Čo to znamená nájsť alebo chytiť vtáčie perie

Nájdenie vtáčieho peria je šťastné znamenie, čo znamená chytiť okamih, byť na správnom mieste v správny čas a získať neuveriteľné príležitosti.Do akej miery ich môžete použiť, je iná otázka.Najlepšie je chytiť perie za chodu.Toto znamenie, známe vo všetkých krajinách, bolo účinne zbité vo filme Forest Gump.

Šetrič obrazovky filmu začína vtáčím perím letiacim nad mestom, ktoré symbolizuje život hrdiny - vojnového hrdinu, miliardára, pravého priateľa, blbosti s bolesťami nôh, šťastného otca.Hrdina potom hovorí, že život je krabica čokolády, v ktorej nie je známe, ktorá náplň padne.Ale samotný význam je taký, že šťastie je perím vo vetre, ktoré letí bez toho, aby vedelo, kam pôjde. Znak znamená dar osudu.Nenechajte sa príliš leniví na vyzdvihnutie.

ktorého perie ste našli

  • Čierne perie vytvára vynikajúce amulety a talizmany, ktoré zvyšujú intuíciu.Vytvorením takéhoto amuletu povedzte vesmíru, že ste si vedomí temnej stránky vašej prírody a ste schopní ju celkom ovládať.Nie ste pripravení na paniku, keď ste spomenuli korupciu, zlé oko a zlé čarodejnice.Tí, ktorí sa odvážia ohroziť temnými silami, by mali premýšľať o tom, či riskovať.Silný amulet nepárneho počtu čierneho peria je absolútne nepreniknuteľný.
  • Biela -priťahuje dobro a požehnanie.Eliminuje možnosť nosenia samostatného čierneho amuletu.Je lepšie urobiť jednu všeobecnú, striedajúcu sa farbu a prekladanie s farebnou nití - modrou alebo červenou.Takýto talizman bude o niečo slabší ako každý jednotlivo - čiernobiely, ale univerzálny.
  • Motley je najlepší amulet.Najlepšie lapače snov sa získavajú z farebného peria.Pre deti je tiež lepší farebný maskot.

Raven, Crow

Inteligentný kúzelný vták.Ak máte dobrý vzťah s havranmi, pravidelne ich kŕmite a neurazíte - z pera dostanete skvelého talismana, ktorý odvádza zlé sny a pomôže vám spomenúť si na sny, na ktorých záleží.Dajte to pod vankúš alebo urobte slovo chytač.

Holub

Známka mieru a pokoja.Známky toho, že sa na vás šťastie usmeje, deň bude priaznivý, budete môcť bezpečne riešiť spory a konflikty.Táto značka tiež odporúča, aby sa nedostala do fľaše a nevykazovala zbytočnú agresiu.

Čajka

Cestovanie, zaujímavý výlet, objavy.To, čo ste dostali, je začať hneď teraz.Známka, ktorá má ponáhľať s naplnením vašich túžob.Ak chcete uskutočniť nákup, pre ktorý ste sa už dlho nerozhodli - teraz je ten pravý okamih.

Kuracie alebo kohúty

Prekvapivo perie obyčajného domáceho kurčaťa prináša šťastie, odvracia domácu závisť, hnev a dáva znak užitočného domáceho zla na nadviazanie kontaktu.Zväzok peria, ktorý sa nachádza v kurníku, sa dá zmieriťnajhorší poltergeista.Možno preto, že je to tiež hrozba, pretože zlo sa bojí spievať kohútika a chápe správne rady.V dome nemôžete spáliť kuracie perie - pripravujete dom o ochranu.Ak to z nejakého dôvodu chcete urobiť, opustite dom a pokiaľ možno zo dvora.

Husa, kačica, labuť

Vodné vtáky poskytujú amulety pre rodinu a zdravie.Ich perie môže byť spálené v dome - to je obeť miestnych koláčikov.Pri nachladnutí, závažných ochoreniach a zápaloch dýchacích ciest sa nachádza perie vodných vtákov alebo jantár

Páv

. Niektoré perie sa nachádzajú iba v zoo alebo v cirkusoch.,Ale ak budete mať šťastie, môžete byť šťastní, keď nájdete príjemné pávie perie.Toto je znak šťastia, ale jeho držanie doma sa považuje za zlé znamenie.Všeobecne sa uznáva, že človek sa môže stať sebeckým, postarať sa o svoje záujmy.Môže sa však stať, že vám práve toto chýba.Ak ste vynikajúci v pomoci a riešení problémov iných ľudí, vykonávate pridelenú prácu, ale nie ste príliš zvyknutí na prijímanie pomoci, robenie osobných vecí a získavanie pomoci, rozdávanie úloh, pávie perie je presne to, čo potrebujete.Pomôže to napraviť situáciu.

Ak máte to šťastie, že chytíte perie za chodu, uložte ho.Napríklad vložte knihu.Môžete ich predprať baktericídnym mydlom.Šťastie je úžasné, ale v podmienkach mesta vtáky často znášajú rôzne choroby.Moderná realita je taká, že vtákyČasto nejedia čisté zrná a bobule, ale kuchynský odpad na skládkach odpadu a na skládkach.

​​

Je veľmi dôležité, aby perie bolo presne vypustené, nie vytrhnuté.Ak zbadáte perie alebo dokonca vtáčiu kostru, neskúšajte zbierať amulety.Pokiaľ ide o vtáky chytené pri love, perie dravých vtákov je vhodné pre amulety.