Čo snívajú mravce vo veľkom počte?

Symboly poslané našim podvedomím vo snoch sú vždy spojené so skutočnými životnými udalosťami.Hada je spojená s nebezpečenstvom, dúha má pozitívny význam, mravec sa vždy podobá tvrdej práci.Čo snívajú mravce vo veľkom počte?Túto otázku budeme analyzovať.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. ) Mravce vo sne
 3. Mravce na tele
 4. Farba a veľkosť mravcov vo sne
Všeobecná interpretácia

Interpretácia spánku s mravcami je nejednoznačná a závisí od sprievodného prostredia, ako aj od emocionálnej skúsenosti vo sne.Pri interpretácii spánku je potrebné vziať do úvahy miesto, kde boli mravce objavené, ako aj ich počet.

 • jeden mravec alebo viac;
 • v dome alebo na klíringu;
 • veľké alebo malé kožušiny;
 • farba mravcov;
 • hryzenie alebo plazenie;
 • šliapajú husia koža nohami.

Úmrtné mravcevo veľkom počte charakterizujú pracovné zaťaženie snívateľa: je treba urobiť veľa vecí.Ak ste však vo sne podráždení, keď vidíte husacie hrbole, znamená to, že práca vám prináša problémy.

Ak husacie hrbole pobehujú okolo domu , nebudete mať vy a váš dom odpočinok z práce.Ak sa plazia na posteli, potom aj vo sne budete premýšľať o práci a nebudete schopní sa úplne uvoľniť.

Ak ste videli, ako sa do domu vplížila skupina goosebumpov nad prahom- čakajte na nové nákupy a akvizície.Možno si kúpite nový nábytok alebodokonca sa presťahovať do nového domu.Ale buďte opatrní: minúť všetky svoje úspory.

Mravce vo sne

Poznať celý mraveniskoje dobrým znamením.Spokojnosť budete mať nielen z vykonanej práce, ale aj za primeranú odmenu za vynaložené (značné) úsilie.

Anthill je vo všeobecnosti symbolom peňažnej hojnosti a bohatstva.Nepríjemný pocit pri pohľade na rojenie husacích hrčiek však naznačuje únavu z práce.Je čas zmeniť pracovisko?

Ak ste jasne videli, akohusi potiahnú rôzne druhy potravín do mravca , mali by ste uvažovať o finančných investíciách.Ak ste už plánovali hotovostnú investíciu, sen predpovedá úplný úspech v podniku.

Zničiť mravce vo sne- na veľkú finančnú stratu, stratu alebo prepustenie z práce.Pád do mravca - k bezprostredným problémom a problémom.

Mravce na tele

Čo znamená plazenie po tele?Tlmočenie závisí od časti tela, na ktorej sa plazí:

 • po ramene - od prijatia peňazí;
 • pozdĺž nohy - na neočakávanú cestu;
 • na odevy - do problémov;
 • na hlave - zvedavým známym;
 • podľa postele, choroba.

Mravce pobehujúce po teleupozorňujú na peňažné príjmy: bonusy, platy a vedľajšie príjmy.Husí husi na tele tiež hovoria o úcte k vám od ľudí.

Ak vyhodíte mravcea pošliapate ich pod nohami, neznamená to šťastie.Rozdrvte husi vo sne - do stratyvaše šťastie, práca, pohoda.Rozdrviť mravca - na malú peňažnú stratu.

Ak vás uštknú husi, , môžete očakávať vážne ochorenie.Myseľ podvedomia varuje: starajte sa o svoje zdravie vopred.Ak vás veľký mravec uhryzne, pracovný kolega vás sklopí.

Ak vás prenasledujú husacie hrbole , znamená to, že vás čaká náročná práca.Alebo podvedomie pripomína rojko - je čas zvinúť si rukávy a pustiť sa do práce.

Farba a veľkosť mravcov vo sne

Nezabudnite, aké farebné mravce ste videli vo sne:

 • červené mravce , milovníci sladkostí, predpovedajúci zariadenie pre novú prácu;
 • čierne husacie kozy sľubujú rôzne problémy a ťažkosti;
 • červené mravce varujú pred nepríjemnými chybami v práci, chybným výpočtom a pokarhaním nadriadených.

Čierne malémravce varujú pred nepríjemnými spolupracovníkmi, známymi a susedmi.Budete musieť zažiť veľa problémov, ktoré vám prinesú.Niekedy sa taký sen interpretuje ako boj.

Veľkosť husacích hrčiek má tiež svoj vlastný význam:

 • obrovskýhmyz hovorí o „veľkých ľuďoch“ - šéfoch, šéfoch, vedúcich pri práci
 • malý hmyzoznačuje kolegov a zamestnancov.

Ak vidíte veľa husa búrok , ktorí sú zaneprázdnení svojimi vlastnými záležitosťami, znamená to, že v práci bude priaznivé podnebie.

Rada

Videnie intenzívnej činnosti mravcov vo sne vždy predpovedá zisk a prosperitu.Nezabudnite však na to hlavné: budete musieť investovať veľa úsilia,dosiahnuť bohatstvo.Podvedomie varuje: musíte pre svoju pohodu tvrdo pracovať, voda nepadá pod ležiaci kameň.

V skutočnom živote sú mravcami nežiaducimi hosťami v dome.A vo sne sú našimi priateľmi a poradcami.Murashi nás včas upozorní na chyby, pomôže napraviť okolnosti, upozorní na nepriateľov a problémy.