Čo to znamená kúpiť rybu vo sne?

Obraz ryby má pozitívny symbolizmus a je spojený s hojnosťou, zmyselnosťou a šťastím.Čo to znamená kúpiť rybu vo sne?Chytiť alebo kúpiť ryby - na zisk alebo správu o peniazoch.Funkcie interpretácie spánku, zvážte knihy snov.

Snívajúce ryby

Ak si vo snevyberiete ryby na trhu alebo v obchode , v skutočnosti si môžete urobiť správne rozhodnutie a kúpiť tovar za výhodnú cenu. Nákup kvalitných veľkých rýb- s veľkým hotovostným príjmom a ziskom a chorej osobe - k úspešnému uzdraveniu.

Sen však môže mať negatívny výklad: aksa ukázalo, že ryby boli zhnité a nevhodné, predstavuje to chorobu a potrat žien.Sen s zhnitými rybami môže niekedy varovať pred nebezpečím otravy produktmi zlej kvality.Ak sa chystáte na večierok alebo oslavu, dávajte si pozor na neznáme jedlá - je lepšie ich neskúšať.

Obraz zastaraných rýb sa môže objaviť vo sne, ak sa na ceste k dosiahnutiu cieľa objavia prekážky.Neboj sa ťažkostí, vytrvalo sa posúvajte smerom k cieľu a svoj cieľ dosiahnete.

Aký je význam sna, v ktorom si snílek kupujeryby bez hlavy ?Obrázok jatočného tela bez hlavy symbolizuje zradu od priateľa alebospoločník.Človek je plný závisti a tvrdí, že je vaším miestom alebo chce využiť plody svojej práce.Starostlivo analyzujte všetky svoje vzťahy so zamestnancami a nájdite túto osobu.

Ak trh ponúkaryby za vysokú cenu , čoskoro bude sklamaním milovaná.Nie sú vylúčené hádky a možné prerušenie vzťahov.Ak začnete vyjednávať a snažíte sa znížiť ceny, potom v živote ľahko dosiahnete svoje ciele pomocou dômyselnosti.

Ryby v ženských snoch

V prípade vydatých žienje obraz rýb častejšie spájaný.s nástupom tehotenstva.Pre ženy je tento sen dobrým darom od muža, silným vzťahom a šťastím.Ak človek vo sne sníva, predpovedá to skoré tehotenstvo.

Akmladé dievča nakupuje ryby , spánok prináša radosť a príjemné prekvapenie.Ak bolaryba živá , čaká sa osudové stretnutie so zúženým.Ak si vydatá žena kúpi živé ryby, sen predstiera romantiku na boku.

Nákup neživých rýb- prevezmite iniciatívu vo svojich vlastných rukách.Kavaler ešte nedozrel na seriózny vzťah, preto je potrebné posunúť rozvoj vzťahov správnym smerom. Mrazené rybysú symbolom partnera, ktorý úmyselne spomaľuje rozvoj vzťahov z dôvodu neochoty prevziať akúkoľvek zodpovednosť.

Ak v súčasnosti dievča nemá romantický vzťah s opačným pohlavím, obraz mrazených rýb hovorí o nejvlastnosti charakteru - rojko je pre mladých ľudí veľmi chladné a neprístupné.

Za dobré znamenie sa považujekúpa zlatej rybky- to prináša veľké šťastie pre snílka a realizáciu sna.Pre mladé dievča to môže byť zasnúbenie, pre zrelú dámu - stelesnenie sna o vlastnom podnikaní.Každý dostane svoj vlastný.

Prečo sa tehotná žena sníva a stojí za to sa obávať?Tento sen predstavuje úspešné narodenie a silné zdravé dieťa.Podľa názvu ryby môžete určiť pohlavie dieťaťa: kapor, merlúza - chlapcovi;makrely alebo šproty - dievčaťu.

Ryby v mužských snoch

Obraz drahých rýb (losos, ružový losos) u mužov vedie k uzavretiu výnosnej transakcie a veľkým hotovostným príjmom.Čím väčšie jatočné telo, tým viac peňazí príde.

Ak chcete kúpiťživé ryby z akvária- dostanete dobré správy, ktoré prinesú radosť.Priveďte do domu jatočné telo - na stretnutie s príjemnou ženou.Nezabúdajte však, že pritiahnutie ženy bohatstvom neznamená získať srdce.

Ak nastane sen, v ktorommilovaná žena nakupuje ryby , čoskoro otehotnie.

Ryby v obchode

 • Ak ste si kúpili údené ryby, čoskoro budete mať zisk.
 • Kúpa sleďa obyčajného príjemným prekvapením.
 • Akvizícia solených rýb vyvoláva hlučnú zábavu s priateľmi.
 • Sušený baran predpovedá neočakávanú dovolenku.
 • Pripravené na jedenie rýb - vypočujte si zaujímavé správy.
 • Nakúpte si rybu skaviár - získajte cenné informácie.

Iné interpretácie

 • Nákup konzervovaných rýb - túžba a smútok.
 • Nákup rýb v obchode /bazári a jeho preprava domov je vítaným stretnutím.
 • Nedostatok peňazí na nákup rýb - prekážky brániace cieľu.
 • Keď sa pozriete na rybí trh - k veľkému šťastiu, ak je to nechutné, nie je možné cieľ dosiahnuť kvôli vašim komplexom.
 • Obrázok mrazených rýb - chýba vám pocit tepla.
 • Kúpte si ryby a opečte ich v rúre - ste príliš horlivá osoba, zahnite oheň v duši.
 • Nákup zatuchlých rýb je v živote problémom.
 • Nákup rýb od vášho priateľa - vaše osudy sú vzájomne prepojené.

O čom budú knihy snov hovoriť

Výklad snov o Loffovi uvádza nejednoznačný výklad: nákupryby snívajú o víťazstve alebo o zlom čine.Presná interpretácia bude závisieť od pocitov snívateľa.Pre mužov tento sen varuje pred nebezpečenstvom podvodu.

Výklad snov Meneghetti verí, že ryby snívajú o zdraví.Zastarané mŕtve telo však varuje pred stratami v podnikaní alebo obchode.

Dream Interpreter Longo poskytuje ženám rýchlu zmenu.Pokiaľ ide o mužov, obraz rýb vo sne sľubuje bohatstvo, ak je mŕtve telo zhnité - zrúcanina.

Kniha snov Nostradamusa verí, že ryby snívajú o problémoch: môžu vás urážať, manipulovať a poškodzovať vás.