Čo to znamená, keď človek sníva od stredy do štvrtka?

Ak človek sníva od stredy do štvrtka, čo to znamená?Interpretácia snov nie je ľahká.Štúdium tejto problematiky sa venovalo známym psychoterapeutom a ľudoví tlmočníci sa snažili odhaliť tajomstvá spánku.V knihách snov sa niektoré sny interpretujú odlišne.Snažili sme sa zhromaždiť najrôznejšie interpretácie o tom, prečo chlap v stredu sníva a čo to znamená.

Populárna interpretácia

Význam spánku závisí od okolností, za ktorých sa zápletka vyvinula počas vášho pobytu v kráľovstve Morpheus.V knihách snov sa uvádza:

 • , ak vám chlap dá kvetinu vo sne,počkajte, kým ho vyzve na návštevu;
 • sa usmieva : uistite sa o svojich pocitoch pre neho;
 • plače : chce hovoriť od srdca k srdcu, stará sa o niečo vo vzťahu;
 • sa raduje : lojálny voči vám a nevšimne si iných dievčat;
 • vás pozýva na prechádzku : prorocký sen, počkajte na rande;
 • nahý : Chce sa od teba trochu vzdialiť, byť sám so sebou.

Okolie udalostí, ktoré sa vyskytnú vo sne, tiež záleží:

 • vo sne je s iným dievčaťom : nestojí za to čakať na zradu, taký sen hovorí o silnompocity a strach zo straty vás;
 • sa milováte : oplatí sa čakať na nepríjemný rozhovor;
 • dáva darček : čakať na oboznámenie sa s rodičmi;
 • hádka : počkajtedarček alebo príjemné prekvapenie.

Existuje veľa populárnych interpretácií takéhoto sna: či je uveriť, že je na vás.

Zapneme logiku

Nie je zbytočné, aby Jung venoval interpretáciu snov celé diela.Všetky udalosti, ktoré sa odohrávajú vo virtuálnom svete snov, sú odrazom reality, vašich myšlienok, podozrení, túžob.Ako je možné interpretovať sen zahŕňajúci chlapa na základe logiky a kánonov psychoterapie?Share.

 1. Ak sa milujete chlapa vo sne(nie nevyhnutne s niekým, koho máte v živote radi, môže to byť cudzinec),to znamená, že máte nedostatok sexuálnych vzťahov.O takýchto milostných snoch sa často snívajú mníšky, ktoré cirkev interpretuje ako pokušenie, skúšku čistoty myšlienok a sily.Dôvod je v skutočnosti jednoduchý - dlhá abstinencia v intímnom živote.
 2. ​​
 3. Ak ťa chlap opustí vo sne , odíde niekde, vyhodí ho, znamená to, že strach zo straty ho pevne usadil vo vašej mysli.Možno na to existujú skutočné dôvody a čoskoro sa budete podieľať, ale nie nevyhnutne, pretože obavy žien sú často veľmi priťahované.
 4. Bozky a objatia s chlapom vo sne naznačujú, že sa usadil vo vašich myšlienkach, ste do neho zamilovaní.Takýto sen je stelesnením skutočných túžob vo virtuálnej realite.
 5. Ak sa vo sne stretnete s rodičmi ostatných , priatelia, naznačuje to vážnosť zámerov vo vašom vzťahu.Mladý muž vo vás vidí budúcu manželku a vy sami ste nevedome začali vytvárať manželské plány.
 6. Ak sa vás snažia odlúčiť vo sne : objaví sa súper, súdia priatelia, nenahraditeľní rodičia, to tiež hovorí o skutočných obavách a vašej neistote vo vašej budúcnosti.Rozmýšľate o tom, či váš postoj prejde silovými testami, ktoré ešte len prídu.
 7. Ak prvý z nich sníva , váš vzťah je pravdepodobne neúplný gestalt.Niečo sa prepustí až do konca: buď mu nemôžete odpustiť, alebo sa obviňujete zo zrútenia svojej lásky.

Analyzujte svoje sny a pochopíte, čo znamenajú.

Energetické väzby

Existujú ľudia - energetickí upíri.Ezoterici sa domnievajú, že aj keď ste prestali s takýmito ľuďmi komunikovať, nie ste imúnni voči skutočnosti, že od vás budú aj naďalej čerpať energiu.To sa môže prejaviť v snoch.

Povedzme, že ste prestali hovoriť s mužom už dávno: s priateľom, bývalým milencom, kolegom alebo dokonca s rodinným príslušníkom.Ale ak bod vo vzťahu nebol stanovený, energetické spojenie môže medzi vami zostať.Ona je dôvod, prečo snívate o človeku.Je dôležité prerušiť takéto spojenie v čase: je to pre vás škodlivé.

Napĺňajú sa sny od stredy do štvrtka?

V ľudových výkladoch sa hovorí, že prorocké sny prichádzajú k osobe v noci od štvrtka do piatka.Od stredy do štvrtka sú sny zvyčajne prázdne a nenapĺňajú sa. Výnimkou sú sny, ktoré ráno mali sen .

V skutočnosti má človek každú noc 4-5 snov, presne toľkokrát, ako sa zmenili pomalé a rýchle fázy spánku.Ale tieto sny si pamätáme počasktorí nás prebudili (alebo sa prebudili) v rýchlej fáze.Preto často pretrváva pocit, že sen nebol skontrolovaný, nedokončilo sa.Ukazuje sa, že sen, ktorý sa pamätal od stredy do štvrtka, je najextrémnejší ráno.