Čo to znamená plávať v rieke vo sne podľa hodnôt populárnych kníh snov

Rieka je tradičným symbolom života.Neustále a zároveň premenlivé, s neustále sa meniacou vodou, vírivky, priehrady, plytké brehy, ťažké miesta.Obyčajné rieky sú obyčajne široké a nepoškodené, ale s neodolateľnou mohutnou silou.

Voda v nížinných riekach je obvykle tmavá alebo nepriehľadná, zahrieva sa na plytčine pri pobreží.Horské rieky sú členité v prírode, môžu byť krištáľovo čisté, ale vždy v pohode, pretože pochádzajú z ľadovcov.Voda v horských riekach je ľadová, s výnimkou prípadov, keď sú termálne pramene umiestnené na vrchu.

Význam spánku závisí od toho, v ktorej rieke plávate.Chcete plávať cez rieku za každú cenu, ako je napríklad legendárna rieka Chapaev Ural, alebo sa len rozprestierať a užívať si chlad uprostred ťažkého dňa.Poďme zistiť, prečo snívame o plávaní v rieke prostredníctvom rôznych snov.

Hlavné hodnoty

 • Na prekonanie rieky v každom prípade, bez ohľadu na šírku potoka - dosiahnite svoj cieľ, začnite novú etapu, časť minulosti.Dôležitosť úspechu závisí od šírky rieky a obtiažnosti prekonať vodnú bariéru.Ak sa neplánujete vrátiť na opustené pobrežie, jedná sa o znak vážneho rozhodnutia zúčastniť sa.Nie je potrebné rozlúčiť sa s ľuďmi, rozlúčiť sa so svojím bývalým ja, s vašimi zvykami, vierou a spôsobom života.
 • Vo väčšine prípadov budete musieť plávať v bahnitej plochej vode, zohriatej zhora, ale zákerne sa schovávať v hlbinách zákernej studenej a podľa možnosti aj chtonických príšer,číhajú v tichých tokoch riek.Sen, v ktorom plávate pozdĺž rieky, nemá jediný spoločný význam a vždy so sebou nesie určité množstvo nepredvídateľnosti a nebezpečenstva.
 • Cesta pozdĺž rieky - v úplnom súlade s fenoménom znamená súlad s okolnosťami, mierový a náhly pokrok vpred s minimálnym úsilím.To nie je vždy zlé, môžete potápať sa oveľa ďalej ako proti prúdu, zbytočne bojovať proti vlnám.Možno ste si našli pohodlnú výklenok pre seba.To je skvelé.Nestrácajte čas a energiu bojovaním proti živlu, pretože sa vám podarí veliť bez boja.
 • Plávať a hrabať sa proti prúdu - je zrejmé, že taký sen ukazuje nepriaznivé okolnosti, za ktorých sa ocitnete, svojej vlastnej slobodnej vôle alebo nie.Keď je v ťažkej situácii, nie vždy má zmysel bojovať až do konca, s výnimkou prípadu, keď je vašou úlohou schudnúť a stavať krásne svaly.Nájdite príležitosť rozhliadnuť sa, dostať sa zo situácie a vyriešiť ju bez extrémneho úsilia.Sen vám ukazuje, že prekonanie rieky je nemožná úloha.Musíte plávať v rieke s radosťou.
 • Ak chcete vyskúšať vodu v rieke nohou - zvážte možné možnosti priebehu situácie.Vstúpiť do vody - rozhodnúť sa o zmenách, začať postupovať smerom k riešeniu problémov.
 • Vyplavte loď, parník, čln alebo chyťte plavecké prostriedky - stratili ste dopravu, ktorou ste plánovali pohybovať sa po vlnách života.Možno budete musieť zmeniť zamestnanie alebo na vás čakajú inívýznamné zmeny.
 • Plávanie v nádeji, že niekto niekoho vo sne zachráni, znamená prepadnúť.Niekto zručne manipuluje s vašim vedomím, prebúdza hlboké obavy a núti vás konať proti svojej vôli.

Autoritatívne výklady

 • Kniha snov pre ženy sľubuje rodinné šťastie, najmä ak náhodou plávate v rieke v člne, v pokojnom prúde.Turbulentná rieka v tomto prípade znamená výlučne rodinné vášne.Prekročiť rieku plávaním znamená úplné víťazstvo za akýchkoľvek okolností.
 • Kniha Millerových snov sľubuje finančnú prosperitu, najmä ak sú v rieke ryby.Korytnačky plávajúce s vami znamenajú veľké šťastie, šťastie, pravých priateľov.
 • Snívanie o Wangi je predčasným tehotenstvom a šťastným rodinným životom.Búrky, vlny v rieke, zákal vody znamenajú nepriaznivé životné podmienky života, ktoré bez problémov prekonáte.
 • Podľa Freudovej snovej knihy plávanie v rieke znamená mať sexuálne predstavy, ktoré by ste chceli oživiť.Prekročenie rieky alebo brodenie znamená prerušenie vzťahu.

Záver

Vo väčšine prípadov je rieka mocným a plnohodnotným symbolom života.Kúpanie v rieke je dobrým znamením, ktoré sľubuje bohatstvo a zaslúžené šťastie.Vo sne je rieka zvyčajne snívaná múdrymi ľuďmi, ktorí sa usilujú o pokojný, zmeraný a pohodlný život.