Čo to znamená rozbiť zrkadlo vo sne?

Každý, kto sníva o zlomenom zrkadle, by si mal uvedomiť, že ide o varovný signál.Čo pre mnohých znamená zlomené zrkadlo vo sne.Venujte pozornosť detailom snu a naučíte sa odhaľovať tajomstvá a tajomstvá snového sveta.

Znaky ľudí hovoria, že rozbité zrkadlo má vždy negatívny charakter.Zrkadlo je ako odraz človeka.Je dôležité pochopiť, prečo snívame o zrkadle a snažíme sa situáciu napraviť.Teraz sa pozrieme na malé veci a pochopíme víziu.

Podrobnosti o sne

 • Mnoho tlmočníkov snovhovorí oskutočnosť, že rozbité zrkadlo sľubuje kolaps nádejí a plánov.Existuje možnosť, že milovaná osoba zomrie, vaša duša môže byť tiež v trápení, slzách a žiaľu.Pripravte sa na ťažkosti.
 • Ak bol sen dievčaťom, venujte pozornosť tomu, ktorý ste si vybrali. Toto je zlá voľba.Môžete to zistiť iba vtedy, ak analyzujete svoj vzťah a pozeráte sa na všetko, čo nie je cez ružové okuliare s triezvym vzhľadom.Určite máte rôzne cesty a budúcnosť.
 • Rozbité zrkadlo môže symbolizovať duplicitu .Môžete odhaliť tajomstvo alebo sprisahanie.Bude to nepríjemné, ale nič sa nedá urobiť.Vaše utrpenie šokom bude výsledkom podvodupriateľ alebo rodinný príslušník.
 • Videli ste sa v zlomenom zrkadle ?Niekto ťa zradí.Osoba je vám príliš blízka a má všetky výhody.Vinou budú peniaze, ktoré stratí.
 • Bolo zlomené zrkadlo vo vašich rukách ?Veľa šťastia bude blízko.Len sa asi na teba rozhodla usmiať.Zmeny budú významné.Ak ste videli svoj úsmev, nebuďte vystrašení novinkou.Ak ste smutní alebo vystrašení, zmeny sa stanú smútkom a sklamaním.
 • Videli ste v zlomenom zrkadle odraz svojej milovanej osoby? Počkajte na nedorozumenie a hádajte sa s ním.Obdobie bude vo vzťahu ťažké.Ak vytrváte a brúsite, môžete dosiahnuť novú životnú úroveň.Nehovorte príliš veľa vyrážky.Potom budete ľutovať na dlhú dobu.
 • Videli ste odrazu tvár cudzinca ?Chováte sa so svojimi blízkymi.Zmeňte spôsob komunikácie.Vypočujte si ostatných.
 • Ak ste držali úlomky zrkadla vo svojich rukách a usmievali ste sa. Sen predpovedá strach alebo smútok nad niečím, ale akonáhle to zistíte, budete radi z tejto udalosti.
 • Našli ste fragmenty na ulici?Osud urobil darček.Tešíme sa na stretnutie s druhou polovicou.Osoba bude hodná a zaujímavá.
 • Videli ste miestnosť pre smiech av nej boli rozbité zrkadlá ?Život bude pohodlný a šťastný.
 • Ak dievča zlomí zrkadlo a potom sa na neho pozrie , bude pre ňu sklamaním.Chlap alebo ženích si vyberú súpera.Nemôžete sa vziať.
 • Uhádli, ale zrkadlo padlo a prasklo ,a fragmentyodráža plameň sviečky? Nová myšlienka bude úspešná.Nebojte sa ho implementovať.Poruchy sa vyriešia samy a úspech je zaručený.
 • Páčilo sa vám počas spiritizmu prasknúť vaše zrkadlo?Zosnulý priateľ alebo milovaný človek sa s ním skryl.Odhalenie tajomstva rojko je jednoducho nevyhnutné.Ak chcete pracovať, prepojiť jeho prostredie, pravdepodobne niekto viem.

Interpretácia sna

Millerova kniha snov

Pozreli sa na fragmenty alebo samotné zlomené zrkadlo ?Situácia, v ktorej budete sklamaní, je už blízko.Vaše nádeje sa nenaplnia.

Prasknuté zrkadlosymbolizuje smrť blízkej osoby. Videli ste veľa zvierat v zlomenom zrkadle? Prichádza sklamanie a strata.

Nezosobášené ženy, ktoré videli sen , by mali zvážiť úprimnosť svojho snúbenca.Niečo skrýva. Ak ide o manželstvo , potom bude manželstvo nešťastné.

Dream Book of Wangi

Rozbité zrkadlo vo sne prináša utrpenie, bolesť, smútok a nešťastie .Miera čierneho stĺpca závisí od počtu fragmentov a ich veľkosti.

Dream of Freud

Zlomené zrkadlo odráža vaše nádeje na úspech.Nič dobré nestojí za to čakať.

Zrkadlo bolo lesklé a jeho fragmenty zostali vo vašich rukách ?Čoskoro k vám príde tajomstvo.Bude pre vás skutočným šokom.

Výklad snu o Tsvetkove

Videli ste zlomené zrkadlo ?Budete musieť prerušiť svoj súčasný vzťah.Zrada milenca nielen rozruší, ale prinesie aj finančné straty.

Ivanovova vysnívaná kniha

Ak sa zlomí malé zrkadlo , objavia sa malé smutné správy .Veľké zlomené zrkadlo - na vážne smutné správy.

Tlmočník snuvalovských snov

Rozbili ste si zrkadlo sami? Nie ste spokojní so svojím postavením v spoločnosti.Je čas na zmenu.

Výklad snov 21. storočia

Zlomené zrkadlosníva o zmene.Najmäje dobré, keď existuje veľa úlomkov a pri ich odrazu bola jedna sviečka. Budete schopní zlomiť okovy hnevu, podráždenia a únavy.

Rozbili samotné zrkadlo ?Zradíte priateľstvo. Ak niekto zlomil , zradí vás.

Pri pohľade na seba samého? Nová práca sa vám bude javiť ako ťažká práca.Tím vás nebude môcť prijať.Okrem toho bude členenie s príbuznými trvať dlho.