Čo sníva žena o červených paradajkách?

Plody červenej farby sú tradične korelované s milostnými aférami.Jahody, maliny, jablká sú symbolmi vášne a lásky.Čo sníva žena o červených paradajkách?Interpretácia toho, čo je vidieť, bude závisieť od detailov a odtieňov, ktoré sú pre daný pozemok relevantné, pretože paradajka môže byť zhnitá alebo veľmi kyslá.

Všeobecný výklad

Paradajka má v sebe pozitívny symbolizmus, úspech v láske a materiálny blahobyt.Je to symbol vášne a peňažnej hojnosti.Vo sne však môžu existovať vysvetľujúce nuansy, od ktorých bude správny výklad závisieť:

 • vidieť červené paradajky v miestnosti;
 • 7. žať na záhrade vlastnými rukami; 8. nakupovať ovocie na trhu /v obchode; 9. jesť paradajky a chuť;
 • Hádzať ovocie do koša.

Vidieť zrelé paradajky na záhrade alebo v stánku s zeleninou- úspešne vyriešiť plány.Prekonáte všetky prekážky, dostanete výsledok svojho úsilia.Zrelé paradajky visiace na vetve sľubujú veľké šťastie.Pozorovanie dozrievania ovocia predpovedá životný úspech.

Vidieť paradajky na stole- k dlhému a prosperujúcemu životu v kruhu rodinných príslušníkov.Rezané paradajky na šalát - do smútku a túžby.Ak sa na vás hodia paradajky, čoskoro bude čakať pohŕdanie ostatnými.

Zber úrody zrelých paradajok- dopredu je prosperujúcim životným obdobím, ktoré je plné radostných udalostí a správ.

Keď sa pozrieme na paradajky v banke- prejdú šťastné udalosti, vaše plány nie súsú implementované.Možno ste príliš konzervatívny ohľadom akýchkoľvek zmien?Nechajte šťastie vo vašom živote, otvorte dvere pre priaznivú zmenu.

Zranená zelenina chorémupredpovedá rýchle uzdravenie.Ochutnať sladké paradajky - získať všetky výhody.

Láska téma

Červené paradajky vo sne naznačujú tajný milostný pomer , ktorý je starostlivo skrytý pred zvedavými očami.Čoskoro sa však dozvedia o tajnom spojení - o tom varuje sen.

 • V prípade slobodných ľudívidenie červených paradajok prorokuje skoré stretnutie s druhou polovicou.Pre mužov tento pozemok predstavuje milostný pomer, ktorý partner dá.
 • Zrelé ovocievo sne tiež varujú: je čas na aktívne pôsobenie v láske.Kto sa neodvážil odhaliť svoje pocity - musíte sa uznať.Kto sa zamiloval už dlhú dobu - je čas urobiť ponuku na svadbu.
 • Zbierame zrelé paradajky vlastnými rukami- očakávaj, že sa ponuka ožení.Polievanie paradajok v záhrade - svadby sú hneď za rohom.Vízia veľkého počtu paradajok však sľubuje šírenie klebiet o vašich víťazstvách v láske, takže nezdieľajte tajomstvá so svojimi priateľmi.
 • Vidieť veľa šťavnatého ovocia- príjemnému romantickému známemu, túžbe po láske.Zrelé paradajky môžu tiež predstaviť zábavnú hostinu s priateľmi.Obrovské paradajka - pre zábavu a odpočinok v kruhu blízkych ľudí.
 • Paradajky s kyslou chuťou- milovať sklamanie.Prineste nakúpené paradajky do domu - k nečakanej zrade drahej osoby.Nezrelé paradajka hovorí o ochladení vo vzťahu: možno sa blížil čas oddelenia.
 • Ak bol váš milenec alebo manžel /manželka prítomný v zápletke sna ,naznačuje to, že flirtuje na boku.Horšie je, ak milenec zjedol paradajky vo sne, odhaľuje to jeho tajné spojenie s jeho milenkou.
 • Ak snívateľ sám sníval paradajky , naznačuje to nedostatok lásky v živote.Nemáte dosť búrkového intímneho života, milostných pocitov a vzrušenia.Vízia nezrelých paradajok naznačuje nečestnosť sníva pre aktívny intímny život.
 • Pre rodinných príslušníkovpredstavuje tento príbeh úplnú prosperitu v dome a vzájomné porozumenie medzi manželmi, rodinnou idylkou.

Rozmazané alebo solené rajčiaky

 • Vidieť alebo ochutnať zhnité paradajky vo sne je veľká finančná strata.Vyhoďte rozmaznané paradajky - oplatí sa pripraviť na boj o svoje plány.
 • Ochutnať konzervované paradajky a cítiť horkosť- sklamaním.Bude existovať situácia, ktorá vás privedie do rozpakov a budete sa začervenať zo svojej trápnosti.
 • Solené paradajkynaznačujú zmenu myslenia.Nové povedomie o situácii povedie k rýchlemu riešeniu naliehavých problémov.Solené paradajky v bankách však naznačujú neochotu zmeniť sa, nedostatok pripravenosti na radikálne riešenie naliehavých problémov.
 • Nakladané paradajkynaznačujú pikantnú situáciu.Nepriatelia vás zámerne zavádzajú o vašich milovaných, aby vyprovokovali konflikt.Závisť je vo vašom vnútornom kruhu.
 • Soľné paradajky vlastnými rukami- iniciujte zmeny vo vašom živote.Pre nový vzťah môžete prerušiť existujúci vzťah.Vpredu nájdete šťastnú manželskú úniu s iným mužom.