Čo to znamená, ak človek sníva od pondelka do utorka?

Interpretácia našich snov do značnej miery závisí od času v lunárnom kalendári a hodnoty určitých dní v týždni.Ak energia lunárnych dní závisí od fáz nočného svetla, potom energia dní v týždni priamo súvisí s vládcami planét.V utorok vládne bojová planéta Mars, ktorej aktivita vyvoláva konfliktné situácie.Čo to znamená, ak človek sníva od pondelka do utorka?

)Všeobecný význam sna

Starí mudrci tvrdia, že každý, kto je v našom osude, je odrazom našich vlastných nedostatkov a cností.Pozerať sa na človeka znamená vidieť svoj vlastný zrkadlový obraz.Pri pozorovaní cudzinca (nášho známeho) môžete prehĺbiť skúmanie svojich stránok charakteru, charakteristík a zvykov.

Ak ste v pondelok večer videli osobu vo sne, skúste si podrobne pamätať na svoje správanie, činy a charakterové vlastnosti.Podvedomie vám povie, čo musíte sami opraviť alebo zmeniť.

Druhá strana interpretácie - podvedomie vám ukáže, na čo by ste sa mali usilovať, aké výšky sa majú stať dokonalými.Ukázali ste ideálny obraz, ktorý možno dosiahnuť duchovným alebo fyzickým rozvojom.

Vo sne vidieť obraz osoby

Teraz podrobne analyzujeme, čomôže označovať daný sen.

 • Ak vám niektopovedal niečo vo sne, skúste si spomenúť na jeho slová: vesmír pre vás pripravil správu.
 • Neustále vidieť jednu a tú istú osobuznamená posadnutosť niektorými myšlienkami alebo udalosťami: analyzovať svoju situáciu a zbaviť sa svojej obsedantnej túžby.
 • Ak často vidíte osobu, ktorú poznátev rôznych dňoch v týždni, potom s ním máte silné astrálne spojenie: buď posilnite svoj vzťah alebo ho prerušte.
 • Snívať o predmete vašej vášneod pondelka do utorka znamená jeho podvedomie túžba byť blízko vás (to sa netýka milovaného muža /ženy, s ktorou chodíte).
 • Vidieť škaredú osobu alebo monštrumje odrazom vašich obáv: tento obraz im dáva podvedomie.
 • Ak chcete vidieť dekapitovaného človeka , táto noc je varovaním, aby ste „zapli mozog“, a nie aby ste chodili životom úprimne.
 • Vidieť muža bez nôhje neochota niekomu pomôcť.Skontrolujte svoju pozíciu.
 • Stretnutie obľúbenej osobyvo sne môže naznačovať túžbu stať sa slávnou, ale to sa netýka vízie vášho obľúbeného modla: tento idol je pokračovaním vašich denných snov.

Váš emocionálny stav

Pri interpretácii majú veľký význam emocionálny zážitok vo sne.

Ak ste sa cítili utláčaní, smutní alebo sklamaní , znamená to, že vás čoskoro čaká konfliktsituácia s kýmkoľvek.V blízkej dobe (10-14 dní) nevykonávajte žiadne kroky.

Ak ste vo sne zažili radostné pocity , znamená to, že pred vami sa otvárajú priaznivé vyhliadky.Nečakajte však na dar z neba: Mars je dobyvateľská planéta.Aby sa šťastie stalo skutočnosťou, musíte sa snažiť vyvinúť úsilie.

Ak ste sa stali vodcom nad niekým vo sne , znamená to, že budete čoskoro schopní prekonať zložité prekážky a zvíťaziť nad okolnosťami.

 • Poraziť človeka vo sne- úspešné vyriešenie životných problémov.
 • Bozk milovaného človeka vo sne- do dočasného odlúčenia.
 • Vidieť svadbu niekoho inéhopre dievča je oženiť sa za pár rokov.
 • Sen o prácipredpovedá bezprostredný nárast kariéry, musíte však vynaložiť veľa úsilia.
 • Vidieť seba na pláži alebo v letovisku- k pokojnému a prosperujúcemu životu.

Denník snov

Sen je rozhovor s podvedomím.Prostredníctvom obrazov v snoch nám podvedomie poskytuje dôležité informácie, ktorých vnímanie nie je možné v zhonu každodenných starostí.Venujte pozornosť svojim snom, majte denník snov - napíšte, čo vidíte, do detailov.

Pomocou denníka snov môžete upraviť udalosti svojho života a vyhnúť sa mnohým problémom.Pamätajte, že sen nie je len víziou pozemkov a obrázkov, ale kľúčom k budúcnosti.

Napĺňajú sa sny od pondelka do utorka?Prax ukazuje, že to, čo je vidieť vo snerealizované po 7 dňoch alebo po 7 rokoch.Preto je veľmi dôležité viesť denník snov.Ak sami nezmeníte svoj život, osud urobí svoje vlastné úpravy.Odvážne vziať býka za rohy!