Čo to znamená vidieť typy priestoru vo sne a cestovať po vesmírnej lodi

Sen o cestovaní do vesmíru nie je v týchto dňoch vzácnosťou.Často sledujeme sci-fi filmy, pozeráme sa na fotografie vzdialených planét a hmlovín.Tieto obrazy si pripomínajú nezvyčajnosť, upútajú pozornosť úžasnými farbami a pôsobivými výhľadmi.

Preto nie je prekvapujúce, že sa vo sne často nachádzame na medziplanetárnych staniciach!Ale ako pochopiť, prečo vesmír sníva?Je to dobrý sen alebo niečo zlé?Väčšina kníh snov verí, že vidieť priestor vo sne je dobrým znamením.Najčastejšie hovorí o vašich ašpiráciách, širokých záujmoch, duchovnom raste.

Lety vo vesmíre

Ak ste sa vo sne stali astronautom, vydali ste sa na dlhú cestu do nezmapovaných galaxií, pravdepodobne to znamená, že v živote snívate aj o nových horizontoch a hľadáte dobrodružstvo.Takýto výklad je zvlášť pravdivý, ak vnímate sen so záujmom, pozitívne, bez strachu, iba s radosťou.

Ak je let vo vesmíre plný úzkosti, obáv z toho, či je kurz správny a či máte dostatok paliva, potom v živote máte aj všetky dôvody pochybovať o vernosti zvolenej cesty.Premýšľajte o svojom podnikaní?možnáSte zaneprázdnení projektom, ktorý vám neprinesie nič dobré?

Niekedy je sen o lietaní vo vesmíre snívaný tými ľuďmi, ktorí majú čo robiť, a koniec tohto obdobia ešte nie je blízko.Ak pôjdete do vesmíru v skafandri, vaše problémy sa vyriešia ľahko a rýchlo.

Niekedy majú ľudia vzrušujúci sen, že objavujú nové galaxie, obývané planéty, jasné hviezdy.To je nepochybne dobré znamenie, hovorí o úspechu v práci, dokončení dôležitého podnikania.

Na palube lode

Ak sa na palube lode vidíte, ktorá sa s istotou pohybuje smerom k cieľu, potom je to dobrý sen.Hovorí, že presne viete, čo chcete.

Podľa Freuda, ktorý hľadal sexuálny podtext zo všetkých snímok, tento sen nie je veľmi pozitívny: hovorí, že sa v manželstve cítite osamote a plánujete hľadať zábavu na strane.Možno v blízkej budúcnosti čakáte na milostné dobrodružstvá, ktoré vám neskončia dobre, pretože začali od nudy a sýtosti.

Ak sa loď, na ktorej lietate, pohybuje ľahko a rýchlo, vyzerá krásne a silne, potom sen môže naznačovať zvýšenie reputácie.V očiach ostatných ľudí budete vyzerať veľmi pôsobivo, váš názor sa zlepší.Možno splnenie dlhodobého sna o dlhej ceste alebo dobrej dovolenke.

Ak z lode uvidíte krásnu žiariacu planétu Zem, potom sa hovorí o dobrom: váš stav sa posilní, posilní sa vám služba, vaše spojenie so správnymi ľuďmi s vysokou pozíciou.bude silný a stabilný.

Ak ťa vystraší pohľad na vesmír, cítiš v tomto prázdnom priestore niečo nevhodné.tajomný, môže hovoriť o finančných problémoch.Aj keď sa teraz daríte dobre, je to príležitosť, aby ste si dali pozor a boli obzvlášť opatrní vo finančných záležitostiach, aby ste neuskutočňovali pochybné transakcie alebo zbytočné nákupy.

Havária kozmickej lode

Sen o havárii lietajúceho taniera alebo rakety je pochopiteľný: hovorí o havárii.plány a nádeje.Niektorí autori varujú, že takáto vízia môže byť predzvesťou skutočnej katastrofy, takže buďte opatrní, najmä niekoľko dní po takomto sne.

Cudzinci, aj keď vyzerajú neškodne a priateľsky, vždy znamenajú určité nebezpečenstvo: podvedomie vás varuje, že sa môžete stretnúť s nezvyčajnými situáciami, ktoré pre vás budú nebezpečné.Možno ide o kolaps reputácie vašej firmy.

Ak sa ocitnete v nebezpečnej zóne vesmíru, ste v nebezpečenstve neznámej hrozby, potom to v živote znamená aj priblíženie sa k obdobiu nebezpečenstva a obáv.Vytiahnite sa spolu a pripravte sa na ostrý zákrut.

Kozmos vo sne podľa putovníka snov

Snívať vo vesmíre znamená usilovať sa o duchovný rast.Význam tohto sna však nemusí byť veľmi dobrý: varuje, že ste príliš unesení filozofickými doktrínami, odrezaní od života.Môžete sa považovať za veľkého duchovného človeka, ale v skutočnosti to môže byť ďalekonie tak.Spánok upozorňuje na hrdosť, nadmerne vysoké myslenie.

​​

Kozmos podľa Millerovej snovej knihy

Miller veril, že sen o vesmíre neprináša nič zvlášť dobré.Vo sne je všetko opačným smerom, preto takáto vízia znamená, že v skutočnosti ste unavení zo všetkého, ste sami, máte pocit, že ste unavení rutinou a monotónnosťou.

Cesta k hviezdam vás upozorní na nečakanú zvrat vo vašom osude.Vtip podvedomia: ak ste uviaznutí vo vesmíre, úplne sám, potom vám v skutočnosti predstavuje úprimný a zaujímavý rozhovor s priateľmi.Možno čakáte na hostinu alebo párty.

O čom Wangiho vysnívaná kniha hovorí

Predchodca veril, že vesmírny sen rozpráva o vašej komplexnej mentálnej štruktúre: môžete utrpieť nedorozumenia,Cítiť sa sám.Možno príliš často premýšľate o štruktúre vesmíru.Je lepšie rozptyľovať sa, robiť niekoľko zaujímavých vecí, na chvíľu zabudnúť na globálne problémy.

Vanga zdôraznila sny, v ktorých sa stretáva s mimozemšťanmi: takéto vízie sú z jej pohľadu obzvlášť zlé, hovoria o vážnych pokušeniach.Stretnete človeka, ktorý sa môže stať vaším zlým géniusom.