Čo to znamená kresliť vo sne - vlastnosti interpretácie podľa snov

Kresba je dôležitá zručnosť na prejav osobného rozvoja.Je to príležitosť vizuálne a mimoriadne jasne vysvetliť akejkoľvek osobe, čo chcete a ako to vidíte.V dobrej kresbe je všetko jasné.

Nakreslite v skutočnom živote - pokúste sa svet pochopiť.Piktogramy a pohodlné ručne kreslené ikony sú preto zrozumiteľné bez slov.Nakreslite sen - pokúste sa vysvetliť tento svet sebe alebo sa pokúste porozumieť sebe.Zoberme si, aké sny kreslíte z kníh snov a ako pochopiť sen, v ktorom kreslíte.

Hlavné významy

  • Hlavným významom sna je túžba porozumieť, vyjadriť svoje myšlienky, upozorniť na ne.Pravdepodobne je to v skutočnosti dosť zlé a potrebujete viac.Je možné, že teraz upriamujete pozornosť nielen na ostatných ľudí, ale potrebujete viac.Nájdite, čo vás zaujíma, a prilákajte ľudí, aby ste zaistili primerané publikum.
  • Venujte pozornosť tomu, čo presne kreslíte.Psychológovia majú spoločný test „domov, človek, strom“, pomocou ktorého je ľahké určiť, čo má človek vo svojej duši, jeho názory, pripútanosti, svoj postoj k životu, domov, rodine.Prekvapivo mozog z času na čas vykoná určitý druh autotestu podľa podobnej schémy, ktorá vám ukáže výsledky.Strom je váš postoj k životu.Svieža koruna - sebarealizácia.Prítomnosť silných koreňov - podpora rodiny.Podobne chorý strom, mŕtvy - vykazuje nespokojnosť so životom, bolesť.Domov - vaše úspechy, na čo ste hrdí.Muž -váš postoj k sebe.Zle nakreslený, útržkovitý obraz ukazuje nerozvinutú osobnosť, nedostatok pozornosti voči sebe samému.
  • Ak kreslíte more, palmy, prírodu - hľadáte pokoj, pokoj a rovnováhu.Výkresy vo sne do istej miery nahradia vašu dlho očakávanú dovolenku a relaxáciu.To je úžasné, ale určite sa pokúste ísť na krásne miesta, dobre sa oddýchnuť a načerpať nové materiály pre inšpiráciu.
  • Kreslenie s niekým iným vo sne, zatiaľ čo vaše vízie má lepší obraz a zaujímavejšie kreslenie - závisť sa stáva vážnym problémom vo vašom živote.S najväčšou pravdepodobnosťou sa považujete za osobu, ktorá vám úplne závidí.V skutočnosti tomu tak nie je.Neustále porovnávate svoje úspechy a úspechy iných ľudí vo svoj vlastný prospech.Výsledkom je, že sa viac zaujímate o úspechy iných ľudí ako o tie vaše.Vo svojom živote ste z nedbanlivosti a nezodpovední, nezávisle ju premieňate na niečo málo významného a nezaujímavého.
  • V každom prípade má zmysel kupovať dobré jednoduché ceruzky a snažiť sa začať kresliť v skutočnosti.Kurzy kreslenia nie sú zbytočné - doprajte si potešenie a radosť z kreativity.Urobte si čas, odtrhnite ho od rodiny a práce - svoj osobný čas, len pre svoj koníček a pre nič viac.Hodiny v skupine budú užitočnejšie, pretože okrem kreativity potrebujete aj živú komunikáciu nie o témach práce alebo rodiny.

Tlmočenie orgánov

  • Dreamwalker Tsvetkovanaznačuje, že vaše hobby sa náhle začnú vytvárať dobrý príjem.Je možné, že budete schopní nájsť seba a svoje povolanie tým najneuveriteľnejším spôsobom.Nie nevyhnutne to bude spojené s kresbou.
  • Kniha Wanderer Dream Book sľubuje zaujímavé novšie plány života, ktoré majú dobrú šancu na realizáciu.
  • Kniha snov pre ženy hovorí, že sen naznačuje obrovskú a nevyčerpanú kreativitu, ktorú je potrebné rozvíjať.
  • Freudova kniha snov považuje sen, v ktorom vás umelec vtiahne za silnú túžbu po láske.Je veľmi pravdepodobné, že čoskoro niekto spadne pod vaše kúzlo.Urobte si čas, aby ste sa úplne nechali precítiť s pocitmi, skúste zhodnotiť svoje budúce dobrodružstvo pomocou svojej mysle.
  • Ak chcete maľovať vo sne z pohľadu Freuda, musíte zostať v ilúziách.Máte sklon ozdobovať život a skryť nevzhľadné záležitosti aj pred sebou.Ak to budete aj naďalej robiť - váš život zostane bezradný a nudný, budete sa musieť len potešiť snami.Prečo sa nesnažiť niečo urobiť v skutočnosti?

Záver

Ak chcete maľovať vo sne, vidieť, ako ste maľovali, je znakom kreatívnej a živej povahy, hlboko skrytej a takmer bez prejavu.Nemáte dostatok plnohodnotnej zaujímavej komunikácie, v ktorej by ste sa mohli skutočne naučiť niečo nové a dokázať seba, chýba vám odhodlanie pokúsiť sa realizovať svoje sny.

Je to čudné, pretože viete, ako pracovať, a nebojte sa neúspechu.Možno nie dosťpodpora a schvaľovanie ľudí v okolí.Túto podporu však získate len predložením prvých výsledkov.Prijmite opatrenia alebo sa utrite v sladkých snoch.