Čo sníva o vode v knihe snov

Ak chcete rozlúštiť, o čom voda sníva, prečítajte si tento článok s výkladmi populárnych kníh snov.Vo väčšine prípadov je sen len šťastím, láskou a prosperitou.Ale niekedy to môže byť zlé znamenie, ak je napríklad voda vo sne špinavá alebo bahnitá.

Rodinné snové knihy

Čistá a čistá voda je sen o radosti spôsobený úspešným výsledkom dôležitého podnikania pre vás.A odteraz bude šťastie vždy na vašej strane, takže sa čoskoro stanete mimoriadne šťastným človekom.

Ďalší výklad:

 1. Plavidlo s čistou vodou - na prosperitu a bohatstvo.Budete mať veľa príležitostí objaviť svoje talenty a využiť tento potenciál v prospech seba a ostatných ľudí.Za to budete štedro odmenení.
 2. Čistá voda z rieky je dobrým znamením.ktorý sľubuje úspech pri dosahovaní vášho najdôležitejšieho cieľa v živote.Najprv musíte tvrdo pracovať.A čím viac úsilia dáte teraz, tým viac výhod získate neskôr.
 3. Prúdy vody napĺňajúce vašu spálňu - stretnite sa s bohatou a vplyvnou osobou, ktorá sa stane vaším patrónom.Pomôže vám naučiť sa niečo nové, vyriešiť vaše problémy a inšpirovať vás k veľkým veciam.
 4. Búrka je sen.Vaši chorí priatelia ukážu bezprecedentnú aktivitu, ktorá vám môže ublížiť.Ak si nedáte pozor,potom vám môžu zničiť váš život a priniesť veľa problémov.
 5. Pite sýtenú alebo minerálnu vodu zo skla - pre rodinné šťastie.Nebudete však vytvárať manželstvo s partnerom, s ktorým máte teraz vzťah.Je určený pre vás úplne iný človek.A pred stretnutím s ním zostal trochu času.
 6. Vyberá čistú vodu do vedra z studne - človek má taký sen zamilovať sa do krásneho dievčaťa, ktoré sa v budúcnosti stane hodným spoločníkom svojho života.Žena - na krátku, aj keď veľmi šťastnú romantiku, ktorá zanechá príjemné spomienky.
 7. Ak niekoho zaleješ - pomôžeš zbohatnutému milovanému, za čo s tebou veľkoryso delí materiálne bohatstvo.Zároveň sa však budete zúfalo závidieť a želáte si, aby ste vy sami využili príležitosť, ktorú mu boli ponúknuté.

Miller Dream Book

Krištáľovo číre jarné vodné sny o úspechu.Každá činnosť, ktorú podnikáte, povedie k veľkolepým výsledkom.Vy sami neočakávate takúto výhodu.

Ďalší výklad:

 1. Povodeň je sen, ktorý budete musieť zúfalo odolať okolnostiam pri hľadaní materiálneho bohatstva.Ale bez ohľadu na to, čo robíte, neprinesie úspech, ale vás zbaví iba vitality.
 2. Chôdza po vlhkej pôde a navlhčenie nôh je zdravotný problém, ktorý vám prinesie veľa problémov.Na nejaký čas sa budete odlúčiť od vecí, čo bude mať za následok straty a nezhody vo vzťahu k druhémunapoly.
 3. Pád do bahnitého rybníka - v minulosti ste sa dopustili chýb, ale podarilo sa mu vyhnúť trestu.Odplata vás však čoskoro predbehne.Začne sa séria stálych zlyhaní.Z týchto situácií musíte vyvodiť správne závery, aby ste ešte viac nerozhnevali osud.
 4. Zapojte sa do vodných športov - už dlho ste si zakrývali svoje srdce láskou, ale osamelosť čoskoro skončí a budete sa môcť naozaj zamilovať.Nasleduje šťastný a harmonický vzťah a potom manželstvo.

Výklad snu Wangiho

Voda symbolizuje zmeny života, vnútorné rozpory osoby, ako aj štádiá jej rozvoja a sebarealizácie.

Výklady bulharského jasnovidca:

 1. Pitie ľadovo studenej čistej vody - zadali ste obdobie obnovy všetkého, čo je vo vašej krajine.života.Vaša duša bude očistená, môžete zanechať bremeno minulosti a začať žiť novým spôsobom.Je to, akoby ste vzkriesili a menili kvalitu vnútorného samočistenia.
 2. ​​
 3. Postavenie pod prúdom čistej vody je vo vás neodmysliteľnou silou.Svojimi vlastnými myšlienkami môžete ovplyvniť nielen to, čo sa deje vo vašom živote, ale aj osud iných ľudí.Táto schopnosť sa nemusí báť, ale stojí za to ju naučiť používať pre dobro sveta.
 4. Zakalená voda je znakom toho, že vo vašom živote existuje veľa problémov, ktoré ste sami nepriamo potiahli.Kvôli negatívnemu pohľadu na svet sa s vami vyskytujú zlyhania, vzťahy sa sčítavajú a sú tu problémy s peniazmi.
 5. Keď vidíte povodeň, musíte spracovať veľký tok informáciízmení váš vnútorný stav a výhľad na život.To môže byť znakom toho, že začnete s nejakým školením alebo sa zapájate do seba-rozvoja.
 6. Utopíte - príliš odporujete okolnostiam v okamihu, keď by sa mali dodržiavať.Z tohto dôvodu nežijete vo vesmíre v mieri a harmónii, ale v neustálom boji.
 7. Aby ste zistili, že sa na povrchu vody rozchádzajú kruhy, vo vašom živote je fáza kardinálnych zmien, ktoré bude pre vás ťažké preniesť.Je potrebné prispôsobiť sa novým podmienkam a byť v zovretí búrlivej vírivky udalostí.Ale na konci tejto cesty nájdete úplný mier.
 8. Obrovská rieka s čistou, chladnou a pokojnou vodou - našťastie, ktorá príde do vášho života veľmi skoro, ak sa vám podarí zbaviť starostí o minulosť a odvážne pozerať do budúcnosti.
 9. Keď vidíte truhlu plávajúcu na vode - máte obrovský potenciál, ktorý nepoužívate.Ak sa vám však tieto talenty podarí nájsť a uvedomiť si ich, stanete sa veľmi bohatým človekom, ktorý svetu prinesie veľké výhody, pomôže ľuďom a za to dostane primeranú odmenu.
 10. Vyschli dobre - vaša rodina na vás bude miznúť, nebudete mať potomkov.Toto sa dá zmeniť iba vtedy, ak sa obrátite k Bohu a úprimne činíte pokánie z hriechov spáchaných v dávnej minulosti.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Voda symbolizuje vitalitu človeka, jeho energetický potenciál a niekedy aj jeho prítomnosť.talenty.Čistejšie a transparentnejšie,čím viac dobrých vecí sa vám stane v blízkej budúcnosti.
 • Špinavá a bahnitá tekutina však môže na ceste života sľubovať problémy a nezhody, neúspechy a ťažkosti.Takýto sen hovorí o strate energie potrebnej na to, aby ste boli šťastní.