Čo to správne ucho páli: príznaky podľa času a dní v týždni

Uši dcéry neustále horia.Predtým som tomu nevenoval pozornosť (len som si myslel, že je zábavný a roztomilý).Ale keď som išiel navštíviť moju prababičku a ukázal jej tento „oheň“, moja babička mi povedala mnoho populárnych príznakov, ktoré ma robili ostražitými a dokonca aj znepokojenými.

Obsah
 1. Pravé ucho je: všeobecná a rozšírená interpretácia označení
 2. Interpretáciapodľa dní v týždni
 3. Interpretácia podľa času
 4. Pohlavie majstra ucha je tiež dôležité
 5. Iba svietipravý ušný ucho
 6. Čo keď ucho horí tvárou?
 7. A ak ucho tiež svrbí?
 8. Zvonenie v pravom uchu
 9. Obidve uši svietia
 10. Znaky ľavého ucha
 11. Zhrnutie
Horenie pravého ucha: všeobecná a rozšírená interpretácia znakov

Moja stará mama hovorí:ak niekto horí uši, potom o tom niekto práve diskutuje.Ale aby sme pochopili, či o tom hovoria, dobré alebo zlé, musíte sa pozrieť na ďalšie „príznaky“.

Ak horí iba jedno ucho, interpretácia je rovnaká:cíti sa hovoriť, klebety alebo klebety .Navyše, ak má ucho pravdu, pravdepodobne nikto neklamá - každý hovorí pravdu.Môže to byť tak zlomyseľná kritika, ako aj diskusia o vašich obchodných kvalitách s vašimi šéfmi (môžete byť chválení súčasne) alebo naliehavá potreba vás kontaktovať.

Skontrolujte, či je telefón zapnutý a či neprišli o zmeškané hovory.S najväčšou pravdepodobnosťou vás nejaký muž (kolega, brat, priateľ) potrebuje.Povedala babičkaže ak budete hádať, kto vás potrebuje a okamžite sa spojíte s touto osobou, ucho prestane horieť.

Mimochodom!Ak sa obávate, že ste ohováraní, uštipnite si malý prst.Predpokladá sa, že ak v tomto okamihu o vás niekto zle hovorí, okamžite si uštipne jazyk (v doslovnom zmysle slova) a tok nečistôt, ktorý na vás tečie, sa zastaví.

Tlmočenie podľa dní v týždni

 • Pondelok .Čoskoro sa môžete vážne hádať s dôležitou osobou pre vás - blízkym príbuzným alebo šéfom v práci.A príčinou sporu bude váš vztek hnevu a neoblomný jazyk.Aby sme nerozhodovali následky takéhoto hádky, starajte sa o seba a nenechajte sa oklamať provokáciami.Je možné, že vo vašom prostredí došlo k likvidácii podnecovateľa, ktorý sa vás bude snažiť úmyselne hnevať - ​​samozrejme pre neho bude prínosom vaša hádka s vyššou osobou.
 • Utorok .Pred rozlúčkou s osobou, ktorú milujete.Neboj sa, toto nie je hádka alebo rozchod.Iba niekto by mal odísť na chvíľu - na služobnej ceste, hostia, na dovolenku ...
 • Streda .Ste predurčení na dôležité stretnutie, ktoré sa v živote veľa zmení.Ak už o nej viete (povedzte, boli ste pozvaní na pohovor alebo na dátum), buďte dobre pripravení.Plánujete niečo?Počkajte, kým sa neobjaví osoba, ktorá zmení váš život.
 • Štvrtok .Dostanú sa k vám dobré správy.Možno, že starý priateľ dá správy, alebo nakoniec zavolajú z „rovnakého“ rozhovoru.
 • Piatok .Budete pozvanína rande.Môže sa stať, že pre vás bude niekto neočakávaný alebo sa vám na prvý pohľad nemusí páčiť, ale dá mu šancu - a tam sa pozeráte, bližšie sa pozriete a uvedomíte si, že toto je práve knieža (princezná), na ktorý ste tak dlho čakali.
 • Sobota .Takéto znamenie sľubuje silné problémy alebo zlé správy.
 • nedeľa .K peniazom, ktoré dostanete tvrdou prácou.

Tlmočenie podľa denného času

Ráno .Tešíme sa na príjemnú zmenu vo vašom živote.Môže to byť čokoľvek: pozvanie na pitie kávy od príjemného mladého muža, propagácia, bonus ...

Happy .Čoskoro si budete robiť starosti v obavách a rozhodnete sa, za ktorú nedostanete žiadnu odmenu.

Večer .Pripravte sa na dôležité stretnutie.Pre jednu osobu to môže byť romantické stretnutie a pre vydatú osobu - vážny pracovný obed.

V noci .Očakávajte zlé správy.

Dôležité je aj pohlavie ušného majstra

Ak je pravé ucho osvetlenémladou dievčaťou , znamená to, že chlap o nej neustále premýšľa a chce sa stretnúť.,Alebo možno aj toto dievča sa konečne bude môcť stretnúť s osobou, s ktorou už dlho hľadá komunikáciu.A ak horí dievčenské ucho a celá pravá tvár, znamenie hovorí, že ju chce chlap pobozkať na túto tvár.

Horiace ucho (plus horúčka, svrbivé uši) užien- na zmenu počasia.Je zaujímavé, že do dátumu svojho narodenia môžete dokonca predpovedať, aké zmeny to bude: ak ste „zima“, na záhrade bude chladnejšia a ak „leto“ bude teplejšia.

Ak ucho horí umužov , existuje niekoľko výkladov.

 • Hovoria o tebe bez akéhokoľvek ocenenia.
 • Hovoria o vás pravdu.
 • Ďakujeme za pochvalu.
 • Niekto sa nemôže dostať do kontaktu /hovoru alebo sa s vami možno stretnúť.Táto skutočnosť je pre túto osobu veľmi znepokojujúca.
 • Počkajte na dobrú správu.

Iba popáleniny sluchu pravého ucha

Vinou môže dôjsť k veľkému hádke.A kvôli nej budete najviac trpieť vy.Môžete sa hádať aj so svojím blízkym alebo jedným z rodičov.

Je vo vašom záujme, aby ste sa obmedzili a vôbec nezačali hádku, ktorá by sa mohla rozvinúť do dlhej tichej vojny.

Alebo podľa odporúčaní značky: silno potiahnite horiaci lalok, potom trikrát vypláchnite cez ľavú časť ramena.Preto zrušíte predpoveď tejto povery.

Čo keď ucho horí tvárou?

S najväčšou pravdepodobnosťouvás nehovorí jeden alebo dvaja ľudia, ale celá spoločnosť vzájomných priateľov .

Môžete presne pochopiť, kto sa stal vodcom v tejto spoločnosti.Odíďte do dôchodku a začnite uvádzať mená všetkých svojich priateľov.Keď zaznie meno vinníka vašej ušnej horúčky, táto horúčka sa zintenzívni.

A abypochopili, či títo ľudia hovoria dobro alebo zlo , stoja pred zrkadlom.Prst alebo ešte lepšie zlatý prsteň na líci dotýkajúci sa ucha.Ak na tele zostane šarlátová šnúra, znamená to, že hovoria zlí;ak ste biely - ste ocenení.

Ak si uvedomíš, že si bol nadával, môžeš sa kúpať s morskou soľou - totoochránipred zlými slovami.A aby to tak neboloodteraz môžete pripnúť špendlík na svoje oblečenie alebo sa chrániť amuletom.

Umývanie svätou vodou a modlitba tiež pomôže chrániť pred začervenaním ucha a tváre.Predpokladá sa, že tieto činy chránia nielen pred klebmi, ale aj pred zlým okom, ktoré môže ukončiť diskusiu o vašej osobe.Moja babička hovorí: Ak v dome nie je žiadna svätá voda, umyte sa len studenou vodou, potom je lepšie ako si umyť tvár slzami.

A ak ucho tiež svrbí?

Toto je skvelé znamenie - čoskorozískate zisk .

Aj keď, samozrejme, veľa záleží na konkrétnom mieste mykania.Ak svrbí na vrchole, je to určite za peniaze.Ak zdola (lalok), potom do hádky.Budete mať však pravdu a ak sa nezačnete plakať a nestanete sa osobnými, budete môcť tento argument vyhrať.

Ak je svrbenie ľavého ucha, je to zlé znamenie.Je to lož, pokrytectvo, nepríjemná debata.A v tomto prípade to budete vy, kto v konflikte trpíte - povedzme, môžete byť obviňovaný a nebudete schopní dokázať svoj prípad.Pokúste sa teda vôbec nezúčastňovať na sporoch, inak to bude horšie.

Vyzváňanie na pravom uchu

K aktuálnym správam .Ak má ucho pravdu, správy budú radostné.A ak prsteň v ľavom ušnom kruhu je zlý - správa vás rozruší.Toto znamenie môže tiež znamenať, že sa vás snažia oklamať alebo sú neustále oklamaní v každodennej komunikácii.

Aj keď sa to samozrejme týka len zdravých uší.Ak zazvonia kvôli chorobe (hluk trvá dlhšie ako minútu a výrazne zasahuje alebo sa objavujepo silnom hluku prichádzajúcom zvonku) je interpretácia symbolu rovnaká - navštívte ENT.

Obidve uši svietia

To znamená, žesi vás niekto pamätá .Deje sa to veľmi vytrvalo - s najväčšou pravdepodobnosťou sa niektorí ľudia zhromaždili, aby o vás konkrétne hovorili.Ale pochopiť, či hovoria dobre alebo zle, je nepravdepodobné.Čoskoro sa však stretnete s mužom, ktorý sa v tejto konverzácii stal „vodcom“.Presvedčte sa sami, komu bude osud čeliť a ako bude nakonfigurovaný.

Existujú aj ďalšie znaky tohto javu:

 • pálenie uší upozorňuje na dôležité správy;
 • , ak sa začali náhle rozžiariť, ide o zmenu počasia.

Znaky na ľavom uchu

Známky hovoria: s najväčšou pravdepodobnosťou o vás hovoria príbuzní alebo známi záporne.A ak večer horí ľavé ucho, títo ľudia tiež ležia o vás.

Existuje tiež náznak, že sa vám tieto klebety čoskoro dostanú, takže sa budete hádať s príbuzným, ktorý ich prepustí.

Zhrnutie

 • Nech už vaše uši horia, znamená to, že hovoríte alebo jednoducho hovoríte.Ak je však horiaca ľavica určite zlým znamením (klebety sa robia o vás alebo možno dokonca klamú), potom ten správny môže znamenať aj nevinné rozhovory.Povedzte, že sa niekto vášmu oblečeniu páčil, alebo si spomeňte na svoju profesionalitu.
 • Je zlé, ak správne ucho začalo horieť v sobotu - to znamená, že ucho bude musieť počuť zlé správy.V ostatných dňoch týždňa je tlmočenie lepšie - ucho sľubuje stretnutie, dátum,dobré správy.
 • Je tiež dôležité, kedy presne začalo začervenanie.Ak je ráno, je to pre dobré správy a zmeny;popoludní - na zbytočné starosti;večer - stretnúť zaujímavú osobu (v romantickom alebo obchodnom pláne);v noci - na problémy.

A ako vedci a lekári vysvetľujú horiace ucho? Odpoveď je v tomto videu: