Čo to znamená vidieť sami seba vo sne?

Mnohí to počuli, keď vidia svoje dvojičky v skutočnosti, nešťastia.Vzťahuje sa toto znamenie na sny?Niekedy sa môžete pozorovať vo svojom vlastnom sne zo strany.Nepovažuje sa to za rozdelenú osobnosť a oddelenie duše od tela?Rôzni tlmočníci pomôžu odpovedať na túto otázku „Čo to znamená vidieť seba zo sna?“

Vlastný imidž vo sne - oblečenie

Okamžite treba poznamenať, že ak vidíte spať vo sne, hovoríme o prehľadnom sne alebo o vstupe do astrálnehomerania.V tomto prípade astrálne telo vidí svoje fyzické zdvojnásobenie zo strany.

Aby ste pochopili význam spánku, musíte pamätať na:

 • to, čo ste mali na sebe;
 • aký bol vzhľad: účes, líčidlá;
 • , na ktorom mieste sa udalosti spánku uskutočnili.

Forma oblečenia vo sne môže byť najneobvyklejšia, rovnako ako vaša predstava.Zvážtevojenskú uniformu :

 • , aby ste sa videli vo vojenskej uniforme - k neočakávanému činu;
 • pre ženy vojenská uniforma sľubuje známosť s mocným mužom;
 • pokúsiť sa o vojenskú uniformu - zvýšiť na kariérnom rebríku;
 • Ezoterická kniha snov považuje obraz akejkoľvek formy za symbol neaktuálnych stereotypov.

Zvážtevýznam elegantného oblečeniavo sne:

 • dievčatá snívajú o tomto sľube.šťastie;
 • šaty nevesty sú hodnotným darom, splnením túžob, niekedy dedičstvom;
 • cítiť sa krásne vo sne - zbožňujete, že ste v centre pozornosti;
 • biele krajkové šaty prinášajú radostné správy;
 • červené rúcho symbolizuje začarovaných známych;
 • aby ste boli v šatách milovanej osoby - úplne ste sa zmocnili jeho srdca.

Zlým znamením je sen, v ktorom šaty nevestynevesty postupne stmavnú- to predznamenáva choroba. Čierne oblečeniesníva o drobných problémoch.Ak sa však v čiernych šatách /oblekoch cítite pohodlne, symbolizuje to prehodnotenie životných priorít.

Vidieť sa v obvyklom alebo domácom oblečení- k rýchlym správam, dôležitej udalosti v živote, sa mení.Ak sa ženatý muž ocitol v šatách niekoho iného, ​​čoskoro sa ho určitá osoba pokúsi zviesť.

Nové oblečenienaznačuje radikálnu zmenu v živote.Pre dievčatá sen sľubuje stretnutie so spolužiakom alebo svadbu, pre ženy - tehotenstvo.

Vlasy a brady vo sne

Niekedy sa môže snívať o úplne opačnom vzhľade, ktorý nie je pre snílek charakteristický.Niektorí ľudia sa môžu vidieť v najúžasnejšej podobe alebo obraze zvieraťa.Zvážte niektoré bežné obrázky snov.

Vous vo snevedie k zisku pre mužovapre ženy- známosť s dobrým človekom. Tehotná bradapredstavuje narodenie chlapca.

Farbavlasy tiež nemusia zodpovedať skutočným.Pre vydaté ženy , ktoré sa cítia ako blondínky , sa prejavuje úprimná láska k manželovi: ste jeho jediný a najobľúbenejší. Červená farbavlasov vedie k životným pokušeniam. Čierna farba vlasovmá v ceste mnoho prekážok.

Rôzne stavy

Vo sne môžete zažiť rôzne stavy, napríklad svoju vlastnú smrť.V tomto prípade smrť symbolizuje iba reinkarnáciu alebo varovanie, nie skutočnú udalosť.

Keď vás vidíme zabitívysokým napätím, varuje vás, aby ste boli opatrní pri elektrine.Uvidíme sa zabitého maniakom - buďte opatrní pri nových známych.Ponoriť sa do vody a vidieť, ako sa vaše telo dostáva z hĺbky, je ponorením sa do zmyselnosti.

Dusenie na lanecudzinca - venujte pozornosť svojmu zdraviu.Ďalším výkladom je osoba, ktorá nedovoľuje voľne dýchať.Môže to byť prísny rodič alebo triedny učiteľ v škole, prísny šéf alebo vyberavý režisér.

Vidieť vlastný pohreb- drastické zmeny v osobnosti snívateľa.Sen tiež prináša veľké zmeny v živote, nový smer života alebo zmenu v povolaní.Niečo staré opustí váš život a otvoria sa nové perspektívy.

Dusenie vo vode- máte nedostatok emócií a pocitov, stanovte si limity a pravidlá.Oslobodte sa od predsudkov.Ak ste udusení čistou vodou, zmena symbolizuje sensvetonázor a životné hodnoty.Vidieť sa v problémových vodách znamená stať sa centrom konfliktnej situácie.Keď sa pozriete vznášať sa nad vodou - úspešne zvládnete ťažkosti.

Dobrý znamenie je sen, v ktorom sa snílekvidel prudko stúpať po oblohe .Tento pozemok prináša veľké šťastie a úspech vo všetkých snahách.

Význam podľa kníh snov

Moderná kniha snovza svoj obraz považuje dobré znamenie.V blízkej budúcnosti budete môcť realizovať svoje vlastné projekty, splniť sny.Staršia žena sa neuspokojuje so samou tehotenstvom zo strany a mladým dievčatám sa sľúbilo stretnutie s druhou polovicou.

Výklad snov 21. storočia.Museli ste sa vo sne snívať?Čoskoro dostanete cenný darček.Videnie vlastného odrazu v zrkadle vedie ku konfliktom s vašim milovaným.Uvidíte sa v rakve mŕtveho - očakávajte problémy v oblasti podnikania.

Dievčatá majú krásny a atraktívny obraz - čoskoro sa uvidíme s láskou.Vidieť seba krásneho a sebavedomého je pomocou vplyvnej osoby pri dosahovaní kariérneho rastu alebo pri začatí podnikania.Ak sa dievča videlo v obraze muža, všetko pôjde do kopca.

Univerzálna kniha snov varuje:vidieť plešatú hlavuvo svojej hlave vo sne - na ťažkosti pri realizácii plánov.Keď sa vidítev stave intoxikácie- čoskoro sa objavia udalosti, ktoré zásadne zmenia život a dokonca aj obraz.

Aby ste sa videliv obraze staršej osoby- na zvýšenie autority, zvýšenie platu. Vidieť sa mladým- dobré zdravie, prosperita, nadbytok energie.Čoskoro zlepšíte nielen fyzickú kondíciu, ale aj materiál.

Vidieť sa ako dieťa- na stretnutie so zákernou osobou, ktorá ťa nechá sklamať.Je lepšie mu neveriť. Stratiť vo sne- zlepšiť finančnú situáciu.Snaha o peniaze by však nemala ničiť vnútorný svet.