Čo to znamená chytiť veľké ryby vo sne?

Prorocké sny, interpretácia videných obrázkov alebo obrázkov, očakávanie akýchkoľvek udalostí, stretnutia - každá osoba je nadšená z snov.Pripomenutie udalostí, vzrušenie po skúsených stretnutiach, ozveny sci-fi filmu - náš emocionálny stav sa odráža v snoch.V tomto článku pochopíme, čo to znamená chytiť veľké ryby vo sne.Čo sľubuje taký obraz?Čo môžete očakávať v budúcnosti?

Všeobecný výklad lovu snov

Od staroveku bola samotná ryba symbolom úspešného života.Ale môžete vidieť v snoch obyvateľov vodného kráľovstva za úplne iných okolností.

Môže to byť ryba:

 • striekajúca alebo mŕtva;
 • sieťoviny;
 • plávajúce preč;
 • v čistom rybníku alebo bahnitej vode;
 • na stole ako misa;
 • štrajkujúci rozmer (veľryby);
 • rečník (a čo sa stane).

Každý konkrétny prípad sa vykladá vlastným spôsobom.A samotná ryba a okolnosti, za ktorých snívala, sú nesmierne dôležité.Pre správne pochopenie musíte nahliadnuť do znakov a rozlíšiť pocity vo sne.

Najstarším pochopením takéhoto sna je šťastná láska, šťastný rodinný život v pokoji, ale so svojím vlastnýmupresnenie.

Význam pre mladé nezosobášené dievčatá

 1. Dlho očakávané stretnutie s milovanou osobou.
 2. Ak dievča drží v rukách rybu, skorá svadba.
 3. Ryba má svetlú alebo červenú farbu - zúžená bude bohatá.

Pre mladú ženu

 1. tehotenstvom.Ryby ako kapor, sumec alebo pleskáč - očakávajte chlapca, šťuky - dievča.
 2. Ryby vystriekli z rúk - klam, lži, prázdne sľuby.
 3. Existuje živá (!) Ryba - ktorá trpí nevyžiadanou láskou alebo dokonca nevernosťou vyvolenej.
 4. Kŕmte mačke živú rybu - sami začnete konflikt so svojím milovaným, a to až do tej miery, že iniciujete svojho spriazneného partnera, aby zradil alebo jednoducho prerušil vzťah.
 5. ​​

Všeobecný význam pre všetkých

 1. Vidieť a byť neschopný chytiť je v ťažkostiach, vo veľkých ťažkostiach doma alebo v službe alebo v chorobe.
 2. Ryba vznášajúca sa od vás je silná, zle liečiteľná choroba.
 3. Ryby v studni - rýchla zmena povinností nie je na želanie.
 4. Plávať medzi samotnými rybami - aby sa dostali do konfliktu, hádali sa s milovanými.
 5. Ryba plávajúca vo vašom okolí v žiarivej farbe alebo v pestrej farbe - nádherné radostné a veselé dni budú nahradené rozpormi a problémami.Červené ryby v akváriu symbolizujú stály príjem.
 6. Ak nejaká ryba prišla do vašich rúk zvláštnym spôsobom (z neba, zo zeme atď.), Počkajte, kým sa čoskoro stane katastrofa, kataklyzma, rôzne nešťastia.
 7. Ryba sa trasie v náručí - rýchla sláva, uznanie zásluh.
 8. Na čistenie váh - prepočítanie peňazí.

Osoba, ktorá vypustí ulovenú rybu vo sne v nádeji, že chytí viac, ale nikdy ju nezachytila, sa zobudí na frustráciu a stratu na dlhú dobu. Ak len snívate o obrovských rybách, je to záruka výnosných veľkých projektov. Varenie rybieho jedla znamená, že sa čoskoro pripravíme na správy.Ak vyprážate alebo fajčíte ryby, na vás čakajú skúsenosti a kvôli zlým správam.

Hľadáme vysvetlenie v knihách snov

Je zaujímavé, že rôzne populárne knihy snov interpretujú svoje verzie, čo je snom veľkej ryby.Podľa Millerovho komentátora je veľká ryba veľkorysý dar osudu.Spánok má pozitívny a negatívny aspekt.Takže, ak sú ryby ulovené v čistej vode, čoskoro budete očakávať prosperitu, a nie nevyhnutne peňažnú.Túto príležitosť je potrebné využiť.Pre mladých ľudí, rybárske prístavy, stretnutie s blízkym.

Negatívny význam je taký, že ak sú ryby uhynuté alebo zhnité, nastane čas straty a testovania.Ťažké obdobie života čaká, keď vo sne chytíte ryby holými rukami.

V knihe snov Tsvetkovu uhynula ryba choroba. Ak je však chytená vo sne, nádeje sa splnia.Ryba je jednoducho veľká a živá - šťastie a peniaze.Podľa Freuda, sen, v ktorom nemôžete chytiť zdravú rybu, hovorí o strachu zo zlyhania v intimite.Ak človek sníva vo sne, pravdepodobne je v sexuálnej sfére sebecký.

Dreamwort z Wangi

Videné ryby sa považujú za ryby vyskytujúce sa vobklopený nepriateľmi. Ak ste ho chytili za sen - dobré znamenie, čo znamená, že tí, ktorí si pripravili pascu, tam pôjdu sami.Nemusíte sa však uvoľňovať, musíte byť „plne vyzbrojení“, aby ste zabránili nepríjemným situáciám.

Kniha snov upozorňuje na ťažké časy, ak snívate o rybách bez šupín.Vy sami alebo vaši blízki ste vážne chorí, alebo bude ťažké vyriešiť problémy.Ak dieťa alebo zrelý človek sníva o obrovskej rybe, čaká na ich obrovský úspech a budú schopní rýchlo dosiahnuť to, o čom snívali.

Harbingerova ryba

Vo väčšine prípadov, ak veľká ryba uhynie, je to varovanie, že plány a ašpirácie budú zbytočné,nenaplnia sa.Z tohto dôvodu, po takomto sne, má zmysel prehodnotiť plán, možno budete musieť opustiť plán a zamerať sa na skutočne dôležité a zaujímavé.

Keď rybník, v ktorom plávajú ryby s tmavou kožou, znamená to, že ste pod neustálym dohľadom, niekto vyhodnotí, ako sa správate, aké sú vaše činy a konanie na konkrétny účel.A v prípade plávania rýb v špinavom akváriu vás sledujú, ako ublížiť.

Je veľmi dôležité správne porozumieť a vyhodnotiť svoje pocity a stav.Ak sen a ryba samotná spôsobili strach, bdelosť a paniku, strach, priaznivý sen neprináša.Ak ste sa prebudili po pokojnom sne, potom v skutočnom živote nájdete radostné úspešné udalosti a materiálnu prosperitu.