Čo to znamená pozerať televíziu vo sne a ako interpretovať sen v knihách snov

Televízia v našom živote je širokým oknom do sveta.Obrovská plazma na stene, schopná obsahovať veld a selvu z kanála o zvieratách a cestách, malá obrazovka na chladničke, bublajúce správy v polovici s televíznymi programami - to všetko dáva osobitný tieň života.

A môžeme si vybrať, čo z tejto odrody vstúpi do nášho vedomia, zmení náš život, ovplyvní náš výber v supermarkete.Televízia vo sne je znakom dôležitosti vedomia, možného protestu proti zavedenému názoru, polemiky, ktorá sa stáva vnútorným dialógom bez skutočného partnera.Zvážte, prečo sníva o televízii v knihách snov.

Kľúčové hodnoty

Sen ukazuje sny, obavy a túžby.V skutočnosti to znamená, že dobrá televízia môže byť vysnívanou položkou.Napríklad, ak chcete hrať FIFA na obrovskej plazme.Takéto sny sú však charakteristické pre deti a dospievajúcich, čo je znakom infantilizmu.

Pre deti sú takéto túžby prípustné, pretože také drahé nákupy si ich nemôžu dovoliť, resp. Sen sa vyvíja - vyrastajú, zarábajú veľa peňazí, kupujú obrovské televízory, hrajú hry, ako sa vám páči.V čase, keď sa objaví práca a peniaze, sen už nie je relevantný.

V iných prípadoch televízia slúži ako náhrada za realitu, vytláčanie partnerov, koníčkov a koníčkov.Snívať o televízii je znakom nadmerného pripútanosti k tejto téme.Zdá sa, že zbytočne zbytočne míňate na úkor komunikácie a života ako takého.

 • Zlomená starožitnosťtelevízny box dáva ironický postoj k životu, najmä ak je vyrobený v mahagónovom púzdre s vyrezávanými dekoráciami.
 • Pomerne častým pozemkom je to, že namiesto krbu s rodinným stretnutím každý mlčí a pozerá sa na obrazovku.Iluzia je jednoduchá - váš život vyhorí v neviditeľnom ohni reklamy a nezmyselných informácií.
 • Čiernobiely obrázok - v minulosti sa pokúšate nájsť ospravedlnenie pre niektoré akcie.
 • Hluk televízora vo sne je znepokojujúci a nepríjemný, ale v skutočnosti snívate o tomto hluku - pripravte sa na odrazenie od závažných útokov na klebety.Sebadôvera, zdravá pleť a očarujúci úsmev vás neublíži.Vina alebo chorý vzhľad presvedčia tých okolo, že tie najsmiešnejšie zvesti majú pravdu.
 • Stará anténa nezachytáva signál a musí sa opraviť - v skutočnom živote neexistuje normálne spojenie medzi vedením a zamestnancami.Možno nedostatok normálnej komunikácie a porozumenia súvisí s rodinou.Nepočuli ste sa navzájom.
 • Ak vidíte svoj milý a pohodlný domov, známy večer pred modrou obrazovkou, počas služobnej cesty alebo na dovolenke - vymeškáte domov a snívate o návrate.Postarajte sa o svoju rodinu a stále si nájdite čas na odpočinok v čase, keď sa budete nudiť.
 • Zlomená obrazovka svedčí o ambíciách, ktoré boli neúspešné.
 • Prepínanie kanálov - pocit nudy, neschopnosť sústrediť sa.
 • Sledovanie športového zápasu v kaviarni alebo v klube - atmosféra je pre vás skutočne dôležitá.Chceli by ste ísť na štadión, ale nie vždy sa šampionát koná vo vašommesto.Určite čakáte na úspech, bez ohľadu na víťazný tím.
 • Ak snívate o správach, najmä o strašidelných, máte mimoriadne tvorivé schopnosti.Celkom dobre dokážete vymyslieť pokračovanie spravodajských príbehov jednoduchým pochopením celkového štýlu a tónu správ.Nič prorockého sa nestane, ale rád by som odporučil dôstojnejší vzor.Napríklad by ste mohli napísať skvelé príbehy pre túto sériu.

Tlmočenie úradov

Veľkí snívatelia minulosti nedokázali zanechať interpretácie o tak nejednoznačnom zariadení, akým je televízor.Prejdime k moderným knihám snov.

 • Moderná interpretácia sna interpretuje sledovanie televíznych programov vo sne ako závislosť od cudzích názorov.
 • Kniha rodinných snov tvrdí, že ste príliš ponorení do súčasných skúseností a nesnažíte sa pozerať do zajtra, nerobia vážne plány, nemyslia si na kariéru, ste zaseknutí v aktuálnom okamihu ako letieť oranžovo.
 • Kniha snov človeka paradoxne tvrdí, že ak snívate o dome s niekoľkými obrovskými televízormi, máte sklon k vzťahom medzi osobami rovnakého pohlavia.Výklad snu to vysvetľuje skutočnosťou, že domáce spotrebiče ukazujú mužský začiatok.Nadmerná demonštrácia je špecifická práve s nekonvenčnými sklonmi.
 • Interpretácia snov Wanderer Dream interpretuje sen dvoma spôsobmi.Na jednej strane to môže byť lenivosť, neochota zmeniť sa, veľké množstvo malých prekážok a bezvýznamných ťažkostí, s ktorými sa človek nechce vyrovnať.Na druhej stranev zriedkavých prípadoch sa televízor môže stať kanálom na prenos dôležitých informácií, podobne ako jasnovidectvo.Bohužiaľ, odlíšenie dôležitej správy od bežného nezmyslu a reklamy je takmer nemožné.

Záver

Ak snívate o televízii, pozeráte sa na to príliš veľa.Vďaka tomu získate ilúziu života naplnenú udalosťami, zdá sa vám, že ste v epicentre najdôležitejších a najzaujímavejších.

V skutočnosti je váš život prázdny a v ňom sa vôbec nič nedeje.A nemôže sa to stať.Čo sa môže stať osobe, ktorá sedí hodiny na stoličke a s nikým dokonca ani nehovorí?

Absolútne nič.Nájdite si čas na prechádzky, urobte fotografiu, choďte na prehliadku zaujímavých miest, spoznajte zaujímavých ľudí, trávte čas v dobrých a rôznych spoločnostiach a na komunikáciu.

V tomto prípade môžete očakávať, že sa váš život posunie vpred.Nájdete tu nové príležitosti, zaujímavé ponuky.Možno máte nové nápady.Mnoho ľudí sa zvyčajne vzdáva televízie, aby mohli žiť svoj vlastný život.