potom sa ochranné vlastnosti zvýšia, nepriatelia a nešťastníci nepreniknú do vášho domu.Oproti vchodu - posilnite ochranu pred zlým okom, poškodením, negatívnymi magickými entitami a iným nehmotným zlom.
 3. Ministri cirkvi odporúčajú umiestniť rushnyk vedľa ikony.Ale talismany, kúzla a amulety sú najlepšie chránené pred ňou.Kresťanské náboženstvo verí, že tieto objekty sú proti Bohu, takže ničia magický efekt ikony.
 4. Je veľmi dôležité monitorovať čistotu v mieste ikony.pravidelneUtrite prach a zabráňte vstupu úlomkov na sväté miesto.
 5. Je žiaduce, aby obrazy, domáce spotrebiče a elektrické spotrebiče boli umiestnené čo najďalej od umiestnenia ikony.Fotografie členov rodiny alebo vzdialených príbuzných by tiež nemali byť umiestnené v blízkosti.

Toto sú všetky odporúčania, ktoré by sa mali dodržiavať.

Čo pomáha ikona Seven-Shot

Obrazy svätých odrážané v ikonách nie sú iba atribúty cirkvi.Tvárou svätých môžete umiestniť vo svojom dome a získať tak neviditeľnú podporu a pomoc.Musíte však jasne pochopiť, na ktoré oblasti života je energia tejto alebo tej ikony zameraná.

Obraz Sedemstrelej Matky Božej je jednou z najmocnejších a schopných uskutočňovať skutočné zázraky.Aké sú „magické“ vlastnosti ikony tejto svätyne:

 1. Ikona chráni váš domov, rodinu, príbuzných a priateľov pred všetkými druhmi ťažkostí.Zdá sa, že pokrýva príbytok neviditeľnej aury lásky a podpory.Preto úprimne veriaci v túto moc sa neboja žiadneho nebezpečenstva, smútku, kataklyzmu.
 2. Sedemčlenná Matka Božia odstraňuje netoleranciu ľudí voči vám a vašim rodinným príslušníkom.Možno, že tí ľudia, ktorí predtým vyprovokovali konflikty s vami, hovorili ostro a všetkými možnými spôsobmi vyjadrili svoje nepriateľstvo, prestaňte to robiť a stávame sa pokojnejšími.
 3. Potláča výbuchy hnevu, podráždenia, agresie a hnevu.Veriaci sa stáva pokojnejším, uvoľnenejším, harmonickejším.Je pekné byť v tomobklopený.
 4. Môže sa od vás požadovať, aby ikona zmäkla srdce toho, kto vás nenávidí.Požiadajte o ochranu v nebezpečnej situácii, keď je ohrozený váš život, zdravie alebo pokoj.
 5. Verí sa, že spája ľudí a z tých najhorších nepriateľov robí skutočných priateľov.To je prekvapujúce, ale príbeh obsahuje stovky takýchto „recenzií“.
 6. Je tiež symbolom hojnosti.Preto bude dom „plnou misou“.Hojnosť nie je len o finančných záležitostiach.Je to prebytok lásky, inšpirácie, zdravia, pozitívnych emócií.Čím dlhšie je ikona s vami, tým častejšie sa budete chytiť myšlienkou, že máte nové nápady, odvážne ciele, ste plní energie na aktívne akcie.
 7. Ikona siedmich záberov je schopná vyčistiť dom a všetkých ľudí, ktorí sú v ňom, od negativity.Od zlých myšlienok, viery, hádok, až po škodu a zlé oko.Preto sa každý stáva pokojnejším, uvoľnenejším a vytvára neuveriteľne pohodlnú a príjemnú atmosféru.Vládnite láske a harmónii.
 8. Vďaka očisteniu negativity a naplneniu priestoru pozitívnou a silnou energiou choroby chorých prechádzajú rýchlejšie.V histórii sú známe prípady zázračných uzdravení od zdanlivo nevyliečiteľných ochorení.

Dôležité: akcia ikony je obzvlášť výrazná u úprimne veriacich ľudí.Ak ste naplnení očakávaniami, neočakávajte, že to bude rovnako zázračné.Ak máte sebecké ciele a svätý obraz si dáte doma iba na ich dosiahnutie, zlyhajte.Iba bezpodmienečná láskaBohu a viera je motorom veľmi pozitívnej energie, ktorá robí zázraky.

Ikona je najmocnejšia, ak sa za ňu modlíš v chráme, kde sa nachádza pôvodná tvár Panny Márie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si video na túto tému:

Ako sa správne modliť

Keď sa odvolávate na obraz Sedemstrelej Matky Božej, použite tieto modlitby:

)

Po prečítaní modlitieb sa môžete so svojimi požiadavkami úprimne a z celého srdca otočiť k obrazu.Zvážte však tieto odporúčania:

 • Nepribližujte sa k ikone bezprostredne po jedle, žalúdok by mal byť prázdny.Modlitba je najlepšia skoro ráno po prebudení.Alebo večer pred spaním.
 • Ak ste ohromení negatívnymi emóciami, pokúste sa upokojiť.Hovorte nahlas, čo cítite a tieto pocity opustite.Potom pokračujte v modlitbe.
 • Nepoužívajte ikonu pri žiadostiach, ktoré vedú k negatívnym výsledkom pre iných ľudí.O pomoc môžete požiadať len osobne, nezasahujte do modlitby všetkých ostatných, ktorí vás obklopujú.

Najúspešnejšími dňami modlitieb sú deviata nedeľa po Veľkej noci, prvá nedeľa po Svätej Trojici a doba od 13. do 26. augusta.