Čo to znamená bozkávať vo sne pre mužov a pre ženy

Bozkávanie vo sne je známkou nežného romantického pocitu alebo neochvejnej zvedavosti.Vy sami ste tvorcom svojho sna a ak s najmiernejšou sympatiou nejde len o romantické bozky, je to indikátor extrémnej plachosti.

Možno sen ukazuje, že objekt sympatie vo vás nie je schopný vzbudiť zmyselnosť, váš vzťah je príliš chúlostivý a chúlostivý, aby ich vyrušil telesnými vášňami.Všetko sa môže stať vo sne, bozky sú možné u úplne neočakávaných ľudí av podivných situáciách.Zoberme si, čo sníva o bozkávaní vo sne na knihách snov.

Kľúčové hodnoty

Bozk vo sne znamená možnosť náhleho zblíženia a nepovažuje sa za predpoveď, ale za hypotetickú možnosť.Zároveň si môžete skontrolovať svoju vlastnú reakciu na to, ako sa vám to páči.

 • Bozkávanie veci alebo predmetu znamená, že snívate o tomto objekte a chceli by ste ho kúpiť, ale z nejakého dôvodu to nie je.Pokúste sa dosiahnuť, čo chcete, lepšie zákonnými prostriedkami.Získate nielen potešenie, ale aj veľký amulet.Aj keď je to dinosaurus z Lega.
 • Bozkávanie s manželom alebo s pravidelným priateľom málokedy sníva.Prečo, ak máte možnosť v reálnom živote sa pobozkať s blízkym, ako sa vám páči.Ak snívate o bozku so svojím manželom, znamená to, že vám chýba, nemáte dostatok tepla a náklonnosti.Problémy so vzťahom sú možné.
 • Vo sne, ako ostatní bozkávajú - závisť, možnosť dobrodružstva.Dajte si pozor na nevinnú zábavuktoré začnete s nudou, sa zmení na silnú lavínu, ktorá vás úplne pohltí a začne kontrolovať vaše konanie.
 • Bozkáva vás osoba, ktorej motívy úplne nerozumiete.Možno sa snaží dostať k vám bližšie zo sebeckých motívov alebo sleduje kariérne ciele.Vo sne si žartujete a necháte sa pobozkať, baviť sa.Takýto sen by sa mal považovať za varovanie a varovanie pred nebezpečenstvom.
 • Bozk s cudzincom, cudzím človekom, až na prekvapivé prekvapenie.
 • Vzrušujúce bozky so vzdialeným známym, kolega, strážca znamenajú, že ste zúfalo znudení a pripravení prísť s dobrodružstvom na vlastnú hlavu.Pokúste sa zabrániť poruche a zorganizujte si vlastné dobrodružstvá - choďte na dovolenku, na lezeckú stenu, na túru, do trampolínového parku.Kino alebo divadlo v tomto prípade nie je dobré - musíte vyhodiť emócie a nie získať nové.
 • Vášnivý bozk s priateľkou - možno ste v duchu veľmi blízki.Nie je to dôvod na to, aby sa priateľstvá okamžite zmenili na sexuálne, alebo naopak, aby utiekli pred komunikáciu.Hormonálne pozadie ženy je nestabilné a kolíše v závislosti od mnohých faktorov.Pri homosexuálnych tendenciách by sa nemal robiť mierny posun.Bozk s priateľom alebo priateľkou na líci - profitovať.
 • Bozkávanie s bývalým manželom alebo priateľom vo sne znamená, že v tejto chvíli ste nenašli hodnotného náhradníka a niekedy staré starosti môžu narušiť.Niečo zostalo nevyhovujúce, neúplné.Nemusíteukončiť to, vyjadriť svoje myšlienky alebo, naopak, vrhnúť sa do náručia.Ak je rozhodnutie prijaté a je solídne, stlačte slzy a pokračujte ďalej.Každý má duch minulosti, ale nie každý sa musí vrátiť.
 • Zblíženie vo sne s osobou, ktorú máte radi, sľubuje úžasnú romantiku v skutočnosti.Nie nevyhnutne u tej istej osoby.
 • Ak vo sne jemne pobozkáte zrkadlo a flirtujete so svojou vlastnou reflexiou - ukazuje to vysokú mieru narcizmu.Možno sa vám naozaj páčia a už nikoho nepotrebujete.Ak vám to vyhovuje, tak prečo nie?ale v skutočnosti nie je také správanie príliš pohodlné, pretože ľudia okolo vás vyžadujú reciprocitu a nie sú pripravení dať vám rovnakú lásku, ako by ste chceli, bez vzájomnej vzájomnej reakcie.

Výklad orgánov

 • Výklad snu spoločnosti Veles tvrdí, že bozk s mŕtvou osobou sľubuje radosť a dedičstvo, zisk.Bozk so zástupcom vášho pohlavia znamená, že sa stretnete s intrígami.Dajte si pozor na nových „náhodných“ známych.
 • Freudova kniha snov sľubuje príjemné a fascinujúce zoznámenie žien, ale zároveň by sa mali brať ohľad lovci peňazí.Pre mužov sen slúži ako pripomienka, že mu chýba a potrebujú jeho podporu.
 • Kniha Wanderer Dream Book vyzýva na strach zo zrady, nevernosti.Môže sa vyskytnúť závratná a nešťastná aféra s miestnou celebritou, ktorá alebo ona úplne otočí hlavu.
 • Dream Book of Loffbozky vo sne považuje za túžbu vzbudiť pocity.Ak sledujete jemné objatia a bozky iných ľudí - venujete príliš veľkú pozornosť cudzincom na úkor svojho života.Takýto sen by sa mal považovať za signál, ktorý vedie o vašom vlastnom podnikaní, vašom vlastnom živote.Zdá sa vám, že vo vašom živote nie je nič zaujímavé práve z dôvodu úzkej pozornosti ostatných.Priveďte k vám pozornosť, pretože na vás čaká vzrušujúce a romantické dobrodružstvo.
 • Apoštolská kniha snov sľubuje dobré vyhliadky do budúcnosti.
 • Millerova kniha snov sa zameriava na bozky v tme a vyčítava snívateľom budúceho zhýrenia a nemorálneho správania.Miller tvrdí, že ak snívate o bozku s osobou, ktorej tváre nevidíte, potom ste zdrojom biedy.V minulom storočí to bolo zlé, v našej dobe to bol skôr kompliment.Zvážte, že vás Miller volá sexy.
 • Interviewer Dream Wangi hovorí, že bozkávanie vo sne k zmiereniu, vyriešenie sporu, uzatváranie dobrých obchodov, spolupráca.

Záver

Bozkávanie vo sne, videnie toho, ako bozkávajú ostatní ľudia, je znakom zmyselnosti, ktorá v skutočnosti chýba.Ak je v živote dostatok bozkov, sen ukazuje, že by ste chceli viac, vyskúšajte niečo nové.Možno, že úprimný pocit vo vzťahu nestačí.V každom prípade bozkávanie vo sne znamená peniaze, zábavu, zaujímavé a zvláštne dobrodružstvá, malé, ale príjemné udalosti.