Čo to znamená sen, kde meriate topánky: interpretačné prvky

Rôzne knihy snov dávajú pri interpretácii snov niekoľko interpretácií snov.Pokúsime sa rozoznať hlavnú otázku: „Prečo sníva o meraní topánok.“

Na meranie topánok vo sne je zmysel spánku

Na presnú interpretáciu spánku je potrebné pamätať si na všetkopodrobnosti o sne: aké to boli topánky, farba obuvi, scéna a ďalšie podrobnosti.Všetky knihy snov tomu venujú veľkú pozornosť.

Nepremokavé čižmy

Takýto sen pre slobodných ľudí je symbolom skutočnosti, že romantický vzťah sa čoskoro začne.Pokiaľ ide o páry, ktoré posilňujú vzťahy, začnete viac porozumieť svojmu partnerovi.

​​

Noste topánky iných ľudí

Ak sa pokúsite obliecť topánky niekoho iného,potom na vás v skutočnosti pripadne veľa povinností a problémov, ktoré bude mimoriadne ťažké vyriešiť.

Interpretácia sna: meracie čižmy sú pre dievčatá interpretáciou

Osamelé dievčatá, ktoré videli taký sen, čoskoro budú mať partnera.Takéto vzťahy nebudú trvať dlho, ale prinesú pre obe strany veľa pozitívnych emócií.

Milovníci očakávajú spoločnú nečakanú cestu.

Meranie rôznych topánok

Takýto sen je symbolom chudoby.V rodine sa očakávajú vážne finančné ťažkosti, prípadne prepustenie z práce.

semišové topánky

Meranie semišovej topánky vo sne je zmena.Môžete získať pracovnú ponuku.Nemysli si to odmietnuť.Vylúčené nie sú ani zmeny v osobnom živote.Akékoľvek zmeny v blízkej budúcnosti sa prejavia vo vašich rukách.

Vysoké topánky na podpätku

Mali by ste prestať strácať peniaze a čas.To môže mať veľmi negatívny vplyv na váš budúci osud.

Zmerajte nové topánky

Získate nových užitočných známych.

Je to tiež symbol bohatstva a úspechu.Očakávajú sa významné udalosti.

Zmerajte jeden kufrík

Ľudia, ktorí ešte nenašli svojho spriazneného duše, sa čoskoro stretnú s osudom.A zamilované páry budú musieť vydržať dlhé oddelenie.

Roztrhané čižmy

Budete čeliť veľkým finančným ťažkostiam, ale nebudú trvať dlho a na konci tejto cesty budete štedro odmenení za svoju trpezlivosť.Je vhodné zdržať sa na nejaký čas nečakaných nákupov.

Takýto sen okrem toho označuje vážne hádky s blízkymi.

Interpretácia spánku farbami topánok

 • Biele topánky - v ceste môžete ľahko prekonať ťažké prekážky.Zlepší sa rodinné vzťahy a osamelí ľudia sa čoskoro budú môcť stretnúť so svojou láskou.Biela farba obuvi tiež symbolizuje bielu farbu plachty, to znamená, že vám môže byť ponúknutá sľubnejšia práca alebo začnete nový život v inom meste;
 • Vo sne sa merajú červené čižmy - na kariérny vzlet.Osamelí ľudia zažijú búrlivú milostnú aféru ;
 • Čierna je čas pustiť sa z minulosti, ktorá ťa trápi.Stále existuje veľa šťastných chvíľ;
 • Modré alebo modré čižmy znamenajú nových a príjemných známych, z ktorých budú mať úžitok všetci;
 • Hnedé topánky sú ťažké.Spadne na vás veľa tvrdej práce.Je možné, že pri jeho realizácii budete musieť požiadať o pomoc aj tých ľudí, ktorí sú pre vás nepríjemní.

Výber obuvi v obchode

Je možné, že podvedomie vám iba povie, že je čas aktualizovať šatník.Podľa knihy snov tento sen symbolizuje opatrnosť.Rovnako ako v obchode musíte zodpovedne pristupovať nielen k výberu vecí, ale aj k okruhu vašich priateľov.Vo vašom okolí sa môže skrývať zákerný človek, ktorý pripravuje intriky za chrbtom.

Prečo sen o meraní obuvi zosnulého

Samozrejme, taký sen môže byť síce jedným z nepríjemných, ale varuje pred hroziacim nebezpečenstvom.Ak je zosnulýAk poznáte osobu, mali by ste si pamätať, prečo zomrel.Možno to pomôže predchádzať katastrofám.Tento sen môže byť symbolom toho, že snílek zopakuje svoj osud.

Interpretácia slávnych kníh snov

Millerova kniha snov

 • Millerova kniha snovznačne dobré časy;
 • Ak sa pozeráte na niekoho, kto si oblieka topánky - aby ste milovali vojny, mohol by byť niekto podvedený;
 • Pokúšajúc sa o staré topánky - v skutočnosti sa niekto usilovne snaží zasahovať do vašich plánov.

Meracie čižmy - kniha Wangiho snov

 • Pre ženu, ktorá vidí taký sen, je stretnutie s mužom, ktorý náhle zmení svoj osud;
 • Ak vo sne človek meria malé veľkosti obuvi, sám podvedome sníva o tom, že niektorým ľuďom z jeho života vyrazí.

Odmerajte topánky podľa Dreamovej knihy Hasse

Odmerajte topánky podľa Dreamovej knihy sna - pre dlhé cesty alebo služobné cesty.Ak sú topánky špinavé, budú na ceste nejaké ťažkosti.

Interpretácia sna podľa Freuda

Meranie otrhanej topánky pre ženu je znakom jej neplodnosti.V takom prípade musíte skontrolovať svoje zdravie.Ak zmeráte niekoľko párov topánok naraz a nemôžete si vybrať, v blízkej budúcnosti je možný intímny vzťah s niekoľkými partnermi.

Prečo sen o meraní topánok podľa Medovej snovej knihy

 • Ak si vo sne vyskúšate topánky niekoho iného, ​​stojí za to počúvať rady ľudí okolo vás;
 • Zmerajte nové topánky - náhly štart do kariérneho rebríčka a nových užitočných známych;
 • Staré topánky zlyhávajú.Vo vašom živote bude veľa ťažkostí, ktoré môžete len ťažko prekonať.Týmto spôsobom sa nemusíte báť hľadať pomoc, môže vám to pomôcť opakovane;
 • Vo svojom sne ste si vyskúšali veľa párov obuvi - v blízkej budúcnosti si budete musieť zvoliť jeden z mnohých spôsobov života.Úspech snívačky bude závisieť od toho, ako je cesta správne vybraná.