Čo to znamená plávať vo sne a ako chápať význam sna

Plávanie je užitočná a príjemná činnosť, ktorá podporuje pružnosť a silu svalov, elasticitu kĺbov.Plávanie normalizuje tlak, pomáha pri problémoch s krvnými cievami a srdcom, podporuje relaxáciu.Plávať vo sne znamená sen relaxácie, fyzický a duševný.Vaše telo naliehavo vyžaduje zahrievanie a jemné zaťaženie.

Nezmeškajte výzvy tela a choďte do bazéna alebo do vodného parku.S plným tlakom na plný úväzok nájdite hodinu a pol na plný kúpeľ s aromatickými bylinkami, zdravými soľami, olejmi v úplnom pokoji.Možno budete schopní nájsť riešenie problémov, ktoré vás trápia v kúpeľni.Zvážte, prečo sen o plávaní vo sne v knihe snov.

Hlavné významy

 • Hlavným významom toho, čo snívate o plávaní vo sne, je šťastie, dobré zdravie, pekné zoznamovanie.Je obzvlášť dobré, ak snívate, že plávate bez plaviek, nahých.Takýto sen znamená rozhodujúci postoj, pre ktorý neexistujú prekážky.
 • Na chvíľu plávanie, účasť na súťažiach - aj príjemná zábava sa môže zmeniť na vyčerpávajúce a vyčerpávajúce dielo, ktoré neprináša potešenie.Nerobte žiadne chyby, zapojte sa do hobby výlučne pre svoje vlastné potešenie.
 • Plávať v problémových vodách - na nepríjemné správy, klebety, škaredé tajomstvá.
 • Ak neplávate sám, ale s niekým to pravdepodobne znamená rozpad.Vzťahuje sa to na spoločné plavanie a nie na plávanie a striekanie iných vodných aktivít.
 • Pokojpohybovať sa po rieke prúdom - do vašich rúk prúdi zisk.Nezabudnite zásoby.
 • Ak sú okolo vás farebné ryby - je to možnosť širokého výberu.Na základe navrhovaných možností sa dá posúdiť farba a veľkosť rýb.Malé viacfarebné znamenajú malé živé dojmy.Dravé ryby môžu znamenať nebezpečenstvo.Vyberte si ryby podľa svojich schopností.Mali by ste si dôkladne premyslieť, než chytíte žiabrovku 300 libier.Rybia škola pláva k veľkým ziskom.
 • Študovať dno - snažíte sa preskúmať základné príčiny a robiť informované a premyslené rozhodnutia.Toto je jeden zo základov vášho úspechu.
 • Plávate v búrlivom mori - vytvárate pre seba prekážky a potešením ich prekonávate, kvôli rušnému životu sa vám páči ruch života.Zábava je dosť únavná a, bohužiaľ, úplne bezvýznamná.Nikto nebude oceniť vaše úsilie a nepripojí sa k vám v snahe prebudiť a potom upokojí búrku.
 • Vodný park s tobogánmi, vlnami, vírivkou a rôznymi teplotnými režimami, snami telesných radostí.Ak snívate o vodnej zábave, hovorí o zmyselnosti.Pravdepodobne ste veľmi dobrí v sexe a budete mať možnosť preukázať svoje zručnosti pre vzájomné potešenie.Aj keď dávate prednosť potešeniu z postele, budete môcť vyjadriť zmyselnosť v kreativite alebo dokonca v kulinárskom odbore.
 • Ak má voda, ktorá vás obklopuje pri plávaní, pohodlnú teplotu kúpania, zvážte tosvet ako veľmi pekné miesto.Studená ľadová voda znamená odložené implicitné nebezpečenstvo.Ľad vo vode znamená smrteľné nebezpečenstvo, vysoké riziko.To isté platí pre iné tekutiny - krv, ortuť, vriaci kov, láva.Ak snívate, že sa vznášate vo vriacej láve, ste v nebezpečenstve smrti.

Autoritatívne interpretácie

 • Freudov výklad snov považuje kúpanie snov a telesnú radosť z usrkávania v elastickom prvku vody za vynikajúci sex snie ľahostajná osoba.Možno sa vám podarilo nájsť pár na pohodlný vzťah.Freud tiež poznamenáva, že pláva vo sne, čo je znakom možnej enurézy.Pocity vo sne sú celkom spoľahlivé a vo vodnom živle bude málo ľudí obmedzených.Liečba spočíva v naučení sa porozumieť povahe spánku alebo vnútornému zákazu močenia vo vode.
 • Kniha snov Wangi sľubuje zdravie železa, ak snívate o plávaní v teplom a pohodlnom bazéne.Topí sa vo sne - byť v nepríjemnej situácii, objaviť sa v nepriaznivom svetle.
 • Výklad Millerových snov naznačuje, že sa môžete plaviť výlučne na rôznych lodiach.Plaťte na malej lodi, jachte pod vašim velením - Miller vám radí, aby ste zmiernili svoje túžby a nesnívali sa o nemožnom.V skutočnosti nie je prenájom jachty tak drahý.Miller považuje námornú navigáciu za príjem veľkého dedičstva.Nehody počas plavby znamenajú, že vás vyzdvihuje gigolo, ktoré predstiera, že je zaľúbený na najmernejšie obchodné účely.Kvôli veľkému počtu negatívnychVarovania, môžeme konštatovať, že sám Miller sa bál vody a nebol príliš dobrý na plávanie.
 • Ženská kniha snov interpretuje vodu, plávanie vo vode ako túžbu po relaxácii a potešení.Vaše telo žiada o potešenie.Nezamietajte ho tak málo.Príliš pevne natiahnutá bowstring alebo napnutá šnúra predstavuje riziko prasknutia.Nezabudnite urobiť ústupky.V tomto prípade sa mnohokrát zvyšuje pravdepodobnosť dlhého, šťastného a prosperujúceho života.

Záver

Pohybujúce sa, pohybujúce sa a prekonávajúce prekážky vo sne ukazuje váš postoj k dosahovaniu životných cieľov.Plavte sa na veľkom luxusnom parníku - uprednostňujete organizovaný pohyb a rešpektujete zvyky luxusu.Ak ste mali šancu ísť do prvej triedy - v skutočnom živote sa tiež snažíte vybrať to najlepšie, bez ohľadu na to, čo to stojí.

Ak sa plavíte v tretej triede, domnievate sa, že narazíte na cieľový prístav v rovnakom čase.Prečo preplatiť, ak sa ten istý cieľ dá dosiahnuť za menej peňazí.Plachtenie ako lodný tím znamená, že ste celkom pripravení na kariéru radiča radičov a radšej dostanete zaplatené za to, čo ostatní platia.

Nezávislé predstavenia plávania opovrhujúce spoločenskými inštitúciami, ste pripravení vydláždiť svoju vlastnú cestu, spoliehajúc sa na svoje silné stránky a znalosti.Kúpanie a kúpanie v bazéne, more, bez nutnosti plávať k cieľu ukazuje nedostatok vážnych ašpirácií.Musíte sa len uvoľniť a nestratiť tvar.Spánok je priaznivýoceňujú finančne aj emocionálne.