Čo to znamená sen, v ktorom ste si užili pohár koňaku

V skutočnosti môže málo ľudí piť koňak: niekto je zakázaný vierou, niekto je zakázaný zdravím, niekto je príjem a niekto nie je presvedčený.Ale vo sne sa všetci môžeme „odísť“ slávy a naliať najmenej niekoľko litrov naraz.Je pravda, že po tom bude kniha snov povedať?Aký je sen tohto ušľachtilého nápoja?

opitý "spať

 • Aký je sen o koňaku?Najbežnejšia interpretácia: je to veľmi dobré znamenie.Drahý nápoj často predurčuje dobre nasýtený a pohodlný život.
 • Túto zlatú tekutinu je dobré vidieť zboku (povedzme vo fľaši alebo naliatej do pohárov).Sen sľubuje závratný úspech, ktorého osud vás odmení za vašu vytrvalosť a usilovnosť.
 • Keby to bola dobre propagovaná značka alebo vo sne, vedeli ste, že koňak je veľmi drahý - sen znamená, že rýchlo dosiahnete všetko, čo bolo plánované.Ale nebudú existovať žiadne „lopty“, musíte tvrdo pracovať.
 • A ak ste mali smolu vo sne a tento nápoj ste vyliali (na stôl alebo na svoje vlastné oblečenie), buďte na pozore!Čelíte menovým problémom, takže je lepšie neberať pôžičky a požičiavať si!
 • Nakoniec vidieť koňak vo fľaši a rozbiť to znamená: vaše nádeje sa zhroutia.Celú vašu prácunad jeho dobrým menom alebo finančnou situáciou pôjde "odtokom".

Kúpili si ho?

 • Áno, kúpili ste si drink: niekto sa vás pokúsi pripraviť na blázna, vytiahnuť vás z vychodenej cesty - nepodľahnúť tejto provokácii, „zapnúť“ všetku svoju vôľu a pokračovať v zamýšľanej ceste,Navyše, cieľ stojí za to!
 • Ak ste si kúpili veľmi drahú fľašu, sen znamená: dosiahnete nielen úspech, ale aj rešpekt svojich susedov alebo kolegov.
 • Nápoj bol zakúpený od vás, to znamená, že ste sa videli ako predávajúci: svedomie vás bude pohryznúť kvôli príbuzným, ktorí vašu pozornosť nevenujú.Odložte si kariérne plány alebo domáce práce a zostaňte s ľuďmi, ktorých máte radi.

Bol to darček?

 • Ak ste dali fľašu koňaku niekomu vo sne, je to dobré znamenie.Je vám sľúbené bohatstvo a nebude sa získavať čestnou prácou, ale bude vám predložené osudom.Povedzme, že môžete získať dedičstvo, darček - nakoniec len vyhrajte dobré peniaze.
 • Vo sne sa vám dostal koňak, fľaša bola navyše skutočne vynikajúca: čoskoro dostanete osudovú ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť.Môže to byť osobný (napríklad povolaný) alebo obchodný charakter.

Pili ste gurmánsky nápoj?

 • Áno, urobili ste to a chuť bola vynikajúca - tešili ste sa z každého dúšku.Sen hovorí: naozaj chcete žiť „v čokoláde“ a naozaj si zaslúžite život v štýle luxusu.
 • Druhý výkladspánok: čoskoro budete cítiť silné zmyslové potešenie.
 • Nápoj sa vám páčil sám: podvedomie chce upozorniť na niektoré z vašich osobných vlastností, ako sú životné skúsenosti a schopnosť analyzovať situáciu.Pamätajte si ich často!
 • Užili si tento nápoj v zábavnej spoločnosti: urobíte rozhodnutie, ktoré veľmi pozitívne zmení váš životný štýl.
 • ​​
 • Práve ste videli, ako sa pije brandy: čoskoro vás nepríjemné správy rozrušia.Ale nebojte sa toho veľa - ako povedal kráľ Šalamún, a to aj prejde!
 • Srdečne ste so svojimi hosťami zaobchádzali s koňakom: ste predurčení pre skupinu lásky, do ktorej sa ponoríte hlavou.Možno vaše prostredie nepochopí silu a dôležitosť tohto pocitu pre vás, ale naplno si užijete záblesk emócií.
 • Ak dáma - snílek zachádzala s mužom elitným alkoholom, v snu sa uvádza: ste očarujúci a proti svojej mágii nemôže stáť jediný predstaviteľ opačného pohlavia.Pamätajte však na ľudskosť a nezamieňajte mužské srdcia!
 • Naopak, vo sne sa s ňou ženy správali s brandy?Zmeňte svoj účes, štýl oblečenia, kúpte si nové šaty - a muži vás okamžite zaujmú svojou pozornosťou.

A ako tlmočia skúsení tlmočníci koňak?

Hoci koňak je ľuďom známy už od 16. storočia, nie všetky staré knihy snov hovoria o jeho vzhľade v ľudských snoch.Vybrali sme však dve knihy, ktorých názor vás môže zaujímať.

Interpretácia snov Pythagoras

 1. Podľa tejto vysnívanej knihy, koňaku a dokonca ajdrahý, ktorý vo sne bol opitý pred vašimi očami, hovorí: vaša márnosť bude rozdrvená nepríjemnými správami.Aby ste nestratili posledné zrná dobrého mena, musíte sa dobre otočiť a hľadať východisko z tejto situácie.
 2. Ak ste naopak pili, pili ste a bolo to úžasné (podľa našich štandardov - vinobranie, päťhviezdičkové) - je to dobrý sen.Sľubuje vám splnenie vášho najcennejšieho cieľa.
 3. Ak ste sa napili zlatého nápoja a nebola tu duša, sen hovorí: konečne sa zbavíte svojho otravného kuchára alebo otravných konkurentov.
 4. Piť fľašu v spoločnosti, ktorá je pre vás príjemná, je „sen v ruke“.V skutočnosti aj vy „žiarite“ úprimné stretnutie s priateľmi alebo príbuznými.

Kulinárska kniha snov

Ak ste si tento nápoj vyskúšali vo sne, v reálnom živote „vyskúšate“ nejakú sexuálnu radosť.A hoci sa to nepovažuje za najspravedlivejšie alebo najrešpektovanejšie, už ho nemôžete odmietnuť praktizovaním druhého, piateho, desiateho času - do nekonečna ... Bolo by však lepšie, keby ste sa sami nedali slobodne - šialenstvo neprinieslo nikoho k dobru,